Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 2

Pirmojo Kinijos imperatoriaus kapas. Terakotos armija

1974 metais šulinį kasę ūkininkai atsitiktinai padarė vieną didžiausių XX a. archeologinių atradimų – jie atskleidė kur slypi milžiniška terakotinė armija, skirta pirmajam Kinijos imperatoriui Čin Ši Huangui (259-210 metai pr.m.e.).

Pati kariauna mokslininkams nėra jokia paslaptis, istorikai žino, kad iš molio pagaminti kareiviai turėjo lydėti imperatorių į pomirtinį gyvenimą. Mokslininkai labiausiai suka galvą dėl to, kur tiksliai Čin Ši Huangas (Čin Ši Huangdi) yra palaidotas ir kokie lobiai slypi jo kape.

Už 1,6 km į šiaurės rytus nuo ten, kur buvo rasta terakotos armija, stovi piramidės formos mauzoliejus. Mokslininkai žino, kad jame yra palaidotas pirmasis Kinijos imperatorius, tačiau niekas iki šiol nėra ten įžengęs. Kodėl? Todėl, kad mokslininkai neturi reikiamų technologijų, kurių reikia norint ištyrinėti kapą jo nepažeidžiant.

Senoviniuose šaltiniuose rašoma, kad šio imperatoriaus kapas yra prabangiausias kapas, koks kada nors buvo pastatytas Kinijoje. Teigiama, kad kapą sudaro specialiai iškastų urvų tinklas, kuris veda į po žeme įrengtus rūmus, kuriuos supa ir „karalystė“. Be to, visas šis imperatoriaus kapas turi ir drenažo sistemą.

Nėra aišku kada archeologai turės technologijas, leisiančias atsargiai ištyrinėti šį paslaptingą kapą. Iki tol visi viduje slypintis loviai ir tiksli imperatoriaus amžinojo poilsio vieta išlieka paslaptimti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar