Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 29

Natūralus agurkų vaistas nuo šlapimo rūgšties ir druskos pašalinimo

Kai žmogaus organizmas pradeda formuoti didelius kiekius šlapimo rūgšties ir druskas - tai reiškia, kad problemos atsiradimo priežastis inkstai. Jei laiku nesiimti problemos gydymo, ateityje situacija gali tik pablogėti (aparanormal.lt).

šlapimo rūgštis, šlapimo rūgšties pašalinimas, šlapimo rūgšties gydyma

Jei druska kaupiasi sąnariuose, tai galiausiai gali sukelti ligą. Kuo ilgiau lauksite, tuo sunkiau bus atsikratyti žalingų druskos kristalų organizme. Tačiau yra viena veiksminga natūrali priemonė, kuria galite per labai trumpą laiką atsikratyti druskų.

Ingredientai:

agurkas - 1 vnt,
imbiero šaknis - 2,5 cm
salierai - 2 lapai,

Paruošimas:

Viską sumaišykite maišytuvu, tada marle išspauskite sultis ir supilkite į stiklinį indą. Šį mišinį naudokite 2-3 kartus per dieną, kada norite. Po poros savaičių jūs pajusite pirmą palengvėjimą. Be to, reguliariai naudojant šį mišinį, druskos organizme neliks jokių pėdsakų.

Rūpinkitės savo sąnariais ir jokios druskos nepakenks jiems!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau