Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Archeologija » 2021 » Rugsėjo » 13

Stulbinantis artefaktas, kuriam 3OO milijonų metų

Ši nuostabi istorija nutiko dar 1944 metais, tačiau ji iki šiol audrina nepriklausomų mokslininkų protus, kaip ir visų, kurie domisi mūsų planetos istorija.

Tuo metu buvęs dešimtmetis amerikietis Niutonas Andersonas krovė anglis į pečių tėvų namuose ir netyčia išmetė anglies gabalą. Akmuo skilo pusiau, ir berniukas netikėtai pamatė, kad viduje buvo nedidelis metalinis varpelis, kuris garsiai barkštelėjo ant rūsio grindų.

Akmens anglis, kuri iki šiol kasama Vakarų Virdžinijos valstijos Apšuro apygardoje, yra maždaug 300 milijonų metų! Iš kur naudingose iškasenose, kurios susiformavo dar karbono periodu, atsirado varinis varpelis su į žmogų panašios būtybės atvaizdu ant rankenėlės?

mokslas, artefaktai, archeologija, istorijos paslaptys

Daug tyrėjų pareiškė, kad kalba eina apie prieštvaninį artefaktą.

Tačiau specialistų nuomonės išsiskiria dėl rankų darbo daikto kilmės.

Vieni mano, kad jį sukūrė ateiviai. Kitų nuomone, jo autoriai - išsivysčiusios senovinės civilizacijos atstovai. Gali būti, kad varpelis kažkada buvo suvyniotas į augalus, kurie vėliau virto anglimi, po milijonų metų atsidūrusia Andersonų name. O treti yra įsitikinę, kad artefaktas į karbono periodą buvo pasiųstas iš ateities. Net jei laiko mašina dar neišrasta, tai ji, ko gero, gali būti išrasta vėliau.

mokslas, artefaktai, archeologija, istorijos paslaptys

Artefakto tyrimas

1950 metais Andersonai perdavė savo radinį Oklahomos universiteto darbuotojams. Jie atliko neutronų aktyvacijos tyrimus ir padarė išvadą, kad varpelis pagamintas iš mokslo nežinomo lydinio. Jame, be vario, dar rasta cinko, alavo, cezio, nikelio, švino, kobalto, taip pat keli mokslui nežinomi metalai. Mokslininkai pagrįstai bandė garsiai paskelbti žinią apie šį atradimą kaip sensaciją, tačiau vadovybė, to visai nenorėjusi, iškart ėmė daryti jiems spaudimą, ir mokslininkai buvo priversti atsisakyti ketinimų pateikti tokią svarbią informaciją visuomenei. Niutonas Andersonas ir pats ilgą laiką tyrinėjo artefaktą. Jis išsiaiškino, kad figūrėlė ant varpelio labai primena Pazuzu - vėjų demoną šumerų mitologijoje. Pazuzu vaizduojamas kaip būtybė su žmogaus kūnu, su liūto galva ir letenomis, dviem sparnų poromis ir skorpiono geluonimi. Radinio autorius galvojo, kad dalis varpelio rankenos galėjo būti nulaužta, rankenėlė galėjo būti gerokai ilgesnė. Skeptikai mano, kad iš tikrųjų tai - dainuojantis Tibeto varpas ghanta. Beje, senoviniai religiniai kultai turėjo panašių bruožų skirtingose kultūrose. Prisiminkime, pavyzdžiui, Veneros statulėles įvairiose, niekada nekontaktavusiose tarpusavyje pradingusiose kultūrose arba senovės žmonių susižavėjimą piramidėmis daugelyje Žemės vietų. Faktai, greičiausiai, kalba apie tai, kad šis daiktas iš tikrųjų priklauso kažkokiai senovinei civilizacijai, kurios amžius maždaug 300 milijonų metų. Tuo ne taip jau sunku patikėti, žinant, kaip dažnai žmonijos civilizacijos pasiekdavo vystymosi viršūnę ir dar greičiau krisdavo žemyn bei visiškai pranykdavo laike.

Bet ką tokiu atveju pasakys mūsų ortodoksinis mokslas? Ogi nieko, jis, kaip visada, lieka kone visiškai abejingas tokiems radiniams. Tai - geriausiu atveju. O blogiausiu - demonstruoja aiškią agresiją, puldamas tyrėjus, kurie abejoja bendrai priimta žmogaus atsiradimo ir civilizacijos (vienintelės) vystymosi mūsų planetoje teorija...

mokslas, artefaktai, archeologija, istorijos paslaptys

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau