Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 5

ŠOKAS: Raudonasis kryžius perspėja visus amerikiečius, kad "Covid" vakcinuoti žmonės negali duoti plazmos...

(Paranormal) Ligoninės mėgsta naudoti tam tikrą plazmą, sudarytą iš antikūnų, gautų iš žmonių, pasveikusių nuo kiniškojo gripo, kad padėtų pasveikti naujoms kiniškojo gripo aukoms, tačiau "Covid" vakcinos sunaikina šiuos antikūnus, todėl jų plazma tampa nenaudinga.

Tai reiškia, kad tik tie žmonės, kurie NEBUVO gavę kraujo krešėjimą mažinančių, smailiųjų baltymų injekcijų, gali duoti pasveikimo plazmos, kad išgelbėtų naujas Kinijos gripo aukas.

Taigi dabar bandos teorija visiškai apsivertė, nes paskiepytieji kenkia savo rūšiai, tapdami kenksmingais donorais, jei jų paskiepytiems "bendrakeleiviams" prireiktų kraujo ar organų transplantacijos.

Kitaip tariant, kaip pripažino pats Raudonasis Kryžius, Covid-19 vakcinos sunaikina bet kokius natūralius antikūnus, kuriuos žmogaus organizmas yra sukūręs kovai su Covid-19 ar jo atmainomis, todėl šie žmonės negali padėti kitiems, kovojantiems ir (arba) mirštantiems nuo Kinijos gripo.

ŠOKAS: Raudonasis kryžius perspėja visus amerikiečius, kad "Covid" vakcinuoti žmonės negali duoti plazmos... ar tai reiškia, kad jų kraujas ir organai taip pat yra užteršti "Spike" baltymais?

Taigi, jei Amerika pasiektų 100 proc. paskiepytų žmonių tikslą, kurio taip labai nori pasiekti tironiška vyriausybė, nebeliktų nė vieno, kuris galėtų kam nors dovanoti plazmos, kraujo ar organų, įskaitant savo palikuonis ar šeimos narius, turinčius tą pačią kraujo grupę.

Sveikstančiųjų plazma - tai terapija, kurios metu naudojami nuo ligos pasveikusių žmonių kraujo antikūnai, siekiant išgelbėti kitus žmones nuo mirties nuo ligos.

Vakarų medicina yra tokia korumpuota, kad yra pasiruošusi sugadinti visų, kurie sutinka skiepytis nuo Kovido, kraują tiek, kad jie niekada negalės saugiai duoti plazmos, kraujo ar organų. Pacientų, kurie buvo paskiepyti nuo "Covid", autopsijose aptinkama milijardai, o kartais trilijonai smailių baltymų, pasklidusių po visą kūną, įskaitant kapiliarus, smegenis, širdį ir gyvybiškai svarbius valymo organus, tokius kaip kasa, plaučiai, kepenys ir inkstai (populiariausi donoriniai organai).

Šie organai ir audiniai nebetinka būti paaukoti kitam žmogui, kurio organizmas greičiausiai juos atmes kaip svetimus patogenus arba paprasčiausiai negalės jų panaudoti, nes jie jau ir taip neveiks dėl smailių baltymų invazijos.

"Išgyvenusiųjų plazma" yra nenaudinga, o chirurgams būtų kenksminga ir pavojinga ligonių organus pakeisti kitų ligonių užkrėstais organais. Specialiuosius baltymus dabar yra užpuolę, užkrėtę ir pažeidę toksiški smailių baltymai. Nuo Covid-19 nuo vakcinų nebus sukurtas imunitetas, nes vakcinos sunaikina natūralius antikūnus, kaip mus įspėja Raudonasis Kryžius.

Daugiau nei 60 % visų amerikiečių neturi supratimo, kad jų plazma, kraujas ir organai yra NESAUGŪS donorystei dėl užterštumo spike baltymais.

Plazma sudaro didžiausią jūsų kraujo dalį, pernešdama druskas, vandenį, fermentus, maistingąsias medžiagas, hormonus ir baltymus į tas kūno dalis, kurioms jų reikia, kad jos funkcionuotų. Plazma taip pat veikia kaip "valytoja", kuri iš organizmo pašalina ląstelių atliekas.

Kovid-19 išgyvenusių žmonių plazmoje yra specialių imuninės sistemos gaminamų baltymų, tačiau dabar visa tai baigiasi, nes Kovid-19 vakcina paskiepytų žmonių kraujas dabar yra sugadintas milijardais virusus imituojančių smailių baltymų, visiškai netinkamas duoti plazmą, kraują ar organus bet kam ir bet kur.

Norėdami paaukoti sveikstančių žmonių plazmos sergantiesiems Covid arba jau nusilpusiems nuo vėžio, diabeto ar širdies ligų, asmenys turi būti anksčiau diagnozavę Covid-19, bet negavę nė vienos Covid vakcinos. Kas tai žino dabar? Keli tiesos tinklaraštininkai? Natūralios sveikatos šalininkai atkreipkite dėmesį. Jūs galite būti vieninteliai žmonės žemėje, kurie kada nors ir kam nors vėl galės paaukoti kraujo ar organų.

Nusistatykite savo tiesos naujienų rinkiklį prie Pandemic.news, kad sužinotumėte naujienas apie karą prieš nešvarias vakcinas ir socializmą bei apie tai, kaip išlaikyti savo šeimą laimingą, sveiką ir saugią.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus  S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau