Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 17

Nepasiduokite meilei. Atsisakykite tų, kurie negali jūsų mylėti

Nepasiduokite meilei. Atsisakykite tų, kurie negali jūsų mylėti

Kai nuo visko pavargstate, kenčiate ir dūsaujate, tai nėra meilė. Tai kažkas kita...

Nepasiduokite meilei...

Neužsidaryk širdyje, neturėtum atimti iš savęs šio gilaus jausmo dėl NEREIKŠMINGO žmogaus. Juk kažkur ten yra būtent tavo artimiausias žmogus, kuris nori tau padovanoti visą pasaulį!

Neatsisakykite meilės.

Užuot atsisakę meilės, pirmiausia pasistenkite išmokti mylėti save, kad nereikėtų prašyti ir ieškoti meilės iš kitų. O tada atkreipkite dėmesį į savo partnerių pasirinkimo kriterijus. Galbūt tiesiog nesirenkate jums tinkamų žmonių.

Įdomu: Mano vyras gali, bet nenori dovanoti brangios dovanos

Meilė yra nuostabus jausmas, kurį kiekvienas nusipelno patirti. Tačiau kartą juo nudegę, mes užverčiame savo širdis varžtais. Bijome atsiverti naujiems santykiams, kad vėl nepatirtume nusivylimo ir skausmo. Nesėkmingi santykiai gali paveikti visą likusį mūsų gyvenimą. Viskas priklauso nuo to, ar leisime tam įvykti. Ar sugebėsime pakilti nuo kelių ir judėti toliau.

Pasiduoti meilei yra didelė klaida.

Nedarykite to, neatimkite iš savęs laimės savo noru. Nesėkmių būna visur, bet širdies žaizdos beveik neišgydomos, nes mes patys neleidžiame joms gyti.

Geriau atsisakyti žmonių, kurie nemoka tavęs mylėti. Atsisakykite tų, kurie negali jūsų mylėti. Jie neverti tavęs! Kiekvienas žmogus nusipelno būti mylimas, o ne tik apsimetinėti. Apsimetinėjimui nėra vietos tarp nuoširdžių jausmų.

Darome tas pačias klaidas: renkamės netinkamus žmones, elgiamės netinkamai, lenkiamės arba esame pernelyg valdingi, nesuteikiame partneriui pakankamai laisvės arba, priešingai, atimame iš savęs teisę turėti žodį santykiuose. Savo noru taikstomės su daugybe dalykų, kurių neturėtume leisti savo asmeniniame gyvenime.

Įdomu: Kodėl žmonės išsiskiria po 60 metų?

Bijome prarasti mylimo žmogaus palankumą, todėl pradedame jį slopinti savo kontrole ir atimti iš jo asmeninę erdvę. Patys to nesuvokdami, tik dar labiau viską pabloginame.

Negalite priversti žmogų jus mylėti ir branginti. Jei asmuo jums to nejaučia, galbūt neturėtumėte jo ar jos laikyti. Galbūt geriau juos paleisti.

Tegul jie išeina, tegul eina ir gyvena be tavęs. Padarykite sau paslaugą! Ir nieko baisaus, kad tai buvo tik dar vieni nepavykę santykiai. Pradėkite iš naujo, tik išeikite iš šios situacijos su nauja patirtimi ir blaiviu žvilgsniu.

Meilė gali būti neįtikėtinai skausminga.

Meilė gali būti neįtikėtinai skausminga, kai ją užpildome priklausomybe, pavydu, piktnaudžiavimu, apsėdimu ar nepasitikėjimu abipusiškumu. Supraskite, kad mes patys save privedame iki to, kad net nenorime kvėpuoti. Patys leidžiame sugriauti savo svajones apie laimę. Toksiški santykiai turėtų būti taško dydžio baslio.

Neatsisakykite meilės dėl toksiškų santykių.

Kartais paaiškėja, kad žmonės, kurie mums mažiausiai tinka, yra tie, prie kurių mūsų širdis labiausiai prisirišusi. Nuo pat pradžių juos idealizavome, bet kas nutiko laikui bėgant? Taip, nieko ypatingo neįvyko. Jie yra tokie, kokie buvo ir tebėra, o mes tiesiog anksčiau to nematėme arba nenorėjome matyti.

Įdomu: 6 klaidos, kurias moteris daro santykių pradžioje

Stiprūs jausmai mus apakina. Net jei artimieji mums sako, kad tai ne mūsų žmogus, mes nenorime klausytis. Juk esame įsimylėję, užburti. Tačiau, kerai būtinai išsisklaido. O tada ima skaudėti. Baisu. Liūdna ir kažkaip tuščia.

Tuštuma, štai kas ateina po to, kai mūsų širdis sužeista. Mes jaučiame tuštumą. Ji mus praryja, praryja visą. Ir mes jai paklusniai atsiduodame. Reikia laiko, kad išmoktume gyventi toliau. Daug laiko.

Ar manote, kad tai meilė?

Visuomenė mus verčia susirasti partnerį, neturėtume būti vieniši, turėtume turėti šeimą. Bet, kaip jūs randate savo žmogų? Kodėl niekas apie tai nekalba?

Daugelis žmonių kiekvieną savo gyvenimo dieną kovoja su emocine priklausomybe. Jūs nusivylėte kitu žmogumi, manote, kad be jo esate niekas. Tačiau pagalvokite, kas buvote prieš sutikdami savo partnerį. Prieš tai gyvenote be jo ar jos.

Priklausomybė kitam žmogui nėra meilė, tai - priklausomybė. Ir su ja galima susidoroti. Ją galima gydyti.

Meilė turėtų suteikti jums laisvės pojūtį ir leisti augti. Kai nuo visko pavargstate, kenčiate ir dūsaujate, tai nėra meilė.  Patikėkite manimi, tai kažkas kita.

Tai jūsų baimės, kuriomis vadovaujatės, ir nesaugumas. Baimė likti vienam gali suvalgyti žmogų ir sukelti daug skausmo. Būtent dėl baimės likti vieni mes užmezgame nereikalingus santykius, kurie nėra pagrįsti abipuse meile. Ir kas iš to išeina? Manau, kad patys žinote atsakymą į šį klausimą.

Įdomu: Kaip tu atbaidai vyrus, net nesuteikdama jiems šanso

Būkite atsargūs. Neleiskite, kad baimė jus užvaldytų. Juk jei laiku nesustabdysite, kiekvieni santykiai bus dvigubai skausmingesni už ankstesnius. Ar ne laikas pradėti atsisakyti skausmo, kurį sukelia klaidingas įsivaizdavimas, kas yra meilė?

Neatsisakykite tikrosios meilės. Nedrįskite!

Palikite meilę, kuri verčia jus kentėti, ir nustokite verkti dėl žmogaus, kuris jūsų nenusipelno. Nekankinkite savęs ir neverskite kito kentėti. Nepasiduokite meilei. Atsisakykite žmonių, su kuriais negalite sukurti sveikų santykių.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 09:08 Štai 16 priežasčių, kodėl juodųjų sėklų aliejus vadinamas "vaistu nuo visko, išskyrus mirtį"
Vis daugiau mokslinių tyrimų rodo, kad Nigella sativa, dar vadinama juodosiomis sėklomis, yra galingas "vaistas nuo visko, išskyrus mirtį", kaip apie šį vaistinį maistą sakydavo senovėje.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau