Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 10

Mano vyras gali, bet nenori dovanoti brangios dovanos

Mano vyras gali, bet nenori dovanoti brangios dovanos

Kartais girdžiu, kaip moterys klausia. "Kodėl mano vyras negali man padovanoti ko nors brangaus, jei tikrai žinau, kad jis uždirba gerus pinigus ir apsuptas brangių daiktų? 

Moteris dažnai tai supranta kaip savo vertės vyrui stoką, šaltumą, tikro intymumo trūkumą. Jai įdomu, ar jis gyvenime nėra šykštus, ar su juo ji bus saugi. Tai ypač aktualu, jei atsiranda vaikų ir moteris tampa finansiškai priklausoma nuo vyro. Ar jų santykiai nevirs prievarta?

Skanu: "Mėsos kukuliai yra vienintelis būdas juos gaminti": lengva ir skani vakarienė visai šeimai (dalinuosi šiuo receptu)

Visos šios mintys moters galvoje yra suprantamos ir logiškos. Tačiau kas ten, iš vyro pusės, vyksta?

Ten knibžda įdomių minčių apie brangias dovanas. Jos svyruoja nuo "nenoriu būti su ja vien dėl pinigų" iki "aš ją išlepinsiu, o tada teks atsakyti ir daug išleisti. Be to, yra vyrų, kurie tyčia pradeda tikrinti, kiek jiems iš tikrųjų patinka jų išrinktoji, ir gali apsimesti, kad pamiršo piniginę arba kad turi laikinų sunkumų, todėl kol kas jokių pirkinių, jokių restoranų. 

Tai dažniausiai susiję su savęs nuvertinimu, su poreikiu nusipelnyti paskatinimo. Paprastai asmuo, turintis tam tikrą turto lygį, norės įtikti savo mylimajam, nesileisdamas į įvairius apmąstymus. O dovanos prasmė yra būtent džiaugsmas.

Sveika: Neišmeskite šios dilgėlių dalies – ji auga dabar ir yra naudingesnė nei jauni lapai!

Paprastai dovanos pirkimas dovanotojui turi sukelti teigiamas emocijas ir būti atliekamas ant teigiamos energijos bangos. Dovanoti dovaną - tai dovanoti dalelę savęs, o tai taip pat svarbu. Dovana daug pasako apie jus ir jūsų požiūrį į merginą.

Jei dovaną pirkti nėra lengva, galite susimąstyti, kas negerai. Geriau išrinkti dovaną, kurią pirkti ir dovanoti jaučiatės viduje patogiai. Arba apskritai atsisakykite ką nors dovanoti, jei jaučiate aštrų prieštaravimą. Sekti savo emocijas ir būsenas yra geras būdas diagnozuoti santykius.

Įdomu: Jūsų nagų forma gali papasakoti apie jūsų asmenybės tipą

Man pačiai patinka dovanoti vyrui brangias dovanas. Darau tai lengvai ir atsitiktinai. Mano vienintelis tikslas - atspėti ir įtikti. Ir labai džiaugiuosi, kad jis dažnai naudojasi mano dovanomis. Tame yra kažkas jaukaus, mielo ir pažįstamo.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau