Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 15

Nauja teorija: koronaviruso pandemiją galėjo sukelti benamiai šunys

Koronaviruso pandemiją galėjo sukelti benamiai šunys, valgę šikšnosparnių mėsą, rašo „Sky News“. Profesorius Xuhua Xia iš Otavos universiteto biologijos departamento teigė, kad šunys galėjo būti tarpiniai šeimininkai perduodant Sars-CoV-2 žmonėms.

Pagal atliktą tyrimą, naujojo koronaviruso protėvis ir artimiausias jo giminatis, rastas šikšnosparniuose, buvo aptiktas šunų žarnose. Tuomet jie mutavo prisitaikydami prie žmonių.

Žmonės ir žinduoliai gali kovoti su virusu organizme gamindami antikūnus, stabdančius infekcijos plitimą. Tuo tarpu DNR regionai – CpG dinukleotidai – nurodo imuninei sistemai pulti virusą.

Tačiau vienos grandinės koronavirusai gali išvengti natūralios organizmo apsaugos sumažindami CpG.

Profesorius Xia analizavo betakoronaviruso genomą ir išsiaiškino, kad Sars-CoV-2 ir jo giminatis – šikšnosparnių koronavirusas – turi mažiausiai CpG.

Tik šunų koronavirusų genomai turi panašias genomines vertes, teigiama tyrime.

Tačiau profesorius Jamesas Woodas, Kembridžo universiteto tyrėjas, šiais faktais nebuvo įtikintas. Anot jo, padaryta per daug išvadų ir nėra pakankamai tiesioginių duomenų. Jis teigė nematantis nieko, pagrindžiančio šią prielaidą.

Publikuoja LRT.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau