Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 1

Milijonierius žurnalistas siūlo 1,7 mln. dolerių tiems, kurie įrodys, kad koronavirusas gali sukelti ligą

(Paranormal) Milijonierius žurnalistas ir buvęs evangelikų pamokslininkas Samas Eckertas (Sam Eckert) siūlo 1,7 mln. dolerių kiekvienam, kuris įrodys, kad Vuchano koronavirusas gali sukelti ligą.

Reikėtų pažymėti, kad abejojama ne viruso egzistavimu, o tuo, kad jis sukelia mirtį juo užsikrėtusiems žmonėms.

Tai reiškia, kad Eckertas konkrečiai prašo įrodyti, kad virusas izoliuotas pagal Kocho postulatus. Šis principų rinkinys buvo išvestas iš vokiečių gydytojo Roberto Kocho 1905 m. Nobelio premijos laureato darbo apie tuberkuliozę.

Italų žurnalistas Cesare Sacchetti pridūrė, kad iki šiol niekam nepavyko laimėti Eckerto iššūkio, pakartodamas, kad virusas neatitinka klasikinių Kocho nustatytų reikalavimų.

Kocho postulatų supratimas

Keturi pagrindiniai postulatai yra šie:

  • Mikroorganizmas turi būti randamas sergančiuose, bet ne sveikuose asmenyse.
  • Mikroorganizmas turi būti išskirtas iš sergančio šeimininko ir išaugintas grynoje kultūroje.
  • Mikroorganizmą įskiepijus sveikam žmogui, liga dauginasi.
  • Mikroorganizmą turi būti galima išgauti iš užsikrėtusio asmens ir jis turi atitikti pirminį mikroorganizmą.

Šie postulatai susiję su mikroorganizmo gebėjimu sukelti ligą, tačiau nebūtinai įrodo paties mikroorganizmo egzistavimą. Eckertas teigia, kad dar niekas neįrodė, jog naujasis koronavirusas atitinka šiuos reikalavimus kaip ligos sukėlėjas.

Priežastinis ryšys tarp mikroorganizmo ir ligos

Kocho postulatai turi tam tikrų apribojimų, tačiau jie vis tiek yra naudingas orientyras sprendžiant, ar yra priežastinis ryšys tarp mikroorganizmų ir klinikinės ligos.

Naujienų portalai, aptardami Eckerto iššūkį, taip pat citavo istoriją, kurioje teigiama, kad gerbiamų imunologų ir virusologų komanda iš septynių skirtingų universitetų, naudodama elektroninio mikroskopo technologiją, ištyrė mažiausiai 1 500 asmenų, kuriems buvo atliktas COVID-19 testas, mėginių ir nė viename mėginyje nerado jokių koronaviruso požymių.

"Kai aš ir mano laboratorijos komanda 1500 tariamai teigiamų Covid-19 mėginių patikrinome pagal Kocho postulatus ir padėjome juos po SEM (elektroniniu mikroskopu), visuose 1500 mėginių neradome jokio Covid. Nustatėme, kad visuose 1500 mėginių daugiausia buvo A gripo ir šiek tiek B gripo, bet nebuvo nė vieno Covid atvejo", - sakė vienas iš tyrime dalyvavusių imunologų-virologų daktaras Derekas Knaussas (Derek Knauss).

Patys Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) pripažino, kad negalėjo neginčijamai įrodyti, jog tarp žmonių, kurių testų rezultatai buvo teigiami dėl COVID-19, egzistuoja nauja koronavirusinė liga.

Savo oficialiuose dokumentuose CDC nurodė, kad vienas iš pagrindinių PGR tyrimo trūkumų yra tas, kad viruso RNR aptikimas gali neparodyti, kad virusas yra arba kad 2019 m. nCoV yra simptomų sukėlėjas. Jie taip pat pridūrė, kad šis tyrimas negali atmesti kitų bakterinių ar virusinių sukėlėjų sukeltų ligų.

Vis dėlto, nepaisant klausimų dėl COVID-19 testo pagrįstumo, pareigūnai iš viso pasaulio ir toliau reikalauja mandatų, kad žmonės galėtų laisvai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Tarp jų viena JAV valstija padarė ryžtingą pareiškimą, prieštaraujantį šiems kūno autonomijos pažeidimams. Montanos valstijos gubernatorius Gregas Gianforte'as (Greg Gianforte) tapo pirmąja valstija, uždraudusia skiepijimo mandatus kaip sąlygą įsidarbinant. Naujajame įstatyme teigiama, kad reikalavimas skiepytis laikomas diskriminacija ir žmogaus teisių įstatymų pažeidimu.

"Nors gubernatorius ir toliau ragina Montanos gyventojus skiepytis saugiomis ir veiksmingomis vakcinomis, tai daryti yra savanoriška, ir nė vienas asmuo neturėtų susidurti su diskriminacija dėl skiepijimo statuso", - sakė gubernatoriaus atstovė Brooke Stroyke (Brooke Stroyke).

Daugiau apie koronavirusą skaitykite svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

MedicineNet.com

TheBL.com

Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau