Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (905) Komentarų: (0) (04.09.2018 - 14:10)

Gydymo receptas. Vitaminas B17 – Laetrile

Vitaminas B17 arba Laetrile, tai abrikoso kauliuke sėkliukėje esantis natūralus vitaminas, gydantis ir išgydęs daugybę žmonių nuo vėžio. Gydymo receptas labai paprastas…

2004 metų birželyje JAV, Džeison Vale, gavo 5 metus ir 3 mėnesius kalėjimo už tai, kad jis reklamavo ir pardavė vaistus, kurie buvo padaryti Laetrile pagrindu – gaunamas iš abrikosų sėklų. Jis buvo draudžiamas jau 2000 metais. Laetrile geriau žinomas yra amigdalino arba vitamino B17 vardu.

vitaminas B17, laetrile, abrikosas

Draudimas buvo padarytas gydytojo Lesterio Krauford, FDA įgaliotinio. Jis paskelbė, kad neegzistuoja jokių mokslinių įrodymų, kad Laetrile išgydo vėžį, reiškia buvo suteikta netikra viltis.

Tačiau, ištyrus vitamino B17 savybes, tai patvirtina dokumentai, buvo parašyta ir išleista knyga – „Pasaulis be vėžio“, Edvard Griffin ir gydytojo Krebs, kuris atrado, kad vitaminas B17 mažesniais kiekiais egzistuoja taip pat ir obuolių, persikų, vynuogių, slyvų, trešnių sėklose. Jie teigia, kad kasdieninis abrikosų sėklų vartojimas, po 7 arba 10 kauliukų, organizmą saugo nuo vėžio. O jeigu vėžys jau yra, tai vartojant vitaminą B17 mažėja auglio dydis, neatsiranda naujos metastazės ir net beviltiški ligoniai nugali vėžį. Eksperimentų metu, mikroskopu buvo matoma, kad įterpus vitamino B17 į vėžines ląsteles – jos yra ir žūsta.

Iš tikrųjų visuomenės nuomonė ir ekspertai skaito, kad Džeison Valė, kuris pats išsigydė nuo vėžio ir stengėsi padėti kitiems žmonėms išgyti, yra auka oficialios medicinos ir farmacinės pramonės viešpatijos, kurios negalėjo gauti jokios naudos iš natūralaus produkto.

Italų profesorius Guideti iš medicinos universiteto Turino mokyklos, darantis pranešimą tarptautinėje konferencijoje prieš vėžį, kuri vyko 1954 Brazilijoje, pademonstravo Laetrile rezultatus, gautus atliekant gydymą su sergančiais vėžiu ligoniais. Jis parodė, kaip Laetrile padėdavo naikinti daugelį auglių rūšių, taip pat ir kaklo auglį, tiesiosios žarnos, gimdos ir krūties. „Daugelyje atvejų“, – teigia profesorius, „ mes stebėjome grupes auglių, kurie labai greitai išsiskaidydavo.“ Jis pranešė, kad po gydymo su Laetrile, pas ligonius, sergančius progresuojančiu plaučių vėžiu, rentgeno pagalba jis matė metastazių regresiją. Po Guideti kalbos, vienas amerikiečių gydytojas pareiškė, kad laetrilis buvo tiriamas JAV ir pripažintas neveiklus gydymui. Gydytojas Guideti atsake, kad jo visai nedomina kas buvo pripažinta JAV : „aš jums pranešu apie tai, ką aš pats mačiau savo nuosavoje klinikoje“ (Cancer News Journal).

Mieli skaitytojai, internete mes radome ir tokią abrikoso vartojimo receptūrą sergant vėžiu:

1. 3 – 5 abrikoso sėklos į valandą;
2. Natūralus medus;
3. Erškėtrožių sirupas;
4. Pašalinti iš savo valgiaraščių bet kokius gyvulinės kilmės produktus: jokių gyvulinės kilmės baltymų.

Tik augaliniai!

Žinoma, pasitarkite su gydytoju.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar