Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 9

Sanxingdu civilizacija

Tikrai ne kiekvieną archeologinį atradimą padaro specialiai tą studijavę mokslininkai. Štai 1929 metais, vyras Kinijos Sičuano provincijoje taisė kanalizacijos vamzdį ir netyčia atrado daugybę iš akmens ir nefrito pagamintų artefaktų.

Šie artefaktai greitai iškeliavo į įvairiausių kolekcionierių namus, o 1986 metais archeologai, dirbami toje pačioje vietovėje, atrado dar dvi duobes pilnas Bronzos amžiaus artefaktų – tarp jų buvo bronzinių skulptūrų, dramblio ilčių bei iš nefrito pagamintų dalykėlių.

Žinoma, iš karto kyla klausimas kas gi sukūrė ir paliko šiuos artefaktus. Mokslininkai yra beveik pilnai įsitikinę, kad šie artefaktai kažkada priklausė Sanxingdui civilizacijai, kuri išnyko prieš 3000-2800 metų. Archeologai žino, kad ši civilizacija buvo įkūrusi miestą prie Minjiango upės.

Tačiau vienas dalykas vis dar neduoda archeologams ramybės, jie niekaip negali atsakyti į klausimą kodėl ši civilizacija išnyko ir kodėl jie tiek daug brangių artefaktų palaidojo po žeme. 2014 metais viena mokslininkų komanda pasiūlė idėją, kad prieš 3000 metų galėjo įvykti didelis žemės drebėjimas, pakeitęs upės vagą, o tai galėjo priversti to miesto gyventojus išsikelti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar