Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2021 » Spalio » 4

Jei neseniai Žemėje įvyko pasaulinis kataklizmas, kur dingo visi kūnai?

Tyrinėdamas praeitį vis labiau įsitikinu, kad dar visai neseniai, maždaug prieš 400 metų, mūsų pasaulis buvo visai kitoks. Tuomet įvyko kažkas pasaulinio masto ir lieka didelis klausimas, ar tai buvo natūralus kataklizmas, ar sąmoningas ir visiškas tuo metu egzistavusios Žemės civilizacijos sunaikinimas.

Viskas rodo, kad tai buvo sąmoninga tam tikrų jėgų, atėjusių iš išorės, agresija, kuri, paprasčiau tariant, buvo karinė agresija, faktiškai - visuotinis genocidas, panaudojant pažangias ir galingas naikinimo priemones, kaip rodo gausūs pėdsakai, palikti tų kiliminių bombardavimų netolimoje praeityje.

Tačiau, kalbant apie šiuos įvykius, man kilo vienas klausimas - kur galėtų dingti visi šie milijonai (milijardai) mirusiųjų po šio Pasaulinio persitvarkymo.

Juk mūsų pasaulis buvo visai kitoks - su išvystytais miestais, technologijomis, kurios mums dabar neprieinamos, jame gyveno daug įvairių protingų būtybių - nykštukai, elfai, milžinai, drakonai, vienaragiai ir t. t., ir galima vykdyti taškinius ar kiliminius bombardavimus iš Žemės orbitos, sunaikinti miestus, nušluoti ištisus tankiai apgyvendintus rajonus, bet vis tiek kažkur liks visų šių aukų - tų, kurie gyveno šioje planetoje prieš mus - palaikai.

Netgi visiškai kontroliuojant visus archeologinius atradimus, istoriją, mokslą, žmonijos istorijos perrašymą aukščiausiu lygiu absoliučiai visose šalyse, neįmanoma sekti tiesiogine prasme visko. Jei mirusiųjų būtų milijonai ar milijardai, jų palaikus vis tiek būtų galima rasti, o juos paslėpti būtų nepaprastai sunku.

Taip, kartais jų randama, taip - kartais tai iškyla į "geltonosios spaudos" puslapius, kur saugiai nugrimzta į "daugumos nuomonės" juoką, bet tokių yra vienetai iš milijonų. Kur yra kiti? Kur milžinai, drakonai, kur tie, kurie gyveno senoviniuose žemėlapiuose matomuose miestuose?

Aš atkreipiau dėmesį į tai, kad nuo visuotinio persitvarkymo iki pat šių dienų tęsėsi visuotinis "nereikšmingų artefaktų" slėpimas ir visur paplitęs melagingos istorijos palaikymas, be to, vis labiau stengiamasi ją perrašyti.

Tai reiškia, kad tie, kurie prieš 400 metų bombardavo Žemę, kurie sunaikino miestus, civilizacijas, milijonus protingų Žemės planetos gyventojų, vis dar valdo pasaulį.

Iš čia išplaukia paprasčiausia išvada - mes užvaldėme šią planetą. Tačiau jei esame išnaudojami, jei mums primetama klaidinga istorija, jei praeitis nuo mūsų slepiama, tuomet mums netinka vaidmuo tų, kurie sugebėjo sunaikinti ankstesnę civilizaciją, agresorių ir nugalėtojų vaidmuo.

Mes veikiau atitiksime vaidmenį tų, kurie buvo palikti ir vėliau panaudoti planetos apgyvendinimui kaip bendra darbo jėga, naudojama jų pačių tikslams. Įsivaizduokite tai kaip kalnakasių komandą, kuri išsiunčiama į planetą tam tikriems ištekliams išgauti. Tačiau kalnakasiams net nereikia žinoti, kad jie yra kalnakasiai.

Galima susikurti gražią "istoriją" ir tyliai valdyti darbininkų visuomenę, kuri yra pamaldžiai įsitikinusi, kad yra kilusi iš beždžionės ir turi vienintelį gyvenimo tikslą - gyvenk, kol gyveni, dirbk, paklusk, nes esi sugedęs, esi gyvulys, kuris paims į rankas lazdą ir išsivystys į protingą, bet nesugebantis gyventi be valdininkų.

Jei kas nesuprato mano minties - mes bombarduojame planetą, griauname miestus, išžudome milijonus ar milijardus jos gyventojų ir paliekame vieną rūšį - pačią kvailiausią iš visų, ir taip jau yra, nes visose senovinėse graviūrose žmonės tarnauja tik milžinams, drakonams, nykštukams, kentaurams ir t. t.

Gerai, tada po šio visuotinio sunaikinimo turime pasislėpti, sunaikinti visus ankstesnės civilizacijos pėdsakus. Su turimomis technologijomis tai gana paprasta, tuo labiau kad yra "žmonių kalnakasių" rasė, kurie, nors ir kvaili, bet gana gabūs darbui ir "šeimininko" nurodymu gali iškasti visas "žvaigždžių tvirtoves" paprastais kastuvais.

Tačiau ką daryti su tiek daug mirusiųjų kūnų? Juos visus reikia surasti, patraukti į vieną vietą (vietas) ir išmesti taip, kad neliktų kaulų. Juos po vieną kišti į krosnį yra ilgai trunkantis ir neefektyvus darbas; patogiau juos dėti į "kapavietes", "megalitinius statinius" ar "senovinius baseinus", pastatytus taip, kad kūnai ten ištirptų be jokių pėdsakų.

Greitai, efektyviai, be viryklių ir dūmų, kurie dengia atmosferą. Ekologiškas ir efektyvus. Apdorojus pirmąją partiją, perkelkite antrąją, trečiąją ir t. t.

Ir taip logiškai samprotaudamas sugalvojau štai ką:

Paslaptingos Turkijos kapavietės, kuriose greitai ištirpsta kūnai.

Paslaptingos Turkijos kapavietės, kuriose greitai ištirpsta kūnai.

Assosas, kitaip dar vadinamas Ass, yra nedidelis miestelis Çanakkale provincijoje, Turkijoje. Miestas yra istorinio paveldo objektas. Senovės graikų miesto griuvėsiai buvo atrasti 1881-1883 m. kasinėjimų metu. Joseph T. Clarke, Francis H. Bacon ir Robert Caldeway.

Turkijoje, tarp Trojos ir Pergamo esantis Asso miestas, datuojamas IV a. pr. m. e., nukentėjo nuo prastų kasinėjimų, ilgo aplaidumo ir žmonių, kurie išvežė griuvėsių liekanas savo reikmėms.

SARCOFAGES - mėsėdis akmuo

Assosas gerai žinomas dėl mėsą ryjančių kapaviečių, kuriose kūnai visiškai suyra vos per 40 dienų, o ne per 50-200 metų, kaip kitur.

Suglumę mokslininkai tiria Assos sarkofaguose naudotą akmenį, kad nustatytų, ar jis turi kokių nors ypatingų savybių, galinčių padėti įminti šią neįprastą paslaptį.

Turkijoje esantis Assosas nukentėjo nuo nevykusių kasinėjimų, ilgalaikės nepriežiūros ir žmonių, kurie išvežė griuvėsių liekanas savo reikmėms. XIX a. pabaigoje rašytiniuose pasakojimuose apie pirmuosius kasinėjimus rašoma, kad archeologai, kurių dauguma buvo mėgėjai, kasinėjo per greitai ir sugadino kai kurias vietas. Be to, kasinėjimų vadovo pavaduotojas architektas Francis Baconas skundėsi visais žmonėmis, tarp jų ir vyriausybės pareigūnais, kurie tiesiog ėmė iš vietovės tai, ką norėjo, nesirūpindami jos istorijos išsaugojimu.

"Mano kraujas užverda pagalvojus, kaip šis didingas senas miestas buvo sunaikintas per pastaruosius 50 metų! Turkijos valdžia išvežė šlifuotus akmenis, ir visi aplinkiniai kaimai atvyksta čia statybinių medžiagų, - pasakė Bekonas, - čigonų kalviai vagia visus geležies dirbinius, kol mes jų neturime, o kitais metais čia, prie uosto, iš visų senų blokų bus pastatytas naujas sandėlis. Po dešimties metų nebus prasmės atvykti čia apžiūrėti Graikijos griuvėsių; geriau važiuoti į Atėnus! "

Kaip nuslėpti tikrąją istoriją?

Devintajame dešimtmetyje nauja Turkijos archeologų komanda ne tik atliko kasinėjimus, bet ir bandė atkurti kai kuriuos griuvėsius. Tačiau turkų komanda, užuot naudojusi itin tvirtą andezitą, kaip tai darė senovės statytojai, pakeitė originalius blokelius, o ten, kur trūko originalių akmenų, panaudojo betono blokelius. Vos per 20 metų betonas sutrupėjo labiau nei senoviniai akmenys per 2500 metų. Kitos rekonstrukcijos taip pat buvo nesėkmingos.

Nepaisant to, Asosas turi savybę, kuri jau seniai domina mokslininkus. Miestas garsėja mėsą ryjančiais kapais, kuriuose kūnai visiškai suyra vos per 40 dienų vietoj kitur įprastų 50-200 metų. Iš tikrųjų manoma, kad žodis "sarkofagas" kilęs iš graikų kalbos žodžio sarkophagos, kuris pažodžiui reiškia "mėsą ryjantis akmuo".

Kai kurie mokslininkai mano, kad kapuose yra didelis kiekis aliuminio, kuris pagreitina kūnų irimą.

Pagal jų teoriją, senovės Asso gyventojai pastebėjo, kad aliuminis degina odą, todėl įdėjo aliuminio į sarkofagus, kad kūnai greičiau suirtų. Kiti mokslininkai tiria andezitą - Assos sarkofaguose naudotą akmens rūšį - norėdami išsiaiškinti, ar jis turi ypatingų savybių, kurios pagreitina irimą. Senovės pasaulyje šie sarkofagai buvo labai vertinami ir parduodami net Egipte ir Romoje.

Galiausiai turime technologiją, kuri labai greitai ir ekologiškai sunaikina kūnus. Sarkofagai, kurie suėda kūnus vos per 40 dienų. Jei sarkofagas labai didelis, dešimtys tūkstančių, o gal ir šimtai tūkstančių kūnų gali būti sunaikinti be pėdsakų - tiesiog įdėjus juos į "mėsėdžių akmeninius sarkofagus".

Beje, pagal "priimtą istorinį pasakojimą" aliuminis buvo atrastas tik 1825 m.

Žinoma, nemanau, kad visa šios technologijos esmė buvo kažkoks akmuo su aliuminiu. Viskas turėjo būti sudėtingiau, o kūnų naikinimo procesui suaktyvinti turėjo būti panaudotas kažkas sudėtingesnio, apie ką mums, žinoma, nebus pasakojama. Lygiai taip pat, kaip jie nemano, kad būtina papasakoti, kaip tuo metu sarkofaguose apskritai buvo rastas aliuminis!

Abejoju, kad kada nors girdėjote apie tokius "senovinius sarkofagus, kurie ištirpdo kūnus per 40 dienų". Jie egzistuoja, tačiau jie neatitinka oficialios ir visiškai melagingos istorijos nei savo savybėmis, nei paskirtimi, jau nekalbant apie aliuminio buvimą juose.

pasaulio naujienos kitaip..

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau