Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Spalio » 4

"Foo Fighters" "slapto nacių ginklo" paslaptis

1944 m. gruodį, kai Hitlerio kariuomenė pradėjo paskutinį desperatišką puolimą Belgijoje ir Liuksemburge, amerikiečių bombonešių pilotai pradėjo pastebėti keistą reiškinį danguje virš Vokietijos. Laikraštis "The New York Times" pirmasis pranešė apie keistus stebėjimus, kaip apie galimus nacių superginklus: "Vakarų fronte pasirodė naujas vokiečių ginklas.

 JAV karinių oro pajėgų pilotai pranešė, kad virš Vokietijos teritorijos ore pastebėjo sidabrinius rutulius. Sferos būna pavienės arba grupėmis. Kartais jie būna permatomi." Dar gerokai prieš tai, kai "Nirvanos" būgnininkas Dave'as Grohlas išėjo iš už būgnų komplekto ir įkūrė savo grupę, paslaptingi objektai vadinosi "Foo Fighters". Pavadinimą "Foo Fighter" sugalvojo 415-osios naktinių naikintuvų eskadrilės radarų operatorius Donaldas Meyersas, kuris iš tikrųjų juos vadino "F*****g Foo Fighter", tačiau prieš atskleidžiant šį pavadinimą visuomenei, jis buvo cenzūruotas, praneša "Daily Star".

Viena ištrauka iš 415-ojo būrio kovinio dienoraščio atskleidžia, kodėl pilotai manė, kad "Foo Fighters" yra kažkokia žvalgyba: "Netoli Rustato buvo pastebėti penki ar šeši raudoni ir žali žibintai T formos rikiuotėje, kurie sekė lėktuvą, kartojo posūkius ir dingo 1000 pėdų aukštyje. Šviesos sekė keletą mylių, o paskui užgeso." 

Kitame įraše rašoma: "Praėjusią naktį ore buvo daugiau "Foo Fighters". Operacijų vadavietės ataskaitoje sakoma:

"Netoli Hagenau buvo pastebėti du žiburiai, skrendantys priešais mūsų orlaivį. Jie išsilygino ir dvi minutes skrido "ant" Bo [naikintuvo "Bristol Type 156"] uodegos, o paskui atsiplėšė ir apsisuko." Naciai jau naudojo primityvias sparnuotąsias raketas V1 ir balistines raketas V2, taip pat buvo dislokavę pirmuosius kovinius reaktyvinius lėktuvus ir raketinius naikintuvus.

Sąjungininkų vadai buvo visiškai pasirengę patikėti, kad Reicho mokslininkai gali sukurti keistą naują ginkluotę. Juolab kad, kai kurių amerikiečių bombonešių įgulų teigimu, "Foo Fighters" apgadino jų lėktuvus per reidą į Vokietiją. Tačiau po karo paaiškėjo, kad vokiečių ir japonų pilotai taip pat buvo susirūpinę šiuo paslaptingu reiškiniu. Ramiojo vandenyno teatre buvo pranešta, kad "Foo Fighters" yra didesni objektai, labiau panašūs į "ugnies kamuolį". Po 1945 m. sausio mėn. pranešimai apie "Foo Fighters" stebėjimus išnyko. 1953 m. atlikus mokslinį pranešimų apie NSO tyrimą, buvo padaryta išvada, kad pranešimai apie "Foo Fighters" greičiausiai buvo pavargusių, išsekusių įgulų, matančių ugnies kamuolius ar kitus elektrostatinius reiškinius, tokius kaip Šv. Elmo ugnis, rezultatas.

Tačiau Robertsono grupė pridūrė:

"Jei 1943-1945 m. būtų buvęs populiarus terminas "skraidančios lėkštės", šie objektai būtų buvę taip įvardyti." Kad ir kokia būtų tikroji "Foo Fighter" fenomeno priežastis, nenuostabu, kad jis tapo pagrindiniu to meto sąmokslo teorijų šalininkų pokalbių objektu. JAV karinių oro pajėgų tyrėjai, nagrinėję pirmąją pranešimų apie NSO bangą XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje, pastebėjo, kad Keneto Arnoldo aprašytos jo matytos "skraidančios lėkštės" buvo įtartinai panašios į kai kuriuos pažangius orlaivius, kuriuos Antrojo pasaulinio karo pabaigoje JAV kūrė broliai Hortenai Luftwaffe. Iš ten pasklido gandai apie senovinės okultinės energijos varomus nacių NSO, įsikūrusius slaptoje bazėje Antarktidoje arba, pagal naujesnes teorijas, Mėnulio tamsiojoje pusėje.

Tai susiję su mintimi, kad naciai Antrojo pasaulinio karo pradžioje patyrė savąjį "Rosvelo incidentą" ir, remdamiesi tuo, ką sužinojo iš sudužusio NSO, sukūrė naują radikalų ginklą. Kelių knygų apie karinės aviacijos istoriją autorius Nicholas Veronico tikisi, kad vieną dieną tiesa bus atskleista.

"Fantazija yra ta, kad praėjus 100 metų po karo JAV arba Sovietų Sąjunga paskelbs informaciją apie tai, ką jie užfiksavo, ir tai mus priblokš", - sako jis.

"Tačiau manau, kad iki to laiko jie būtų tuo pasinaudoję arba pavertę radinius ginklais." Labiau tikėtina, kad "Foo Fighters" yra dar nežinomas atmosferos reiškinys, galbūt susijęs su didelėmis lėktuvų grupėmis, judančiomis naktiniame danguje, tačiau ši labai reali ir įdomi paslaptis lieka neišspręsta.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau