Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 16

Genetiškai modifikuoti uodai taip pat gali skiepyti?

2021 m. liepos 13-14 d. JAV pradėta ilgai laukta vakcinacijos nuo skiepų "nuo durų iki durų" kampanija. Kareiviai dar nelaužo durų batais, ir visa tai atrodo gana juokingai:

Kurį laiką žmonės atsikvėpė su palengvėjimu, nes tikėjosi kulkosvaidžių su purkštukais po cilindru, tačiau, kaip netrukus paaiškėjo, su skiepais viskas gali būti daug blogiau. Nuogąstavimus sukėlė dar 2008 m. straipsnis:

Billas Gatesas nori išleisti genetiškai modifikuotus uodus, kad galėtų jus skiepyti.

Bilo ir Melindos Geitsų fondas 2008 m. skyrė Hiroyuki Matsuokai iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje 100 000 JAV dolerių genetiškai modifikuotų uodų tyrimams atlikti.

Hiroyuki Matsuoka iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje (Jichi Medical University) mano, kad uodus, kurie paprastai perneša ligas, galima paversti "skraidančiais švirkštais", kad įkandę žmonėms jie galėtų perduoti vakcinas.

Profesorius Hiroyuki Matsuoka (Hiroyuki Matsuoka) bandys sukurti uodą, kuris galėtų gaminti ir į šeimininko odą išskirti vakcinos nuo maliarijos baltymus. Tikimasi, kad tokie uodai taip pat galės pernešti apsaugines vakcinas nuo kitų infekcinių ligų.

Jei Matsuoka įrodys, kad jo idėja verta dėmesio, jis galės gauti papildomą 1 mln. dolerių finansavimą. Laikraštis "The Washington Post" skraidančius švirkštus pavadino "drąsia idėja".

Daugiau informacijos apie tai, kaip vystėsi Dr. Matsuokos verslas, nėra, tačiau 2010 m. viename mokslo žurnale buvo aprašytas tyrimas, kuriame grupė japonų genetikų sėkmingai įgyvendino Dr. Matsuokos idėją.

Pranešime teigiama, kad japonai išvedė genetiškai modifikuotus uodus, kurie seilėse gamina leišmaniozės sukėlėjų išskiriamą baltymą SP15. Mokslininkai apskaičiavo, kad įkandus uodui baltymas SP15 pateks į kraują ir įkandęs organizmas sukurs imuninį atsaką į baltymą, visų pirma pagamins specifinius antikūnus, t. y. tai, ką daro įprastinė vakcina.

Eksperimentas buvo atliktas su pelėmis ir nustatyta, kad graužikai po uodų įkandimo turėjo aiškų imuninį atsaką. Iš pradžių pelių imunitetas nebuvo labai stiprus, tačiau pirmas blynas prisvilo ir mokslininkai įžvelgė didelį šios technologijos potencialą. Tačiau, nepaisant potencialo, nepaisant sėkmės, nepaisant to, kad prieš dvejus metus Billas buvo pasirengęs už technologiją sumokėti didelius pinigus, mokslininkai išnyko iš mokslo horizonto.

Žinoma, niekas nežino, ar jie užsiima kuo nors kitu, ar persikėlė į slaptą mokslinių tyrimų laboratoriją, tačiau akivaizdu, kad ateinantys dešimt metų buvo daugiau nei pakankamai laiko technologijai sukurti, ir tikėtina, kad Bilas kažkur stiklainyje turi uodų ir vakcinų. O jei taip, tai visuomenei reikia ne tik protestų prieš vakcinas, bet ir tinklelių nuo uodų.

Be to, visai nebūtina sutelkti dėmesį į uodus - bet kuris vabalas, galintis kąsti, gali būti panaudotas reikiamam substratui pristatyti gavėjui. Galbūt todėl įvairiose pasaulio dalyse kyla nepaaiškinamų "vabzdžių pandemijų":

Tikrai ne faktas, kad būtent Billas Gatesas paleido vabalus į Anapą, bet jei taip yra, miestas netrukus turėtų įvykdyti pasaulio pandemijos planą. Gali būti, kad netrukus prie Anapos prisijungs ir kiti miestai, tad sekite naujienas.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau