Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 17

Kathleen Sebelius nori, kad būtumėte atskirti nuo savo vaikų, jei atsisakysite "skiepytis" nuo kovido

(Paranormal) Buvusi Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento (HHS) vadovė, valdant Barakui Huseinui Obamai, stumia versiją, kad tėvai, atsisakantys Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos", turėtų būti prievarta atskirti nuo savo vaikų ir netekti darbo.

Kathleen Sebelius neseniai kalbėjo per CNN ir paaiškino, kad, jos nuomone, visiškas medicininis fašizmas yra vienintelis būdas įvesti "naują normalią padėtį", kai vieninteliai žmonės Amerikoje, kuriems pagal Konstituciją suteikiamos teisės, yra tie, kurie sutinka pasiraitoti rankoves ir pasiskiepyti nuo kinų mikrobų. (P. komentaras - tik klausymas, kas pirmą atsirado, konstitucija, ar korupcinė liga?)

"Esame tokioje situacijoje, kai turime labai veiksmingą vakciną, daugybę pasirinkimų, daugybę prieinamų vakcinų, kurios yra nemokamos, ir turime žmonių, kurie tiesiog sako, kad aš to nedarysiu", - skundėsi Sebelijus laidoje "Iš priekio".

"Manau, kad atėjo laikas pasakyti tiems žmonėms, kad nieko blogo, jei nenorite skiepytis. Jūs galite neateiti į darbą. Jūs galite nesiskiepyti, kai ketinate kelti pavojų mano anūkams. Kur jūs galite juos nužudyti arba patekti į situaciją, kurioje jie perneš virusą kam nors, esančiam didelės rizikos grupėje."

Kadangi vakcinos akivaizdžiai neveikia, tie, kurie kvailai jas pasiskiepijo, dabar gyvena dar didesnėje baimėje, kad jų organizmą užvaldys ir pražudys koks nors baisus "variantas", pavyzdžiui, "Indijos deltos" atmaina. Todėl dabar jie kaip laukinės hienos puola ant kitų žmonių, nusprendusių palikti savo kūnus ir imunines sistemas ramybėje.

Sebelius yra viena iš tokių hienų, kuri nori atimti galimybę visiems, kurie ką tik pasakė "ne" eksperimentiniams Tonio Faučio (Tony Fauci) ir vyriausybės vaistams, naudotis savo vaikais, darbu ir apskritai visuomene. Visi, nusprendę gyventi taip, kaip gamta numatė, turi būti amžiams uždaryti namuose, reikalauja Sebelius.

"Tai, manau, yra taškas, kuriame esame, - laisvė yra vienas dalykas, bet laisvė, kai kenkiama kitiems, pavyzdžiui, pasyvus rūkymas ir klausimai, kuriuos labai aiškiai sprendėme praeityje - negalima vairuoti išgėrus", - toliau teigė Sebelius, palygindama neskiepytus žmones su girtais vairuotojais.

"Galite gerti, bet negalite vairuoti išgėrę, nes galite sužaloti kitus žmones. Negalite rūkyti viešoje vietoje, kur galite užkrėsti vėžiu kitą žmogų, nepaisant to, kad jis niekada nerūkė."

Tokie demokratai, kaip Kathleen Sebelius, siekia medicininio apartheido

Jei K. Sebelius pasieks savo, netrukus bus dvi Amerikos: Vienoje iš jų visiems paskiepytiems žmonėms bus leidžiama gyventi įprastą gyvenimą, o kitoje su neskiepytais žmonėmis bus elgiamasi kaip su antrarūšiais piliečiais - medicininis apartheidas, kurį tik tokie išprotėję fašistai kaip Sebelius gali laikyti normaliu ar priimtinu.

"Taigi, manau, kad Jungtinėse Valstijose pasiekėme tą tašką, kai tie iš mūsų, kurie yra paskiepyti, nori nusiimti kaukę", - toliau skundėsi Sebelius.

"Noriu turėti galimybę gyventi savo gyvenimą su skiepais, o dabar į mane kėsinasi žmonės, kurie sako, kad nenoriu skiepytis. Tai yra gerai. Noriu, kad jiems galbūt būtų apribota, kur jie gali eiti ir ką jie gali galimai užkrėsti."

CNN, žinoma, užbaigė šį segmentą padėkojusi Sebelius už jos "išmintį", akivaizdžiai pritardama jos ypatingam medicininio fašizmo stiliui. Dabar jau žinome, ką CNN planuoja mums visiems primesti, jei artimiausiais mėnesiais pasieks savo.

Naujausias naujienas apie vakcinas garbinančių kairiųjų, tokių kaip Kathleen Sebelius, isteriją galite rasti Libtards.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Breitbart.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone  gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau