- 25.10.2018
- 0.0 Reitingas
- 1623 Peržiūrų
- Komentarai
Varnalėšos liaudies medicinoje naudojamos jau nuo senų laikų – varnalėšos laikomos viena efektyviausia priemone stabdyti plaukų slinkimą, naikinti pleiskanas, ir mažinti galvos odos dirginimą. Varnalėšų aliejus – tai viena veiksmingiausių priemonių, stabdančių plaukų slinkimą, ir puoselėjančių plaukų grožį. Vis dėlto, šio aliejaus panaudojimo galimybės gali būti kur kas platesnės – varnalėšos gali padėti gydyti įvairias žaizdas, stiprinti nagus, ir skatinti blakstienų augimą.
Varnalėšų aliejus – ilgesnėms blakstienoms
Ilgos viliojančios blakstienos – tikra puošmena, tačiau ne visos moterys gali pasigirti tokiomis blakstienomis. Varnalėšų aliejus gali paskatinti blakstienų augimą, todėl jos taps ilgesnės ir tankesnės. Pamirkykite švarų blakstienų tušo šepetėlį varnalėšų aliejuje, ir juo tepkite blakstienas. Kas vakarą kartojant šią procedūrą, puikų rezultatą galėsite pastebėti jau po poros savaičių.
Efektyvus žaizdų gydymas
Varnalėšų aliejus – tai natūrali priemonė, gydanti pūliuojančias žaizdas, odos nudegimus, egzemos pažeistą odą. Aliejumi galima tepti sudirgusią, išbertą odą, nes jis nuramins odą, ir paspartins natūralią odos regeneraciją. Pavasarį ir rudenį neretai pasitaiko vietinis odos išsausėjimas (dažniausiai nukenčia alkūnės). Varnalėšų aliejus gali padėti atstatyti normalią odos struktūrą, tereikia nepamiršti du kartus per dieną išsausėjusias vietas patepti aliejumi.
Sveiki nagai ir minkštesnės odelės
Varnalėšų aliejus skatina nagų augimą ir minkština nagų odeles. Rekomenduojama kartą per dieną (geriausia – vakare) aliejumi įtrinti nagus ir jų odeles. Greitai pastebėsite puikius rezultatus – nagai taps tvirtesni, augs greičiau, o jų odelės taps minkštesnės ir mažiau skilinės. Prekybos vietose galima rasti nagų ir jų odelių priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra varnalėšų aliejaus. Toks pasirinkimas taip pat gali būti labai veiksmingas.
Pasigaminkite varnalėšų aliejų
Varnalėšų aliejaus galima pasigaminti ir namuose. Jums tereikės varnalėšų šaknų ir aukštos kokybės augalinio aliejaus. Pirmiausia išdžiovinkite varnalėšų šaknis – jos praras drėgmę, tačiau išlaikys gerąsias savybes. Išdžiovintas šaknis gerai susmulkinkite ir suberkite į stiklainį su augaliniu aliejumi, gerai išmaišykite. Stiklainį su mišiniu palikite tamsioje vietoje 6 savaitėms. Patartina kas 6-7 dienas atsukti stiklainį – tai padės pašalinti oro sankaupas. Po pusantro mėnesio jau galėsite bandyti aliejų, ir įsitikinti jo nauda.
Varnalėšų aliejinė ištrauka gali būti pagaminama greičiau: džiovintas varnalėšų šaknis sudėkite į puodą ir užpilkite natūraliu alyvuogių aliejumi. Įpilkite šiek tiek vandens, ir kaitinkite iki 50-60 laipsnių Celsijaus temperatūros. Ant viryklės nuovirą palikite maždaug trims valandoms. Aliejų nukoškite ir atvėsinkite, supilkite į stiklinį indą. Paruoštu atvėsintu aliejumi galite tepti plaukus, naudoti nagams, blakstienoms ar gydyti žaizdas.
Nors varnalėšos dažnai yra priskiriamos piktžolėms, ir yra naikinamos, tačiau tikrai be reikalo – naudingas ne tik varnalėšų šaknų aliejus, bet taip pat ir lapų nuoviras, padedantis gydyti įvairias ligas ir skausmus. Vasara – tikrai tinkamas metas prisirinkti varnalėšų lapų ir šaknų, kurios padės gydyti įvairius susirgimus ir puoselės jūsų grožį.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau