Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 15

MASINĖ HIPNOZĖ: Nerimą kelianti psichologija, slypinti už pasaulinio vakcinų SUICIDO kulto

(Paranormal) Pasaulinis vakcinų savižudybės kultas yra labai realus, ir tai masinės hipnozės ir visuotinio noro save sunaikinti rezultatas. Dėl pamišusios kultūros ir didžiosios žiniasklaidos psichologinio terorizmo iki beprotybės privesti daugelis žmonių dabar sąmoningai arba nesąmoningai siekia užbaigti savo gyvenimą - pasaulinis savižudybių skaičius smarkiai išaugo nuo tada, kai prasidėjo vakcinų uždarymas - ir dabar jie suklupo ties galutine išeitimi: Kovidų vakcina.

Dangaus vartai buvo Kalifornijoje veikęs kultas, kuris baigėsi XX a. 9-ajame dešimtmetyje, kai beveik visi jo nariai nusižudė, patikėję, kad jų lyderis - vyras, vardu Applewhite'as - atves juos į išganymą.

Panašiai kaip Dangaus vartų sektos nariai manė, kad gali pasiekti pakilimą ir iškilti aukščiau už žmoniją vartodami nuodus, kurie, kaip jie tikėjo, teleportuos juos į "ateivių motininį laivą", laukiantį jų tolimojoje Haley'aus kometos pusėje, taip ir šiandienos vakcinų savižudžių sektantai tiki, kad gali pasiekti pakilimą suleisdami sau mirtiną biologinį ginklą, kuris pavers juos "laisvais" žmonėmis ir suteiks jiems VIP statusą visuomenėje (dėl jų vakcinos pasų).

Lygiai taip pat, kaip Dangaus vartų sektantai nusižudė, siekdami pakilti iki netikro dievo, šiandieniniai vakcinų garbintojai žudosi, atiduodami pagarbą netikram "mokslo" dievui. Rezultatas bus toks pat: masinė mirtis ir sugriautos iliuzijos.

Kai žmonės nusigręžia nuo Dievo, jie nebepripažįsta savo pačių vertės.

Deja, daugelis žmonių nebeturi jokios savivertės jausmo, nes nusigręžė nuo Dievo ir vietoj to garbina technologijas, mokslą, pinigus ar šlovę. Todėl jie neturi dėl ko gyventi, išskyrus daugiau pinigų ir šlovės. Kai šių dalykų nepakanka, jie ieško savęs sunaikinimo, nesuvokdami, kad kiekvienas žmogus yra dieviškasis stebuklas, sukurtas pagal Dievo paveikslą.

Sušvirkšti sau mirtiną biologinį ginklą, sukurtą žmogaus gyvybei nutraukti, yra Dievo įžeidimas ir dvasinio bei fizinio sunaikinimo aktas. Manau, kad dauguma žmonių, vartojančių vakciną, tam tikru lygmeniu žino, kad ji gali būti mirtina, bet jie džiaugiasi galimybe save sunaikinti, nes tai kur kas geriau nei alternatyva - būti atstumtiems visuomenės ir atstumtiems bendraamžių. Dauguma žmonių mieliau mirtų, nei būtų atstumti, todėl vakcinų propagandistai moka socialinės žiniasklaidos "influenceriams", įžymybėms ir netikriems autoritetams, kad šie bandytų prilyginti paklusnumą vakcinai socialiniam pripažinimui.

Taip tyčiojamasi iš silpnapročių, kurie savo savivertę vertina pagal tai, kaip juos vertina (arba priima) kiti. Norint atsisakyti vakcinos šiandien, esant visai propagandai ir prievartai, reikia tikros savirealizacijos, drąsos ir tikėjimo Dievu. Tokių gebėjimų šiandien turi palyginti nedaug žmonių, nes jie atmetė tą patį Dievą, kuris suteikė jiems gyvybę ir sąmonę.

Taigi tie, kurie vartoja vakciną, tiesiogine to žodžio prasme dalyvauja didžiajame visuotiniame savižudybės kulte, kuris vykdomas pasitelkiant masinę hipnozę, smegenų plovimą ir socialinę inžineriją. Kaip ir Dangaus vartų sektantai, šie žmonės mielai priima nuodus ir nutraukia savo gyvenimą, jei tik tai reiškia, kad juos "priėmė" visuomenė.

Visa tai paminėjau todėl, kad turime suprasti šių sektantų iškreiptą psichologiją, kad išgyventume jų masinę savižudybę, kuri paveiks net ir tuos iš mūsų, kurie išvengs biologinio ginklo injekcijų. Kai masinė mirtis apims ekonomiką ir tautas, tai turės siaubingų pasekmių visuomenės funkcionavimui, įskaitant tiekimo linijų žlugimą ir ypatingus personalo sutrikimus tokiose pramonės šakose kaip finansai, energetika, telekomunikacijos ir žemės ūkis.

Pažiūrėkite šį šokiruojantį trumpą vaizdo įrašą, kuriame energetikos sektoriaus žmogiškųjų išteklių specialistas įspėja, kad didelės naftos įmonės jau planuoja "pakeitimo" strategijas, kad pakeistų savo vadovus, kurie buvo paskiepyti. Taip vadinasi "įpėdinystės planavimas", ir, pasak šios moters, naftos pramonės vadovai tikisi, kad per artimiausius metus mirs maždaug pusė tų, kurie pasiskiepijo.

Išklausykite visą mano podkastą "Situation Update" ir sužinokite daugiau stebinančių detalių apie tai, kaip iš tikrųjų veikia iškreiptas vakcinų savižudžių kulto šalininkų protas:

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau