Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (169) Komentarų: (0) (28.11.2018 - 11:23)

Namų priemonės danties skausmui malšinti

Dantų skausmą esame visi patyrę bent vieną kartą savo gyvenime. Remiantis apklausa, daugiau kaip 90% suaugusiųjų turi sugedusius dantis.

Ir štai kodėl ,,Bright Side" pateikė jums keletą namų gydymo būdų, kurie jums nieko nekainuos, o dantų skausmas išnyks iškart.

burnos skalavimas, gvazdikėliai, česnakas, danties skausmas

Skalavimas su druska ir vandeniu

Sūrus vanduo yra natūralus dezinfekantas, taip pat lengva ir efektyvi priemonė danties skausmui išgydyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sumaišyti 1/2 šaukštelis druskos į stiklinę šilto vandens ir mišinį naudoti kaip burnos skalavimo priemonę. Tai taip pat apsaugo nuo patinimo ir valo visą zoną aplink danties skausmą.

Gvazdikėliai 

Gvazdikėlis danties skausmus gydo jau amžius, nes turi eugenolį, kuris yra natūralus antiseptikas. Stenkitės švelniai uždėti nedidelį kiekį sutrintų gvazdikėlių miltelių ant danties arba šiek tiek kramtyti visą skiltelę.

Česnakas

Česnakų vaistinės savybės yra žinomos ir naudojamos jau nuo seno. Jis žudo kenksmingas bakterijas ir veikia kaip skausmo malšinimas. Česnako griežinėlį pridėkite prie skaudamos vietos, arba lėtai jį kramtykite. Šį natūralų gydymą galite kartoti keletą dienų, kol skausmas dings.
 


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar