Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

Raudonasis Kryžius įspėja nutraukti kraujo plazmos donorystę iš paskiepytų žmonių

(Paranormal) Jei pasiskiepijote Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcina", Amerikos Raudonasis Kryžius nepriims iš jūsų kraujo plazmos donorų dėl injekcijos sukeltų toksiškumo problemų.

Pasirodo, sveikstančiųjų plazmą reikėtų rinkti tik iš neskiepytų asmenų, kurie vis dar turi švaraus kraujo, neužteršto mirtinai pavojingais spyglių baltymais ir kitomis cheminėmis medžiagomis, grasinančiomis nužudyti tuos, kuriems perpilamas kraujas.

Dėl "Operacijos "Warp Speed" Jungtinėse Valstijose dabar labai trūksta gryno kraujo, kuris nebūtų užterštas genetinėmis modifikacijomis ir kitais pažeidimais. Kitaip tariant, masinis skiepijimas veiksmingai žudo žmones, kuriems labai reikia neskiepyto kraujo, tačiau jie negali jo rasti.

Dabar jau archyvuotame Amerikos Raudonojo Kryžiaus dokumente aiškinama, kad visi, kurie vartoja "bet kokio tipo COVID vakciną", "negali duoti sveikstančiųjų plazmos" dėl rimtos rizikos.

"Vienas iš Raudonojo Kryžiaus reikalavimų, kad įprastinės kraujo ir trombocitų donorystės plazma, kurios antikūnų testai yra teigiami, būtų naudojama kaip konvalescentinė plazma, yra tas, kad ji turi būti gauta iš donoro, kuris nebuvo skiepytas COVID-19 vakcina", - aiškinama dokumente.

Moksliniu požiūriu labai svarbu, kad asmenys, gaunantys donoro kraują, turėtų pakankamai antikūnų, tiesiogiai susijusių su jų pačių imunine sistema. Skiepytų žmonių užkrėstas kraujas neatitinka reikalavimų.

"Taip siekiama užtikrinti, kad iš donorų surinktuose kraujyje būtų pakankamai antikūnų, tiesiogiai susijusių su jų imuniniu atsaku į COVID-19 infekciją, o ne tik į vakciną, nes antikūnai, atsiradę dėl infekcijos, ir antikūnai, atsiradę dėl vakcinos, nėra tapatūs."

Raudonasis kryžius visiškai nutraukia sveikstančiųjų plazmos donorystės programą po FDA taisyklių pakeitimo

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA), matyt, kitaip galvoja apie skiepytą kraują.

Naujame dokumente Raudonojo Kryžiaus interneto svetainėje dabar aiškinama, kad dėl to, jog FDA "leidžia žmonėms, gavusiems COVID-19 vakciną, duoti specialią COVID-19 konveceptinę plazmą", Raudonasis Kryžius nusprendė visiškai nutraukti savo konveceptinės plazmos donorystės programą.

"FDA leidžia žmonėms, gavusiems COVID-19 vakciną, per šešis mėnesius nuo užsikrėtimo šiuo virusu aukoti specialią COVID-19 konvalescentinę plazmą, tačiau, remiantis duomenimis, kad po šešių mėnesių gali sumažėti natūralios infekcijos antikūnų, Raudonasis kryžius nutraukė savo konvalescentinės plazmos rinkimo programą", - aiškinama naujajame dokumente.

Kitaip tariant, panašu, kad Raudonasis kryžius nesutinka toliau rinkti ir skirti sveikstančiųjų plazmą iš žmonių, kurie pasiskiepijo, nors FDA teigia, kad tai visiškai saugu.

Tokie dalykai yra įprasti FDA, kuri retai skatina politiką, naudingą žmonėms. Ši agentūra iš tiesų yra ne kas kita, kaip Didžiosios farmacijos padalinys, kuris daro viską, kas būtina, kad pelnas nenutrūktų, net ir žmonių gyvybių sąskaita.

"Kovidų infekcijos natūraliai gaminami antikūnai iš tikrųjų veikia", - rašė vienas "Citizen Free Press" komentatorius.

"Kovidų vakcinų dirbtinai gaminami antikūnai neveikia taip gerai ir iš tikrųjų sunaikina natūralius kovidų antikūnus. Štai kodėl paskiepyti žmonės vis dažniau smarkiai suserga kovidu".

Kitas komentatorius rašė, kad Raudonasis kryžius neigia, jog nepriima paskiepytų žmonių pasveikimo plazmos, nors jo tinklalapyje esančiame dokumente teigiama kitaip.

"FDA teigia, kad per šešis mėnesius nuo užsikrėtimo galima aukoti sveikstančiųjų plazmą, net jei buvote paskiepyti", - rašė šis asmuo, pavadindamas tai "teisiniu melu".

"Tačiau Raudonojo Kryžiaus gairės draudžia jiems naudoti sveikstančiųjų plazmą, jei asmuo buvo skiepytas."

Naujausias naujienas apie tai, kaip kinų viruso injekcijomis užteršiamas žmogaus kraujas, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Archive.org

RedCrossBlood.org

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau