- 31.10.2017
- 3.4 Reitingas
- 9604 Peržiūrų
- Komentarai
Ar jau pradėjote vartoti šias sėklas? Pasidalinkite savo rezultatais komentaruose!
Cianido kiekis obelų sėklose, abrikosų sėklose, vyšnių kauliukuose ir pačiose vyšniose, migdoluose - tai, kelia abejonių dėl jų vaistinių savybių.
Ši reakcija yra gana suprantama. Kadangi buvo daug rašyta apie cianidą ir minėtus maisto produktus. Vis dėlto, kai kurie teigia, kad organizmas pašalina junginius, kurių pagrindą sudaro cianidas, o kiti mano, kad organizmas gauna laisvą cianidą, kai organizmas ji metabolizuoja.
Bet norint apsinuodyti cianidu reiktų suvalgyti daug sėklų ar riešutų.
Tiesa yra ta, kad susirūpinimas vaisių sėklomis ir kartaus migdolų grindžiamas daliniais duomenimis. Junginiai, turintis cianido, yra amigdalinas.
Daugelis žmonių vartojo abrikosų sėklas gydymui nuo vėžio, kelis mėnesius, kasdien vartodami dešimtimis vienetų. Šie, žmonės nemirė nuo apsinuodijimo cianidu, bet vietoj to pašalino vėžines ląsteles, be jokio šalutinio poveikio.
Daugelis stebisi, kaip šie žmonės nebuvo apsinuodiję. Na, amigdalinas turi keturias molekules, iš kurių dvi yra gliukozės molekulės, trečia yra benzaldehidas, o ketvirta yra cianidas. Paskutinės dvi paleidžiamos į organizmą ir patenka į vėžio ląsteles.
Vėžio ląstelės pritraukia amigdaliną dėl jame esančio gliukozės kiekio, tačiau jas užpuldamos jos metabolizuojasi į benzaldehidą ir cianidą. Paprasčiau tariant, gliukozės kiekis yra cukraus masalas. Kurį labai mėgsta vėžinės ląstelės.
Beta-gliukozidazės fermentas, kuris laikosi tik vėžio ląstelėse, atlaisvina toksinę medžiagą vėžio ląstelėje. Rodanezė (angl. rhodanese) - fermentas, kuris aptinkamas sveikose ląstelėse, ir laisvas cianidas susijungia su šiuo fermentu, sudarydamas cianatus, kuris yra nekenksmingas ir saugiai pašalinamas pro šlapimą.
Gaila, migdalino savybės ilgai buvo laikomos paslaptyje, dėl to, kad B17 (laetrile), koncentruota forma iš abrikosų kauliukų, gali išgydyti vėžį.
B17 arba laetrile buvo sukurtas 1952 m. Jis buvo sukurtas skystinant ir išvalant amigdaliną iš abrikosų kauliukų, kad būtų galimą skirti vėžiu sergančiam pacientui. Tačiau, 1971 m. laetrile buvo uždraustas, nes pasirodė, veiksmingas gydymas keleto vėžiu sergančių pacientų.
Kaip naudoti vaisių kauliukus:
Perskelkite kauliuką ir išimkite sėklą.
Siekiant išvengti vėžio ir kitų ligų, rekomenduojama valgyti nuo penkių iki penkiolikos vienetų per dieną.
Vėžio gydymui, sėklų skaičius turėtų būti didesnis, gydomasis poveikis pasireiškia daugeliui žmonių vartojant vieną, du vienetus vienam kilogramui kūno svorio.
Negalima valgyti visų branduolių iš karto, padalinkite jų skaičių į kelias dalis per dieną, kruopščiai kramtykite. Rekomenduojama pradėti nuo 3-7 vienetų per dieną ir palaipsniui didinkite po 2-3 vienetus per dieną.
Vitaminas B17 yra vandenyje tirpus. Todėl nepamirškite kasdien gerti pakankamai vandens (jei norite, galite į vandenį įdėti medaus ir citrinų sulčių).
Siekiant geresnių rezultatų, rekomenduojama naudoti branduolius ir kitų vaisių, pavyzdžiui, vyšnių, slyvų, obuolių, kriaušių, vynuogių ir uogų (šviežių arba šaldytų), nes jie taip pat turi vitamino B17.
Vitamino B17 manau principas toks pats kaip kaip medaus, klevų sirupas ir soda. Vėžio ląstelės pritraukia cukrų su soda, o soda naikina.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau