Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugpjūčio » 4

Išgyvenimo įgūdžiai 101: Pasiruoškite prieš SHTF, tada improvizuokite, kai teks improvizuoti

(Paranormal) Pasiruošimo specialistai gerai žino, kaip svarbu pasiruošti prieš SHTF, tačiau tai nereiškia, kad išgyvenimo planas automatiškai yra atsparus nesėkmei. Kai kuriose situacijose gali prireikti specializuotų atsakomųjų veiksmų, kuriuos šiuo metu galite tik išsirinkti. Štai kodėl paruošiamųjų priemonių specialistai taip pat turėtų žinoti, kaip improvizuoti, kai to prireikia. (h/t to BeansBulletsBandagesAndYou.com)

Pasiruošimas ir improvizacija

Gali pasirodyti, kad tai prieštarauja viskam, ką reiškia pasiruošimas, tačiau improvizuoti yra naudinga ir tiesiog būtina, nes niekas negali iki galo nuspėti, kiek laiko truks SHTF ir kokie pavojai tyko šiame scenarijuje. Tačiau improvizavimas niekada neturėtų pakeisti pasirengimo, nes tai išlieka geriausias būdas išgyventi nelaimės atveju.

Nors skubiai galite pasigaminti kabliuką žuviai pagauti iš limonado skardinės, iš anksto pasigaminę tai, kas telpa į "Altoids" skardinę, galite susikurti pigų ir padoresnį žvejybos rinkinį, kuris tilptų į jūsų kišenę. Taip pat, iš apleistos stovyklavietės galite lengvai iškrapštyti alaus butelį ir jį sudaužę pasigaminti pjaustymo įrankį, taip pat galite iš anksto pasirūpinti peiliu. 

Pasiruošimas sutaupo laiko, kurio prireikia improvizuotam planui įgyvendinti. Jis taip pat išlygina raukšles, kurios kitu atveju gali apsunkinti turimos problemos sprendimą. Be išankstinio pasiruošimo šansai yra nepalankūs, kad ir kokie išradingi būtumėte.

Tai nereiškia, kad improvizacijai nėra vietos pasirengimo mąstysenoje - toli gražu ne. Gebėjimas mąstyti nestandartiškai pavojaus akivaizdoje yra vienas vertingiausių išgyvenimo įgūdžių. Tačiau improvizacija neturėtų būti pagrindinis jūsų tikslas. Priešingai, visada turėtumėte iš anksto planuoti ir improvizuoti tik tada, kai to iš tikrųjų prireiks.

Tačiau kada improvizacija yra būtina? Improvizuoti turėtumėte tik tada, kai jūsų išgyvenimo planas negali išspręsti susidariusios situacijos. Tai jums turėtų būti aišku iš naujo išnagrinėjus savo išgyvenimo priemonių arsenalą. Jei išnaudojote visas galimybes be rezultatų, tai aiškus signalas, kad reikia improvizuoti.

Improvizuoti išgyvenimo reikmenys, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę

Patartina, kad, kai tik įmanoma, naudotumėte tinkamą įrangą, tačiau ekstremaliose situacijose galite improvizuoti toliau nurodytus išgyvenimo reikmenis, kurie išgelbės jūsų gyvybę:

  1. Išmaniojo telefono signalinis veidrodėlis - dauguma išmaniųjų telefonų turi plokščią ekraną, kuris yra pakankamai didelis, kad atspindėtų saulės šviesą. Išmanųjį telefoną galite pertvarkyti į signalinį veidrodį, išjungę jį ir naudodami šviesai atspindėti.
  2. Fotoaparato objektyvo ugnies užtaisas - Jei neturite degtukų, bet nešiojatės skaitmeninį fotoaparatą, galite panaudoti fotoaparato objektyvą ugniai užkurti, laikydami jį kaip didinamąjį stiklą.
  3. Siuvimo adatos kompasas - nerūdijančio plieno siuvimo adatą galima įmagnetinti ir paversti kompaso adata. Tiesiog paimkite adatą ir kelias minutes stipriai patrinkite ją gryna vilna. Dėl trinties susidariusi statinė elektra įmagnetins adatą. Tada adatą galite pakabinti ant marškinių virvelės gabalėlio ir ji prisitaikys rodyti šiaurę.
  4. Batų raištelių virvelė - jei jums trūksta virvelės, galite panaudoti batų raištelius.
  5. Automobilio raktelio pjūklelis - Automobilio rakteliai yra puikūs pjūkleliai, kuriais galima daryti įpjovas šakose ar pan.

Svarbu būti išradingam, kad galėtumėte improvizuoti situacijose, kurių neapima jūsų išgyvenimo planas. Tačiau improvizacija neturėtų pakeisti pasirengimo, nes ji labai apriboja jūsų galimybes ir apriboja gebėjimą tinkamai reaguoti į nelaimę.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltiniu. Šaltiniai:

BeansBulletsBandagesAndYou.com

SurvivalSchool.us

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Esant tokiai situacijai, niekas geriau nepatars, kaip pokario žmonės. Jų patirtis būtina... kaip gyveno, be elektros, be vandens... badavo. Teks išmokti viską iš naujo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau