Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 4

Marsaeigis „Curiosity“ rado vandens balą Marse ar Nevadoje?

Kosmoso agentūra NASA nuo visuomenės slepė atradimą kurį užfiksavo Marsaeigis „Curiosity“. Marso paviršiuje jis aptiko vandens balą, skystame pavidale.

Kosmoso agentūros pranešime buvo nurodoma „Curiosity“ pagrindinis tikslas, atsakyti į klausimą: ar kada nors Marsas turėjo tinkamas aplinkos sąlygas palaikyti gyvybę? (kosmosas - paranormal.lt)

„Mūsų paieškos tikslas Marse – vandens paieška. Jos radimas bus aiškus patvirtinimas, kad Visatoje egzistuoja skirtingos gyvybės formos“, - vienu metu sakė astronautas ir NASA Mokslinių misijų tarnybos administratoriaus padėjėjas John Grunsfeld.

Marsas, vanduo, NASA, kosmosas, Nevada, sąmoklos teorijos, paranormal

Savo misijos pradžioje NASA nepilotuojamu zondu aptiko cheminius ir mineralinius požymius, kad Marsas anksčiau buvo apgyvendintas. Tačiau, dabar ekspertas tvirtina, kad jie rado vandens ant Marso, ir – prieš daugelį metų.

Marsas, vanduo, NASA, kosmosas, Nevada, sąmoklos teorijos, paranormal

Skandalinga nuotrauka padaryta jau (2014 m. rugpjūčio 7 d. 2.38 UTC), tačiau dėl kažkokių priežasčių ji patalpinta tik dabar. Pagal šią nuotrauką galima teigti, kad Marse yra vandens.

NASA dėl kažkokių priežasčių slepia nuo visuomenės savo atradimus. Įdomu, kiek jie žino ir kiek ko rado? Lažinuosi, kad jie jau Marse rado pusšimtį gyvų rūšių.

Galime prisiminti, kaip buvo rasta pirma kosmose gyvybė, kurią paskelbė Rusijos astronautai. Prieš kelerius metus radę didelį „planktoną“, augantį ant kosminės stoties saulės kolektoriaus. Taip...  NASA to nepadarė... Rusija padarė.

Prisiminkite tą želė, kurią šią savaitę rado Kinijos mėnuleigis „Yutu-2“? Taip pat... to NASA nepadarė.

Dabar kyla klausymas. NASA fotografija yra visiškai oficiali ir paskelbta jų tinklalapyje, todėl panašu, kad įvairūs photosopai nenaudojami. Vis dėlto lieka klausymas: kas tai yra? Ar tai kažkur Nevados dykumoje padarytas vaizdas, po kurio jam suteiktas reikiamas atspalvis, paverčiantis Nevadą kažkuo panašiu į Marsą. Galimai NASA filtras negalėjo pastebėti šio vandens.

Marsas, vanduo, NASA, kosmosas, Nevada, sąmoklos teorijos, paranormal

Marso nuotraukoje matomas šešėlis ir vanduo

Manoma, kad visos Marse fotografuotos nuotraukos retušuojamos naudojant vieną ir tą patį vaizdui apdoroti algoritmą bei programinę įrangą.

Tad beliek jums patiems spręsti, kuo tikėti ir kuo ne....

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar