Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 16

Genetiškai modifikuoti uodai taip pat gali skiepyti?

2021 m. liepos 13-14 d. JAV pradėta ilgai laukta vakcinacijos nuo skiepų "nuo durų iki durų" kampanija. Kareiviai dar nelaužo durų batais, ir visa tai atrodo gana juokingai:

Kurį laiką žmonės atsikvėpė su palengvėjimu, nes tikėjosi kulkosvaidžių su purkštukais po cilindru, tačiau, kaip netrukus paaiškėjo, su skiepais viskas gali būti daug blogiau. Nuogąstavimus sukėlė dar 2008 m. straipsnis:

Billas Gatesas nori išleisti genetiškai modifikuotus uodus, kad galėtų jus skiepyti.

Bilo ir Melindos Geitsų fondas 2008 m. skyrė Hiroyuki Matsuokai iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje 100 000 JAV dolerių genetiškai modifikuotų uodų tyrimams atlikti.

Hiroyuki Matsuoka iš Jichi medicinos universiteto Japonijoje (Jichi Medical University) mano, kad uodus, kurie paprastai perneša ligas, galima paversti "skraidančiais švirkštais", kad įkandę žmonėms jie galėtų perduoti vakcinas.

Profesorius Hiroyuki Matsuoka (Hiroyuki Matsuoka) bandys sukurti uodą, kuris galėtų gaminti ir į šeimininko odą išskirti vakcinos nuo maliarijos baltymus. Tikimasi, kad tokie uodai taip pat galės pernešti apsaugines vakcinas nuo kitų infekcinių ligų.

Jei Matsuoka įrodys, kad jo idėja verta dėmesio, jis galės gauti papildomą 1 mln. dolerių finansavimą. Laikraštis "The Washington Post" skraidančius švirkštus pavadino "drąsia idėja".

Daugiau informacijos apie tai, kaip vystėsi Dr. Matsuokos verslas, nėra, tačiau 2010 m. viename mokslo žurnale buvo aprašytas tyrimas, kuriame grupė japonų genetikų sėkmingai įgyvendino Dr. Matsuokos idėją.

Pranešime teigiama, kad japonai išvedė genetiškai modifikuotus uodus, kurie seilėse gamina leišmaniozės sukėlėjų išskiriamą baltymą SP15. Mokslininkai apskaičiavo, kad įkandus uodui baltymas SP15 pateks į kraują ir įkandęs organizmas sukurs imuninį atsaką į baltymą, visų pirma pagamins specifinius antikūnus, t. y. tai, ką daro įprastinė vakcina.

Eksperimentas buvo atliktas su pelėmis ir nustatyta, kad graužikai po uodų įkandimo turėjo aiškų imuninį atsaką. Iš pradžių pelių imunitetas nebuvo labai stiprus, tačiau pirmas blynas prisvilo ir mokslininkai įžvelgė didelį šios technologijos potencialą. Tačiau, nepaisant potencialo, nepaisant sėkmės, nepaisant to, kad prieš dvejus metus Billas buvo pasirengęs už technologiją sumokėti didelius pinigus, mokslininkai išnyko iš mokslo horizonto.

Žinoma, niekas nežino, ar jie užsiima kuo nors kitu, ar persikėlė į slaptą mokslinių tyrimų laboratoriją, tačiau akivaizdu, kad ateinantys dešimt metų buvo daugiau nei pakankamai laiko technologijai sukurti, ir tikėtina, kad Bilas kažkur stiklainyje turi uodų ir vakcinų. O jei taip, tai visuomenei reikia ne tik protestų prieš vakcinas, bet ir tinklelių nuo uodų.

Be to, visai nebūtina sutelkti dėmesį į uodus - bet kuris vabalas, galintis kąsti, gali būti panaudotas reikiamam substratui pristatyti gavėjui. Galbūt todėl įvairiose pasaulio dalyse kyla nepaaiškinamų "vabzdžių pandemijų":

Tikrai ne faktas, kad būtent Billas Gatesas paleido vabalus į Anapą, bet jei taip yra, miestas netrukus turėtų įvykdyti pasaulio pandemijos planą. Gali būti, kad netrukus prie Anapos prisijungs ir kiti miestai, tad sekite naujienas.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:49 Receptai Nuovirai skrandžio darbui palengvinti ( tankiažiedės rūgštynės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: tankiažiedės rūgštynės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 17:53 Receptai Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže

Gaminame. Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže. Kol vištienos sparneliai keps, dubenyje sumaišome medų, kečupą, sezamo aliejų, actą bei išspaustą česnaką. Šiuo padažu užpilame tik iš orkaitės ištrauktus, dar karštus, sp...

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 16:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo laringito
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Laringitas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo laringito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaista...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau