Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.6K) Komentarų: (0) (30.03.2018 - 21:56)

Gydytojas, to niekada nepasakys! 4 rūšių sėklos turinčios didelį anti-kanserogeninį stiprumą!

Keturios sėklos vėžio žudikės. Slaptos, bet visiems jau žinomos! Gamtoje visada galima rasti priešvėžinių medžiagų ir be baisaus šalutinio poveikio, kurį suteikia chemoterapija.

alternatyva chemoterapijai, vynuogių sėklos, obuolių sėklos, vėžio

Pagrindinis natūralios alternatyvos tikslas yra sumažinti, bet kokios patologijos vystymosi galimybes; tačiau jie taip pat stiprina imuninę sistemą ir kai kuriais atvejais padeda sustabdyti piktybinių ląstelių augimą.

Taip šių variantų randame keturias sėklų rūšis, kurių maistinės savybės davė teigiamus rezultatus kovojant su navikais.

Šiandiena mes norime papasakoti apie 4 sėklas, kurios, kaip manoma, yra priešvėžinės, kurias taip pat galima papildomai taikyti chemoterapijos gydymo metu, jei asmuo tai praėjo.

1. Obuolių sėklos

Obuolių sėklos, keletas ekspertų nustatė, kaip vienas iš stipriausių natūralių priešvėžinių medžiagų.

Tiesa ta, kad dauguma žmonių ignoruoja šia informacija, nes didelių kompanijų manija apsisaugoti nuo, bet kokios veiksmingos natūralios terapijos.

Moksliškai įrodyta, kad obuolių sėklos gali sunaikinti įvairių vėžio formų, vėžines ląsteles, pavyzdžiui:

  • krūties vėžys;
  • gaubtinės žarnos vėžys;
  • plaučių vėžys;
  • prostatos vėžys;
  • kasos vėžys;
  • skrandžio vėžys.

Šių galingų priešvėžinių sėklų fitocheminės medžiagos, pasirodo, tūkstantį kartų geriau sulėtina vėžio ląstelių augimą, palyginus su garsiuoju „Adriamycin“ preparatu, kuris vartojamas visame pasaulyje.

2. Vynuogių sėklos

Ekstrakte, gautame vynuogių sėklų yra didelis kiekis bioflavonoidų, antioksidantų ir B2G2, kuris yra stiprus, aktyvus junginys kovoje su vėžiu.
Atrodo tai, kad B2G2 sunaikina aplinką, kurioje auga ir dauginasi vėžinės ląstelės, todėl šių ląstelių tipas akimirksniu miršta.
Manoma, kad vynuogių sėklos gali sumažinti piktybinių auglių augimą 67%.

3. Linų sėklos

Lignanai, esantys linų sėklose, daro jas vienas iš stipriausių priešvėžinių sėklų.

Be to, jos veiksmingos, kaip fitoestrogenai, linų sėklos labai rekomenduojamos, kai reikia kovoti su krūties vėžiu.

Šis galingas natūralus ingredientas gali paskatinti naviko ląstelių apoptozę ir inhibuoti angiogenezę, užkertant kelią metastazėms.

Šiose sėklose daug alfa-linolino rūgšties, omega-3 rūgšties, kurios labai veiksmingos kovojant su vėžiu ir kitomis lėtinėmis ligomis.

4. Abrikosų kauliukai (sėklos)

Šių priešnavikinių savybių turinčių sėklų sudėtyje yra didelis vitamino B17 kiekis, kuris labai veiksmingai naikina vėžio ląsteles.

Vitaminas B17 reikalingas ne tik vėžio prevencijai, bet ir kovojant su šia liga.

Norint suvartoti abrikoso kauliuką, tiesiog reikia sutraiškyti jį ir paimti sėklą esantį jo viduje.

Svarbu nepamiršti, kad vaistinėse parduodami vaistų papildai nėra tokie veiksmingi, kaip sėklos, paimtos iš paties vaisiaus.

Jei šis produktas yra pernelyg kartus, jį galite sumaišyti su nedideliu kiekiu muskato riešutais, žaliais miežiais ar susmulkintu kokosu.

Rekomendacija:

Buvo įrodyta, kad visos šios sėklos turi priešvėžinį poveikį, tačiau iki šiol nebuvo įrodyta, kad jos gali išgydyti vėžį. Todėl jų reguliarų vartojimą rekomenduojama naudoti, kaip prevencinį metodą arba papildomai gydant ligą.

Be to, vartojant juos reikia laikytis gydytojo priežiūros ir vartoti minimaliais kiekiais, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių, jeigu panaudosit pernelyg didelį kiekį.

Keturios sėklos vėžio žudikės.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar