Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Kovo » 11

Liaudies priemonė visiškai išvalys, pagydys jūsų kūną, štai kaip!

Jūs visada turėtumėte pasirinkti natūralius būdus, kaip gydyti ligas.

nemiga, cholesterolis, aukštas kraujo spaudimas, depresija, lauro lapa

Šiuo metu auga žmonių skaičius, kurie serga kraujo spaudimu, diabetu, cholesteroliu ir nemiga. Yra daug veiksnių, kurie gali prisidėti prie mūsų ligų, tačiau daugeliu atveju mes nežinome pagrindinės priežasties. O mūsų gydytojai, tiesiog patys nesupranta iš kur jos atsirado ir kas jas skatina vystytis. O, kai nežino, tai ir rašo vaistus... nes turi kažką paskirti. Nepaisant to, galima pasakyti tiksliai, mes norime jomis kuo greičiau atsikratyti.

Dauguma žmonių tiki ir vartoja vaistinius preparatus, net negalvoja apie natūralių preparatų naudą. Taip manyti klaidinga! Jūs visada turėtumėte pasirinkti pirma natūralius gydymo būdus.

Šiam tikslui sveikatos patarimai ir liaudies medicina turi neįtikėtinai natūralią priemonę, kuri veiksmingai užkirs kelią įvairioms sveikatos problemoms. Mes galbūt esame jau minėję... apie laurų lapus! Skamba neįtikėtinai, bet lauro lapas yra pripildytas vitaminais ir mineralais. Jis turi įvairių vaistinių savybių, gali padėti kovoti su diabetu, cholesteroliu, kraujo spaudimu, nemiga ir kt.

Kaip jau minėjome, lauro lapas turi daugybę privalumų jūsų sveikatai. Tai, žinoma, vienas iš geriausių natūralių priemonių. Susipažinkite, ką jis gydo ir gali:

 • gydo nemiga;
 • artritą;
 • skysčių sulaikymas;
 • skausmą, nervą nugaroje;
 • depresija;
 • uretritą;
 • cistitą;
 • spazmus;
 • knarkimą;
 • silpnumą ir energijos trūkumą;
 • raumenų išsekimą;
 • priešmenstruacinius simptomus;
 • odos infekcijas;
 • galvos skausmą;
 • otitą.

Arbata iš lauro lapų yra vienas iš geriausių būdų gauti naudą. Vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis, kad žinotumėte, kaip tai padaryti.

Būtini ingredientai:

 • 30 g sausų lauro lapų;
 • vandens.

Instrukcija:

 1. Užkaiskite vandenį, bet neleiskite jam užvirti.
 2. Įdėkite lauro lapus ir virkite keletą minučių.
 3. Išjunkite ugnį, uždarykite puodą ir leiskite jam atvėsti.
 4. Perkoškite arbatą ir viskas.

Jūs turėtumėte gerti šią arbatą kiekvieną rytą prieš pusryčius ir vakare prieš miegą. Galite naudoti natūralų saldiklį, kad pagerintumėte jo skonį. Tačiau butų geriau, kad gertume vieną laurų arbatą.

Liaudies priemonė visiškai išvalys, pagydys jūsų kūną, štai kaip!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau