Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 16

Genetiškai modifikuoti uodai taip pat gali skiepyti?

2021 m. liepos 13-14 d. JAV pradėta ilgai laukta vakcinacijos nuo skiepų "nuo durų iki durų" kampanija. Kareiviai dar nelaužo durų batais, ir visa tai atrodo gana juokingai:

Kurį laiką žmonės atsikvėpė su palengvėjimu, nes tikėjosi kulkosvaidžių su purkštukais po cilindru, tačiau, kaip netrukus paaiškėjo, su skiepais viskas gali būti daug blogiau. Nuogąstavimus sukėlė dar 2008 m. straipsnis:

Billas Gatesas nori išleisti genetiškai modifikuotus uodus, kad galėtų jus skiepyti.

Bilo ir Melindos Geitsų fondas 2008 m. skyrė Hiroyuki Matsuokai iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje 100 000 JAV dolerių genetiškai modifikuotų uodų tyrimams atlikti.

Hiroyuki Matsuoka iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje (Jichi Medical University) mano, kad uodus, kurie paprastai perneša ligas, galima paversti "skraidančiais švirkštais", kad įkandę žmonėms jie galėtų perduoti vakcinas.

Profesorius Hiroyuki Matsuoka (Hiroyuki Matsuoka) bandys sukurti uodą, kuris galėtų gaminti ir į šeimininko odą išskirti vakcinos nuo maliarijos baltymus. Tikimasi, kad tokie uodai taip pat galės pernešti apsaugines vakcinas nuo kitų infekcinių ligų.

Jei Matsuoka įrodys, kad jo idėja verta dėmesio, jis galės gauti papildomą 1 mln. dolerių finansavimą. Laikraštis "The Washington Post" skraidančius švirkštus pavadino "drąsia idėja".

Daugiau informacijos apie tai, kaip vystėsi Dr. Matsuokos verslas, nėra, tačiau 2010 m. viename mokslo žurnale buvo aprašytas tyrimas, kuriame grupė japonų genetikų sėkmingai įgyvendino Dr. Matsuokos idėją.

Pranešime teigiama, kad japonai išvedė genetiškai modifikuotus uodus, kurie seilėse gamina leišmaniozės sukėlėjų išskiriamą baltymą SP15. Mokslininkai apskaičiavo, kad įkandus uodui baltymas SP15 pateks į kraują ir įkandęs organizmas sukurs imuninį atsaką į baltymą, visų pirma pagamins specifinius antikūnus, t. y. tai, ką daro įprastinė vakcina.

Eksperimentas buvo atliktas su pelėmis ir nustatyta, kad graužikai po uodų įkandimo turėjo aiškų imuninį atsaką. Iš pradžių pelių imunitetas nebuvo labai stiprus, tačiau pirmas blynas prisvilo ir mokslininkai įžvelgė didelį šios technologijos potencialą. Tačiau, nepaisant potencialo, nepaisant sėkmės, nepaisant to, kad prieš dvejus metus Billas buvo pasirengęs už technologiją sumokėti didelius pinigus, mokslininkai išnyko iš mokslo horizonto.

Žinoma, niekas nežino, ar jie užsiima kuo nors kitu, ar persikėlė į slaptą mokslinių tyrimų laboratoriją, tačiau akivaizdu, kad ateinantys dešimt metų buvo daugiau nei pakankamai laiko technologijai sukurti, ir tikėtina, kad Bilas kažkur stiklainyje turi uodų ir vakcinų. O jei taip, tai visuomenei reikia ne tik protestų prieš vakcinas, bet ir tinklelių nuo uodų.

Be to, visai nebūtina sutelkti dėmesį į uodus - bet kuris vabalas, galintis kąsti, gali būti panaudotas reikiamam substratui pristatyti gavėjui. Galbūt todėl įvairiose pasaulio dalyse kyla nepaaiškinamų "vabzdžių pandemijų":

Tikrai ne faktas, kad būtent Billas Gatesas paleido vabalus į Anapą, bet jei taip yra, miestas netrukus turėtų įvykdyti pasaulio pandemijos planą. Gali būti, kad netrukus prie Anapos prisijungs ir kiti miestai, tad sekite naujienas.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.07.2019 laikas 15:19 Receptai Skanūs kotletai be gramo mėsos. Paprasta, bet kaip skanu!

Avižiniai kotletai. Tokie kotletai gaminami be mėsos, bet tikrai galiu pasakyti, kad jie yra labai skanūs. Paprasta juo gaminti, išeina švelnūs, sotūs su traškia plutele.

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 14:49 Receptai Pyragas prie arbatos per 5 minutes. Viską sumaišiau ir į orkaitę
Paprastas ir skanus naminis pyragas! Išsamų torto paruošimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 14:49 Receptai Bandelės iš vaikystės! Tas pats skonis ir kvapas!

Būtent tokias bandeles gamino mano močiutė. Magiškas kvapas buvo... Net ir dabar jaučiu jį, per nuotrauką ... Sudėkite bandeles su varške ant kepimo skardos, sutepkite tryniu, kurį pasilikome ir kepame orkaitėje, kuri yra įkait...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
27.12.2024 laikas 11:27 Visuomenės sveikatos ekspertai prognozuoja mirtiną „“keturgubą“ epidemiją šią žiemą

Šią žiemą visuomenės sveikatos pareigūnai išreiškia didelį nerimą dėl galimos keturšalės epidemijos, apimančios COVID-19, gripą, RSV ir norovirusą. Šie virusai kelia grėsmę milijonams žmonių, todėl svarbu žinoti, kaip apsisaugoti ir ką daryti, jei...

Skaityti daugiau

27.12.2024 laikas 10:59 Nostradamas ir jo pranašystės: kas laukia pasaulio 2025 m.?
Nepaisant to, kad nuo garsaus prancūzų astrologo Mišelio de Nostradamo mirties praėjo 458 metai, jo pranašystės ir toliau intriguoja žmones visame pasaulyje. Laukdami 2025 m., ekspertai atkreipia dėmesį į keletą Nostradamo prognozių, kurios gali turė...

Skaityti daugiau

27.12.2024 laikas 10:26 Kelionės laiku: kas atsitinka su atmintimi ir tikrove?
Keliauti laiku - tai idėja, kuri žavi žmones jau dešimtmečius. Ką darytumėte, jei turėtumėte galimybę pamatyti istorijos akimirkas ar sutikti didžiuosius mąstytojus? Tačiau ką daryti, jei grįžę į dabartį negalėtumėte prisiminti savo nuotykių? Naujame...

Skaityti daugiau

27.12.2024 laikas 10:06 Mokslininkai įspėja apie veidrodinės gyvybės kūrimo pavojus
Šiuolaikinėje mokslo srityje veidrodinės molekulės kelia vis didesnį susidomėjimą, tačiau kartu ir didelį susirūpinimą. Grupė žymiausių mokslininkų ragina visuomenę rimtai apsvarstyti galimas rizikas, susijusias su naujų gyvybės formų kūrimu, remiant...

Skaityti daugiau

27.12.2024 laikas 09:39 Parasparniu užfiksuotas netikėtas lankytojas Didžiosios Gizos piramidės viršūnėje
Praėjusį pirmadienį, kai parasparnininkas Aleksas Langas skrido virš Didžiosios Gizos piramidės, jo akys užfiksavo netikėtą vaizdą. Viršūnėje, vietoje laukiamo turistų, jis išvydo šunį, kuris lojo ir gaudė paukščius. Šis neįtikėtinas reginys sukėlė n...

Skaityti daugiau