Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 23

Liaudies medicina pataria: Mišinys kuris gali padėti nuo sąnarių skausmo

Sąnarių skausmai būna labai kankinantys ir stiprūs. Paprastai jie jaučiasi alkūnėse, pečiuose ir keliuose.

Šie skausmai gana dažnas reiškinys po 40 metų, ir daugelis juos priima kaip organizmo senėjimo pasekmes. Tačiau jei jums 25 ar 30 ir jūs jaučiate šitą skausmą, ką tada kaltinti?

Gali būti keletas priežasčių, dėl kurių jums skauda sąnariai, tai gali būti susiję su sąnarių perkrova, lūžiais, reumatizmu, trauma ar net artritu. Tikslas yra rasti būdą atsikratyti sąnarių skausmų.

Receptas, kurį jūs galite pasidaryti tiesiog savo namuose, palengvins sąnarių skausmus net po jo panaudojimo vos vieną kartą.

Tai senas liaudies medicinos receptas be vaistų ir susideda iš paprastų ingredientų, kuriuos beveik kiekvienas žmogus turi savo namuose ir jis padės žmogui iškart po pirmojo panaudojimo.

Ingredientai:

  • 1 valgomasis šaukštas garstyčių miltelių
  • 1 valgomasis šaukštas vandens
  • 1 valgomasis šaukštas smulkios jūros druskos
  • 1 valgomasis šaukštas natūralaus medaus

Sumaišykite visus komponentus kartu iki vienalytės masės.

Mišinio naudojimas:

1. Uždėkite mišinį ant skaudančio sąnario. Uždėkite ant jo polietileninį maišelį ir apriškite šiltu šaliku (naudinga, jei jis padarytas iš vilnos).

Laikykite jį uždarytą 1,5-2 val bėgyje ir turėkite omenyje, kad geriausia daryti prieš miegą, kad jūsų sąnariai galėtų pailsėti po mišinio naudojimo.

2. Po to nuplaukite mišinį šiltu vandeniu.

Nereikia tai daryti tik vieną kartą! Jūs galite pakartoti procesą iki 4-5 dienų iš eilės, jei tai būtina.

3. Po pirmo šio galingo mišinio panaudojimo jūs būtinai pajusite efektus. Esant būtinybei procesą pakartokite. Mišinį galima naudoti kelias dienas po jo pagaminimo, laikykite jį šaldytuve apatinėje lentynoje ir prieš naudojant šiek tiek pašildykite mišinį, neverta naudoti šalto mišinio.

4. Esminis komponentas yra garstyčios. Jei jums skauda galva, uždėkite šio mišinio ant smilkinių ir kaktos, ir jūs atsikratysite galvos skausmo. Jei jums skauda gerklę arba jūs peršalote, nurykite 1 arbatinį šaukštelį garstyčių miltelių. Sveikimas bus žymiai greitesnis. Šis mišinys tikrai daro stebuklus!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar