- 01.09.2021
- 5.0 Reitingas
- 1891 Peržiūr
- Komentarai
(Paranormal) Milijonierius žurnalistas ir buvęs evangelikų pamokslininkas Samas Eckertas (Sam Eckert) siūlo 1,7 mln. dolerių kiekvienam, kuris įrodys, kad Vuchano koronavirusas gali sukelti ligą.
Reikėtų pažymėti, kad abejojama ne viruso egzistavimu, o tuo, kad jis sukelia mirtį juo užsikrėtusiems žmonėms.
Tai reiškia, kad Eckertas konkrečiai prašo įrodyti, kad virusas izoliuotas pagal Kocho postulatus. Šis principų rinkinys buvo išvestas iš vokiečių gydytojo Roberto Kocho 1905 m. Nobelio premijos laureato darbo apie tuberkuliozę.
Italų žurnalistas Cesare Sacchetti pridūrė, kad iki šiol niekam nepavyko laimėti Eckerto iššūkio, pakartodamas, kad virusas neatitinka klasikinių Kocho nustatytų reikalavimų.
Kocho postulatų supratimas
Keturi pagrindiniai postulatai yra šie:
- Mikroorganizmas turi būti randamas sergančiuose, bet ne sveikuose asmenyse.
- Mikroorganizmas turi būti išskirtas iš sergančio šeimininko ir išaugintas grynoje kultūroje.
- Mikroorganizmą įskiepijus sveikam žmogui, liga dauginasi.
- Mikroorganizmą turi būti galima išgauti iš užsikrėtusio asmens ir jis turi atitikti pirminį mikroorganizmą.
Šie postulatai susiję su mikroorganizmo gebėjimu sukelti ligą, tačiau nebūtinai įrodo paties mikroorganizmo egzistavimą. Eckertas teigia, kad dar niekas neįrodė, jog naujasis koronavirusas atitinka šiuos reikalavimus kaip ligos sukėlėjas.
Priežastinis ryšys tarp mikroorganizmo ir ligos
Kocho postulatai turi tam tikrų apribojimų, tačiau jie vis tiek yra naudingas orientyras sprendžiant, ar yra priežastinis ryšys tarp mikroorganizmų ir klinikinės ligos.
Naujienų portalai, aptardami Eckerto iššūkį, taip pat citavo istoriją, kurioje teigiama, kad gerbiamų imunologų ir virusologų komanda iš septynių skirtingų universitetų, naudodama elektroninio mikroskopo technologiją, ištyrė mažiausiai 1 500 asmenų, kuriems buvo atliktas COVID-19 testas, mėginių ir nė viename mėginyje nerado jokių koronaviruso požymių.
"Kai aš ir mano laboratorijos komanda 1500 tariamai teigiamų Covid-19 mėginių patikrinome pagal Kocho postulatus ir padėjome juos po SEM (elektroniniu mikroskopu), visuose 1500 mėginių neradome jokio Covid. Nustatėme, kad visuose 1500 mėginių daugiausia buvo A gripo ir šiek tiek B gripo, bet nebuvo nė vieno Covid atvejo", - sakė vienas iš tyrime dalyvavusių imunologų-virologų daktaras Derekas Knaussas (Derek Knauss).
Patys Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) pripažino, kad negalėjo neginčijamai įrodyti, jog tarp žmonių, kurių testų rezultatai buvo teigiami dėl COVID-19, egzistuoja nauja koronavirusinė liga.
Savo oficialiuose dokumentuose CDC nurodė, kad vienas iš pagrindinių PGR tyrimo trūkumų yra tas, kad viruso RNR aptikimas gali neparodyti, kad virusas yra arba kad 2019 m. nCoV yra simptomų sukėlėjas. Jie taip pat pridūrė, kad šis tyrimas negali atmesti kitų bakterinių ar virusinių sukėlėjų sukeltų ligų.
Vis dėlto, nepaisant klausimų dėl COVID-19 testo pagrįstumo, pareigūnai iš viso pasaulio ir toliau reikalauja mandatų, kad žmonės galėtų laisvai dalyvauti visuomenės gyvenime.
Tarp jų viena JAV valstija padarė ryžtingą pareiškimą, prieštaraujantį šiems kūno autonomijos pažeidimams. Montanos valstijos gubernatorius Gregas Gianforte'as (Greg Gianforte) tapo pirmąja valstija, uždraudusia skiepijimo mandatus kaip sąlygą įsidarbinant. Naujajame įstatyme teigiama, kad reikalavimas skiepytis laikomas diskriminacija ir žmogaus teisių įstatymų pažeidimu.
"Nors gubernatorius ir toliau ragina Montanos gyventojus skiepytis saugiomis ir veiksmingomis vakcinomis, tai daryti yra savanoriška, ir nė vienas asmuo neturėtų susidurti su diskriminacija dėl skiepijimo statuso", - sakė gubernatoriaus atstovė Brooke Stroyke (Brooke Stroyke).
Daugiau apie koronavirusą skaitykite svetainėje Pandemic.news.
Šaltiniai:
Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau