Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 27

Praktiniai patarimai. Neišmeskite arbatos maišelių, jie jums labai pravers

Po arbatinio maišelio panaudojimo, visi yra įpratę išmesti į šiukšliadėžę. Bet tai – nesąžininga. Faktas yra tas, kad panaudoti maišeliai yra per daug naudingi, kad būtų išmesti. Šios 5 arbatos maišelių naudojimo idėjos tikrai bus jums naudingos kasdieniame gyvenime.

Darba jūs neišdrįsite išmesti arbatos maišelio į šiukšlių maišą! (paranormal.lt)

Problemos su oda? Mėlynės, įbrėžimai, nedideli paraudimai, uždegimas ir vabzdžių įkandimai gali būti mažiau pastebimi panaudojus arbatos maišelį.

Jums tereikia jį palaikyti po šaltu vandeniu ir 15 minučių palaikyti ant pažeistos vietos. Arbatoje yra tanino, kuris sumažins uždegimą ir dirginimą, sumažins paraudimą ir patinimą. Būtinai išbandykite šį triuką!

Arbatos maišelis, kvapas, nauda, praktiniai patarimai

1. Pigmentinės dėmės, pūslelinės ir tamsios dėmės po akimis, taip pat pašalinami šiuo šaltu arbatos maišelio kompresu.

2. Leiskite arbatos maišeliui gerai išdžiūti.

Jei įdėsite arbatos maišelį į batą, išnyks nemalonus kvapas. Jis sugeria visą drėgmę ir kietumą. Laikyki batus tokiu būdu – labai protinga.

3. Kaip išplauti nešvarius indus nenaudojant cheminių priemonių ir nešvaistyti laiko trinant sudžiūvusius maisto likučius?

Užmerkite indus kriauklėje su vandeniu per naktį, įmeskite tą patį arbatos maišelį. Ryte visus nešvarumus nuplausite be jokio vargo!

4. Arbatos maišelių nemėgsta maži graužikai, vorai ir vabzdžiai. Arbatos kvapą jie bijo. Sudėkite maišelius tose vietose, kur buvo pastebėti kenkėjai ir jie nebesirodys tenai!

5. Jei į šaldytuvą įdėsite naudotą arbatos maišelį, ten visada bus gaivus kvapas. Arbatos maišelis sugeria papildomų produktų kvapus ir išlaiko tinkamą drėgmės balansą, kur produktai yra saugomi.

Tikimės, kad jums patiks šios idėjos ir pasinaudosite jomis. Pasidalinkite su draugais, šeimos šiomis idėjomis ir nustebinsite juos...

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar