Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 26

"Big Pharma" kuria naują vaistą kovidinių "vakcinų" sukeltoms nepageidaujamoms reakcijoms gydyti... nes beprotybė niekada nesibaigia

(Paranormal) Kovido koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia žmonėms ligą, vadinamą "nuo antikūnų priklausoma autoagresija" (ADAA), kuriai gydyti "didžioji farmacija" jau kuria naują vaistą.

BioRxiv interneto svetainėje paskelbtame priešpremjeriniame tyrime aiškinama, kad Kinijos viruso injekcijų sukeliami "antikūnai prieš smaigus" "gali turėti patogeninį poveikį prisijungdami prie sergančių plaučių epitelio ląstelių ir suklaidindami imuninį atsaką pulti savąsias ląsteles". Taigi, mokslininkai kuria naują vaistą kandidatą, kuris padėtų išvengti šio potencialiai mirtino reiškinio ir jį gydyti.

"Kandidatas į vaistus yra preparatas, kurio sudėtyje yra N-acetilneuramino rūgšties metilo esteris (NANA-Me), N-acetilneuramino rūgšties analogas", - aiškinama straipsnyje. "ANA-Me veikia pagal unikalų veikimo mechanizmą (MOA), t. y. atstato trūkstamą sialo rūgštį sergančio plaučių epitelio ląstelėse."

Mokslininkai teigia, kad blokuodamas antikūnų prisijungimą prie sergančių ląstelių, vaistas kandidatas galėtų sumažinti sergančiųjų, kurie pagal vyriausybės rekomendacijas skiepijasi nuo Fauci gripo, sergamumą ir mirtingumą.

"... preparatas gali užkirsti kelią nepageidaujamoms COVID-19 vakcinų reakcijoms ir jas gydyti, nes vakcinos gali sukelti panašius antikūnus, įskaitant patogeninius antikūnus", - toliau aiškinama dokumente.

"Preparatas padės padidinti vakcinų saugumą nesumažinant vakcinos veiksmingumo. Palyginti su esamais antivirusiniais vaistais, preparatas pasižymi unikaliu MOA, nukreiptu į receptorius, plačiu indikacijų spektru, puikiu saugumo profiliu, atsparumu mutacijoms ir gali būti lengvai gaminamas."

Farmacijos bendrovės akcininkai parašė dokumentą, kuriame stumiamas vaistas "gydo" nuo kovidų vakcinos sukeltų sužalojimų

Dokumento autoriai - daug farmacijos kompanijų akcininkų, kurie turi finansinį suinteresuotumą dėl vaisto kandidato, reklamuojamo kaip "vaistas" nuo kovidų vakcinos sukeltų ADAA.

Vienas iš jų, Huiru Wangas (Huiru Wang), turi "Huirui Biopharma" akcijų, o kiti du autoriai, Xiaolingas Liu (Xiaoling Liu) ir Yuxingas Čenas (Yuxing Chen), turi "HuaAn McAb Biotechnology" akcijų.

"Su šiuo darbu susijusios patentinės paraiškos yra nagrinėjamos", - aiškinama straipsnio apačioje esančiame "Pareiškime dėl konkuruojančių interesų".

Tai, kad Didžioji farmacija jau dabar stumia naujus vaistus nuo kiniškų virusų, skirtus esamų vaistų nuo kiniškų virusų padarytai žalai gydyti, ir visa tai daro dėl didžiulio pelno, vargu ar stebina. Juk "Moderna", gaminanti vieną iš mirtinų mRNA injekcijų "vakcinų", stumiamų kaip operacijos "Warp Speed" dalis, yra ne kas kita, kaip didžiulė "siurbimo ir išpumpavimo" operacija.

Pasirodo, visa Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemija susijusi su pinigais ir depopuliacija. Beveik niekas, kas siūloma kaip viruso "sprendimas", nėra susiję su pagalba žmonėms. Viskas skirta turtingųjų kišenėms papildyti, o vargšais pasinaudoti.

O ko kito tikėtis iš tų pačių žmonių, kurie dešimtmečius stumia sukčiavimą vaistais? Didžiajai farmacijos mašinai svarbiausia - pinigai, kurie yra šios pramonės aukso veršis. Tuo tarpu gamta visada užleidžia antrą vietą naujausiems raganų gaminiams, kuriuos siūlo farmacijos kompanijos.

Kadangi žinome, kad skiepai nuo gripo Wuhan laikui bėgant sunaikina žmonių imuninę sistemą, tikimasi, kad atsiras daug naujų vaistų, skirtų šiai žalai gydyti. Tokie vaistai apima naujus "stiprinamuosius" skiepus ir kitus naujus gydymo būdus, kurie padidins farmacijos bendrovių akcijų kainas, todėl investuotojai nepelnytai praturtės visuomenės sveikatos sąskaita.

"Tai tikrai padeda, kai tokie kaip Fauci... propaguoja per brangius "gydymo būdus" ir pavojingas bei nepatikrintas vakcinas, o natūralios priemonės ir nebrangūs vaistai jau puikiai gydo net pačius didžiausius ligonius", - rašė vienas "Natural News" komentatorius.

Norėdami sekti naujausias naujienas apie Fauci gripo skiepų sukeltus sužalojimus ir mirtis, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

BioRxiv.org

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau