- 10.10.2021
- 5.0 Reitingas
- 1293 Peržiūrų
- Komentarai
(Paranormal) Šimtai policijos pareigūnų ir sveikatos apsaugos darbuotojų Australijoje atsistatydino dėl dviejose valstijose paskelbtų privalomų skiepų.
Visame pasaulyje vyriausybės išbandė daugybę priemonių, kad pažabotų Vuchano koronaviruso (COVID-19) plitimą. Kai kurios jų primygtinai reikalauja skiepų įpareigojimų, kurie ir toliau kėsinasi į kiekvieno piliečio teisę į sveikatos laisvę.
Naujojo Pietų Velso valstijos sveikatos priežiūros darbuotojai ir Kvinslendo policijos pareigūnai atsisakė
Spalio 6 d. vietos žiniasklaida pranešė, kad Naujojo Pietų Velso (NSW) sveikatos priežiūros darbuotojai ir Kvynslando policijos pareigūnai atsistatydino dėl koronaviruso vakcinos įpareigojimų.
Apytikriai 136 sveikatos priežiūros darbuotojai Naujajame Pietų Velse ir nežinomas skaičius policijos pareigūnų Kvynslande išėjo iš darbo dėl jų darbovietėse nustatytų skiepų reikalavimų.
Anksčiau buvo paskelbta, kad iki rugsėjo 30 d. sveikatos priežiūros darbuotojai Naujajame Pietų Velse turėtų gauti bent vieną koronaviruso vakcinos dozę. Nuo to laiko 1 200 darbuotojų buvo išleisti ne darbo ir išleisti apmokamų atostogų, kurios baigsis po dviejų savaičių.
Sveikatos apsaugos profsąjunga nėra nustebusi, netgi teigia, kad darbuotojų praradimas yra "nereikšmingas", palyginti su mažiausiai 140 000 valstijos sveikatos sektoriaus darbuotojų. Vyriausybė taip pat tikisi daugiau atsistatydinimų.
Naujojo Pietų Velso sveikatos priežiūros darbuotojai atsistatydino tuo metu, kai valstija bando įdarbinti slaugytojus iš kitų valstijų ir užsienio, kad pasiruoštų tam, kas, valdžios institucijų nuomone, gali būti koronaviruso sukeltų atvejų, dėl kurių reikės hospitalizuoti, pikas šį spalį.
Kai kurios NiuV regioninės ligoninės taip pat siūlo pretendentams kelionių ir darbo užmokesčio lengvatas. Remiantis pranešimais, valstijos sveikatos departamentas tariasi su Bendruomene dėl užsienyje įgytų kvalifikacijų įteisinimo paspartinimo, kad galėtų įdarbinti užsienio slaugytojus, ypač intensyviosios terapijos ir skubios pagalbos skyrių slaugytojus, kurie yra paklausūs dėl pandemijos.
Naujojo Pietų Velso vyriausybės interneto svetainėje nurodoma, kad sveikatos priežiūros darbuotojas, prieš pradėdamas dirbti, turi būti gavęs bent vieną koronaviruso vakcinos dozę. Nuo lapkričio 30 d. sveikatos priežiūros darbuotojas turi būti gavęs bent dvi vakcinos dozes, nebent jis turi medicininę kontraindikacijų pažymą, kurios formą patvirtino NSW Health.
Policijos pareigūnams gresia drausminės nuobaudos už neskiepijimąsi
Kvinslende policijos pareigūnai taip pat atsistatydino dėl spalio 4 d. nustatyto termino, iki kurio pareigūnai turi būti paskiepyti bent viena koronaviruso vakcinos doze.
Pasak valstijos komisaro pavaduotojo Steve'o Gollschewskio, spalio 5 d. iš viso atsistatydinusiųjų gali būti mažiau nei 100 iš 15 000 valstijos policijos pareigūnų. Nors bendras skaičius kasdien kinta, Gollschewski sako, kad "skaičiai yra nedideli".
Jis pažymi, kad tikimasi, jog kai kurie pareigūnai atsisakys skiepytis ir kad valstybė turės reikalų su tais, kurie atsisakys skiepytis.
Gollsčevskis (Gollschewski) atsisako atskleisti bendrą atsistatydinusių pareigūnų skaičių, tačiau tvirtina, kad tai tik "saujelė pareigūnų kiekvienoje apygardoje visoje valstijoje". Jis sako, kad tikslesnis skaičius gali būti žinomas savaitės pabaigoje.
Spalio 4 d. išplatintame pareiškime Kvinslendo policijos tarnyba (QPS) paskelbė, kad tikrina, kas iš jos narių atsisako skiepytis.
QPS teigė, kad tiems, kurie nenori skiepytis, "gali tekti imtis drausminių priemonių", jei jie neturi patvirtintos išimties. Nuo spalio mėn. pareigūnai, kurie atsisakys skiepytis be išimties, "bus nušalinti nuo tarnybos su darbo užmokesčiu, o septynias dienas bus pradėtas pranešimo apie priežastį procesas", sakoma pranešime.
Tuo tarpu septynių pareigūnų grupė spalio pradžioje Aukščiausiajame teisme iškėlė teisinį ginčą prieš Kvynslando policijos komisarę Katariną Carroll (Katarina Carroll) dėl skiepų įgaliojimų.
Pareigūnai, kurie šiuo metu yra streso atostogose, laimėjo ginčą, todėl įgaliojimas jiems buvo atidėtas 12 dienų. Nepaisant pergalės, septyniems pareigūnams vis dar reikia papildomų išimčių, kad galėtų tęsti savo profesinę veiklą.
Spalio 4 d. Australijos darbuotojai prisijungė prie streiko prieš privalomą skiepijimą dešimtyse Australijos miestų, nes įvairių sektorių darbuotojams artėja galutiniai terminai. Tarp protestuotojų - oro linijų darbuotojai, statybininkai, sveikatos priežiūros darbuotojai, ugniagesiai, kalnakasiai, slaugytojai, paramedikai, policininkai, sunkvežimių vairuotojai ir mokytojai.
Australai, padedami tokių organizacijų kaip "National Education United" ir "Reignite Democracy Australia", ir toliau priešinasi uždarymui ir skiepų įpareigojimams. Piliečiai taip pat naudojasi "Telegram" grupėmis, kad galėtų koordinuoti ir dalytis savo pastangomis bei ištekliais, o bendraminčiai siunčia laiškus, pasirašo peticijas, teikia ieškinius ir organizuoja taikias demonstracijas, siekdami kovoti už savo teisę į sveikatos laisvę.
Apsilankykite svetainėje HealthFreedom.news ir sužinokite, kaip kitos šalys kovoja prieš despotiškus koronaviruso įpareigojimus.
Šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau