Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 28

Išgyvenimo įgūdžiai: Kaip efektyviai vykdyti barterinius mainus po ekonomikos žlugimo (SHTF)

(Paranormal) Barteriniai mainai - tai keitimasis vienodos vertės prekėmis ar paslaugomis nenaudojant pinigų. Jis buvo beveik pamirštas, kol praėjusiais metais užklupo Vuchano koronaviruso pandemija ir atgaivino barterinius mainus. Apimti panikos, daugelis žmonių kaupė būtiniausių daiktų, pavyzdžiui, sauskelnių, atsargas ir jų perteklių keitė į tokius daiktus kaip spagečiai.

Ekonominio žlugimo atveju mainai taps esminiu įgūdžiu, kurį pasirengusieji turi įvaldyti, kad užtikrintų savo šeimos poreikius. Štai keli dalykai, kuriuos reikia turėti omenyje, norint veiksmingai vykdyti barterinius mainus po SHTF: (h/t to UrbanSurvivalSite.com)

Kas yra vertinga barterinių mainų ekonomikoje?
Barterinių mainų ekonomikoje vertę dažnai lemia trūkumas. SHTF atveju tam tikri daiktai, pavyzdžiui, receptiniai vaistai, bus deficitas, todėl jų vertė padidės. Į tokius daiktus galima iškeisti tik tokios pat vertės prekes. Siūlyti kastuvą už kirvį gali būti sąžiningas sandoris, tačiau siūlyti keturias dešimtis kiaušinių gali nepavykti.

Tačiau jei kas nors, kas labai mėgsta kiaušinius, jų nevalgė jau metus, tuomet prekyba keturiomis dešimtimis kiaušinių gali tiesiog pavykti. Vertė taip pat labai subjektyvi. Nors kiekvienam žmogui reikia kasdienių būtiniausių dalykų, tokių kaip maistas ir vanduo, skirtingų žmonių poreikiai taip pat skiriasi. Pavyzdžiui, moterys gali manyti, kad tamponai yra vertingesni už kulkas, o vyrai, besiglaudžiantys vieni, pirmenybę gali teikti pastarosioms.

Vykdydami barterinius mainus turėsite protingai pasirinkti, su kuo ketinate mainytis ir kuo ketinate keistis. Jei turite nemažas tamponų atsargas, tuomet prasminga keistis su moterimis, kad iš sandorio gautumėte didžiausią naudą. Kuo svarbesnė prekė yra asmeniui, tuo labiau tas asmuo yra pasirengęs mainais iškeisti ką nors itin vertingo.

Peržiūrėkite keletą geriausių barterinių mainų prekių, kurias galite kaupti prieš SHTF:

 • Vanduo
 • Maistas
 • Medicinos reikmenys
 • Šilumos ir šviesos šaltiniai, pavyzdžiui, degtukai
 • Higienos priemonės
 • Moteriškos higienos priemonės
 • Remonto įrankiai
 • Alkoholis žaizdų priežiūrai ir degalams
 • Prezervatyvai
 • Druska, cukrus ir prieskoniai
 • Lipni juosta
 • Plastikiniai maišeliai.

Taip pat galite keistis savo pačių pagamintais daiktais, pavyzdžiui, namuose užaugintais produktais ar kepiniais. Jei turite unikalių įgūdžių, taip pat galite iškeisti savo darbą į daiktus arba kito asmens darbą. Jei esate įgudęs medžio karkasų dailidė arba profesionalus kalvis, savo apylinkėse galite rasti žmonių, kurie bus pasirengę mainams. Tačiau, kaip ir materialinių prekių, darbo vertė taip pat priklauso nuo trūkumo. Kuo labiau specializuoti jūsų įgūdžiai, tuo didesnė tikimybė, kad sandoris bus sėkmingas.

Svarbūs patarimai, kaip efektyviai vykdyti barterinius mainus

Štai keletas patarimų, kaip efektyviai vykdyti barterinius mainus:

 1. Apžiūrėkite daiktus. Barteriniai mainai yra galutiniai, o tai reiškia, kad jums lieka tai, ką gavote, nepaisant to, ar esate tuo patenkinti, ar ne. Prieš užbaigdami sandorį pirmiausia apžiūrėkite daiktą ir įsitikinkite, kad tai, ką siūlote, taip pat atitinka lūkesčius.
 2. Pasipraktikuokite barterinių mainų mugėje. Barteriniai mainai yra įgūdis, kuriam įvaldyti reikia laiko ir praktikos. Norėdami patobulinti savo įgūdžius, ieškokite mainų susitikimų internete arba vietiniuose skelbimuose. Per pirmąjį apsilankymą pasivaikščiokite ir patikrinkite, ką žmonės siūlo. Per antrąjį apsilankymą atsineškite keletą daiktų ir išbandykite savo jėgas barterinių mainų srityje.
 3. Sukurkite sąjungininkų tinklą. Turėdami patikimų barterinių mainų bičiulių tinklą išvengsite sukčių.

Barteriniai mainai yra svarbus išgyvenimo įgūdis, leidžiantis užsitikrinti tokius dalykus kaip maistas ir vanduo ekonominio žlugimo atveju. Tobulinkite barterinių mainų įgūdžius praktikuodamiesi ir kaupdami vertingų daiktų atsargas.

Šaltiniai:

NBCLosAngeles.com

UrbanSurvivalSite.com

SuperPrepper.com

(P komentaras: mes esame sukūrė lankytojams skelbimų lentą, kad padėtume vystyti šia veiklą, šiuo metu kategorijos yra tokios kokios yra, reikalui esant jų gali padaugėti, rašykite komentaruose. Taigi paranormal.lt/skelbimai talpinkite savo užaugintą produkcija, paslaugas tik tas kurios numatytos, pasirinkite mainau. Tai jums padės laikui bėgant, įgyti įgūdžius, kurių jums reikės. O, tai dar nemokama. Beje, perskaitykite taisykles.) 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Na, o dar geriau, kaip išgyventi, geriausia klausti dar gyvus, likusius, po karo senelius, tėvus ir t.t. Kas nutiks, kai elektra galimai padidės daug daugiau nei mes galime sumokėti, o gal neliks ir pinigų... ir t.t. Nes, manau ne veltui energetika yra perduota privačioms korporacijoms.... Laikas parodys... todėl, kas turite senas sodybas, laikas bent paprastai pasiremontuoti, kad galėtumėte esant bėdai išvykti į kaimą... O, kaime, kaip ten bebūtų... žolelių, uogų surasime... svarbiausia sveikatą turėti.... Na, o "asfalto trapučiui" belieka tik... palinkėti stiprybės.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau