Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 19

Ar JAV keisis prezidentas?

Pasak amerikiečių, kurie vis dar žiūri televizorių, po labai keistos JAV karių evakuacijos iš Afganistano visa žiniasklaida, tarsi pagal signalą, staiga nustojo mylėti dabartinį JAV prezidentą ir visus šunis veja ant jo, kaltindama jį dėl nelaimės. Tą patį pradeda daryti ir politikai, todėl kai kurie sąmokslo teoretikai mano, kad JAV gresia prezidento atsistatydinimas, o J. Bideno įpėdine taps Kamala Harris, šiuo metu einanti viceprezidentės pareigas. 

Mes nemeluosime, kaip Hal Turner radijas apie "gautus šaltinius iš Baltųjų rūmų", nes ten neturime jokių šaltinių, bet mums jų ir nereikia, nes žiūrime kanadietiškus animacinius filmukus ir skaitome amerikiečių spaudą:

konspirologija, Kamala Harris, paranormal.lt

Ar žinojote, kad Kamala Harris pavadinta gėlės vardu?

Taip, tai tiesa.

Pirmoji JAV istorijoje viceprezidentė moteris paaiškina, kad jos vardas sanskrito kalba reiškia "lotoso žiedas".

"Tai svarbus indėnų kultūros simbolis, - sako Harris. "Lotosas auga po vandeniu, jo žiedai iškyla virš vandens paviršiaus, o šaknys tvirtai įsitvirtinusios upės dugne."

Be lotoso žiedo, Kamala taip pat siejama su hinduistų sėkmės deive Lakšmi.

konspirologija, Kamala Harris, paranormal.lt

Taigi "Aš, naminis ožys II", regis, dar kartą patvirtino savo, kaip pranašiško animacinio filmo, reputaciją, o jo kūrėjų konsultantai jau seniai žinojo, kas vyksta šiandien. Akivaizdu, kad šis keistas atskleidimas vėl paskatins sąmokslo teorijų šalininkų susidomėjimą animaciniu filmu ir jie pradės jame ieškoti iš Afganistano evakuuoto amerikiečių lėktuvo.

Tačiau dabar susikoncentruosime į esminius dalykus ir paklausime savęs: jei, kaip teigia JAV sąmokslo teorijų šalininkai, Bideno ir Harris pokyčiai iš tiesų įvyks, kaip viskas bus įrėminta? Kokia bus oficiali proga? Thenationalpulse.com šiandien rašo taip:

Šių metų pradžioje Antony John Blinken Valstybės departamentas sustabdė Nepaprastųjų situacijų ir krizių valdymo biuro, kuris buvo įsteigtas teikti medicininę, diplomatinę ir logistinę paramą amerikiečiams užsienyje, veiklą. Pranešimas buvo oficialiai pasirašytas likus keliems mėnesiams iki Talibanui užimant Afganistaną.

"SENSITIVE BUT UNCLASSIFIED", - taip prasideda oficialus J. Bideno Valstybės departamento dokumentas, o tada išdėstomas kitas žingsnis - nutraukiamas finansavimas naujam D. Trumpo laikais sukurtam biurui.

Dokumentas iš valstybės sekretoriaus pavaduotojo Brian P. McKeon, kurį kovo mėnesį patvirtino JAV Senatas, darbo stalo.

konspirologija, Kamala Harris, paranormal.lt

Taigi, kaip matyti iš šio dokumento, likus keliems mėnesiams iki Kabulo užgrobimo, Joe Bideno Valstybės departamentas sustabdė "reagavimo į krizę" planą, kad būtų išvengta evakuacijos, panašios į Benghazo evakuaciją. Šį planą sugalvojo D. Trumpas, dėl kurio biuras buvo panaikintas. Dabar visi matė pasekmes, dėl kurių, be abejo, bus kaltinamas dabartinis prezidentas. Tuomet prie bylos bus prijungtos kitos jungtys ir, kaip sakė Michailas Sergejevičius, procesas jau prasidėjo, tad sekite naujienas.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau