Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 12

Dr. Mikovits: SARS-CoV-2 yra laboratorijoje sukurtas beždžionių ląstelių virusas, kuris naudojamas gripo, MMR, poliomielito vakcinose

(Paranormal) Dr. Judy Mikovits neseniai davė interviu laidoje "Brighteon Conversations" ir nesusilaikė atskleidusi tikrąsias transfekcijos priežastis, lėmusias SARS-CoV-2, ir mokslinį sukčiavimą, kuris buvo naudojamas pandemijai skatinti ir žmonių imuninei sistemai slopinti. Daktarė Mikovits anksčiau dirbo vyriausybine virusologe, kuri grynino ir tyrinėjo virusus. Ji kūrė ląstelių linijas, palaikančias virusų replikaciją, kad suprastų, kaip jie sukelia infekciją žmonėms. Ji yra knygos Ending Plague, A Scholar's Obligation in an Age of Corruption autorė.

Dr. Mikovits patvirtino, kad izoliuotos, sertifikuotos SARS-CoV-2 etaloninės medžiagos nėra. Šis virusas niekada nebuvo išskirtas iš žmogaus ląstelių ir apskritai niekada nebuvo žmogaus virusas. SARS-CoV-2 virusas gali būti pagamintas ir dauginamas tik vero beždžionių inkstų ląstelių linijoje, t. y. epitelio ląstelių grupėje, kuri buvo išgauta iš Afrikos žaliųjų beždžionių XX a. septintajame dešimtmetyje. Šios beždžionių ląstelių linijos, lengvai užkrėstos latentiniais retrovirusais, nuo XX a. 9-ojo dešimtmečio vidurio buvo įšvirkščiamos į visuomenę per gripo, MMR ir poliomielito vakcinas, ir yra vienintelis SARS-CoV-2 sukėlėjas, kuriuo SARS-CoV-2 gali pasireikšti žmonėms.

Yra įrodymų, kad SARS-CoV-2 buvo platinamas per vakcinas

Kiekviena ketvirto biologinės saugos lygio laboratorija, kuri teigė išskyrusi SARS-CoV-2 iš žmonių, galiausiai įdėjo mėginį į beždžionių inkstų ląstelių liniją, kad "įrodytų" jo dauginimąsi. Šis virusas nėra iš tikrųjų izoliuotas žmogaus virusas, nes jį pavyko atgaminti tik beždžionių inkstų ląstelių linijoje. Norint nustatyti, ar SARS-CoV-2 yra infekcinis žmogaus virusas, jis turi būti paimtas iš užsikrėtusio žmogaus kraujo, skreplių ar plaučių išskyrų, tačiau SARS-CoV-2 infekcinė RNR niekada nebuvo išauginta nuolat augančioje žmogaus ląstelių linijoje, kuri palaiko SARS-CoV-2 dauginimąsi. Kadangi šis naujas koronavirusas akivaizdžiai dauginasi tik vero beždžionių ląstelių linijose, niekada nebuvo įrodyta, kad jis gali kilti ar plisti nuo žmogaus žmogui, jau nekalbant apie plitimą iš sveikų žmonių.

Kadangi dabartinėse gripo, MMR ir poliomielito vakcinose naudojamos tos pačios vero beždžionių ląstelių linijos, vienintelis būdas SARS-CoV-2 įdiegti yra transfekcija per šias adatas. SARS-CoV-2 yra laboratorijoje sukurta seka, kuri atsiranda ir plinta per esamas gripo vakcinas. Galbūt todėl Gynybos departamentas nustatė, kad 2017-2018 m. gripo vakcinos gavėjai vis dažniau buvo jautrūs koronaviruso interferencijai.

"Kai paimate sintetinę viruso dalį ir auginate ją beždžionių ląstelėse, galite gauti visų beždžionių virusų rekombinacijos įvykius, todėl tai yra beždžionių virusas", - patvirtino Mikovitsas, turėdamas omenyje kvėpavimo takų infekcijas, pastebėtas covid-19. ŽIV komponentas yra kilęs iš simpatikų imunodeficito viruso, kuris taip pat yra natūralus beždžionių virusas.

Vektorius, kuris žada išgelbėti žmoniją, yra įrankis, naudojamas transfekcijai

Mikovitsas patvirtino, kad Fauci žinojo, finansavo ir įsigijo ląstelių linijas ir genetinę medžiagą iš biologinio saugumo laboratorijų JAV, kurios galėjo būti toliau ginkluojamos Vuchane. Mikovitsas teigė, kad šie virusų eksperimentai naudojant beždžionių ląstelių liniją gali sukurti begalę variantų. "Du aminorūgščių pokyčiai smaigalio apvalkale gali pakeisti leukemijos virusą į Parkinsoną sukeliantį virusą", - sakė ji, cituodama ankstesnius savo laboratorijos tyrimus. Šias sekas galima lengvai pakeisti laboratorijoje, sukuriant begalę to paties sukėlėjo variantų.

Tačiau dėl vakcinų mokslo klaidų lengva kaltinti gamtą, todėl daktaras Antonijus Fočis (Anthony Fauci) ir visi, dalyvaujantys šiuose neetiškuose eksperimentuose su žmogaus virusais, skuba primesti ir įsakyti gyventojams naujas vakcinas, kad kontroliuotų pasakojimą ir nuslėptų savo nusikaltimus. Daktaras Faučis ir daktaras Dašakas derino veiksmus su "Big Tech", kad cenzūruotų mokslines diskusijas dėl SARS-CoV-2 kilmės, nes jų viruso tyrimai yra vakcinų mokslo klaida, kuri jau daugelį metų nuodija gyventojus ir pratina žmones prie naujų infekcijų.

Dr. Fauci ir Dr. Daszak derino veiksmus su žiniasklaidos priemonėmis ir įbaugino savo kolegas, kad šie tylėtų dėl SARS-CoV-2 kilmės, nes jie naudojo "no-see-um" metodus, kad sukurtų šias sekas beždžionių ląstelėse. No-see-um metodas, naudotas gain-of-function tyrimams, spaudžia rekombinacijos procesą beždžionių ląstelių linijoje, o dėl to sukurtas virusas nežinomas. Dabar viruso apvalkalas, koronaviruso smailiojo baltymo S-1 subvienetas, puola žmonių populiaciją per tuos pačius vektorius, kuriais tokie mokslininkai kaip Fauci žadėjo mus išgelbėti. Šios naujos infekcinės sekos yra ląstelių linijose, kurios vėliau skiepijamos skiepijant gyventojus.

Norėdami daugiau sužinoti apie mokslinį sukčiavimą, žiūrėkite interviu su daktaru Mikovičiumi svetainėje Brighteon.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

Brighteon.com

Pubmed.gov

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Tai, dabar pagalvojus. Kai žmogus eina tirtis antikūnius, ar atlikti testus, jie yra aptinkami labiau pas tuos kurie iki 2018 metu skiepijosi vakcinomis? Ar aš taip suprantu? Ar aš klystu?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau