Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 10

Šimtai policijos pareigūnų ir sveikatos priežiūros darbuotojų Australijoje nusprendė atsistatydinti, o ne pasiskiepyti COVID-19 vakcina

(Paranormal) Šimtai policijos pareigūnų ir sveikatos apsaugos darbuotojų Australijoje atsistatydino dėl dviejose valstijose paskelbtų privalomų skiepų.

Visame pasaulyje vyriausybės išbandė daugybę priemonių, kad pažabotų Vuchano koronaviruso (COVID-19) plitimą. Kai kurios jų primygtinai reikalauja skiepų įpareigojimų, kurie ir toliau kėsinasi į kiekvieno piliečio teisę į sveikatos laisvę.

Naujojo Pietų Velso valstijos sveikatos priežiūros darbuotojai ir Kvinslendo policijos pareigūnai atsisakė

Spalio 6 d. vietos žiniasklaida pranešė, kad Naujojo Pietų Velso (NSW) sveikatos priežiūros darbuotojai ir Kvynslando policijos pareigūnai atsistatydino dėl koronaviruso vakcinos įpareigojimų.

Apytikriai 136 sveikatos priežiūros darbuotojai Naujajame Pietų Velse ir nežinomas skaičius policijos pareigūnų Kvynslande išėjo iš darbo dėl jų darbovietėse nustatytų skiepų reikalavimų.

Anksčiau buvo paskelbta, kad iki rugsėjo 30 d. sveikatos priežiūros darbuotojai Naujajame Pietų Velse turėtų gauti bent vieną koronaviruso vakcinos dozę. Nuo to laiko 1 200 darbuotojų buvo išleisti ne darbo ir išleisti apmokamų atostogų, kurios baigsis po dviejų savaičių.

Sveikatos apsaugos profsąjunga nėra nustebusi, netgi teigia, kad darbuotojų praradimas yra "nereikšmingas", palyginti su mažiausiai 140 000 valstijos sveikatos sektoriaus darbuotojų. Vyriausybė taip pat tikisi daugiau atsistatydinimų.

Naujojo Pietų Velso sveikatos priežiūros darbuotojai atsistatydino tuo metu, kai valstija bando įdarbinti slaugytojus iš kitų valstijų ir užsienio, kad pasiruoštų tam, kas, valdžios institucijų nuomone, gali būti koronaviruso sukeltų atvejų, dėl kurių reikės hospitalizuoti, pikas šį spalį.

Kai kurios NiuV regioninės ligoninės taip pat siūlo pretendentams kelionių ir darbo užmokesčio lengvatas. Remiantis pranešimais, valstijos sveikatos departamentas tariasi su Bendruomene dėl užsienyje įgytų kvalifikacijų įteisinimo paspartinimo, kad galėtų įdarbinti užsienio slaugytojus, ypač intensyviosios terapijos ir skubios pagalbos skyrių slaugytojus, kurie yra paklausūs dėl pandemijos.

Naujojo Pietų Velso vyriausybės interneto svetainėje nurodoma, kad sveikatos priežiūros darbuotojas, prieš pradėdamas dirbti, turi būti gavęs bent vieną koronaviruso vakcinos dozę. Nuo lapkričio 30 d. sveikatos priežiūros darbuotojas turi būti gavęs bent dvi vakcinos dozes, nebent jis turi medicininę kontraindikacijų pažymą, kurios formą patvirtino NSW Health.

Policijos pareigūnams gresia drausminės nuobaudos už neskiepijimąsi

Kvinslende policijos pareigūnai taip pat atsistatydino dėl spalio 4 d. nustatyto termino, iki kurio pareigūnai turi būti paskiepyti bent viena koronaviruso vakcinos doze.

Pasak valstijos komisaro pavaduotojo Steve'o Gollschewskio, spalio 5 d. iš viso atsistatydinusiųjų gali būti mažiau nei 100 iš 15 000 valstijos policijos pareigūnų. Nors bendras skaičius kasdien kinta, Gollschewski sako, kad "skaičiai yra nedideli".

Jis pažymi, kad tikimasi, jog kai kurie pareigūnai atsisakys skiepytis ir kad valstybė turės reikalų su tais, kurie atsisakys skiepytis.

Gollsčevskis (Gollschewski) atsisako atskleisti bendrą atsistatydinusių pareigūnų skaičių, tačiau tvirtina, kad tai tik "saujelė pareigūnų kiekvienoje apygardoje visoje valstijoje". Jis sako, kad tikslesnis skaičius gali būti žinomas savaitės pabaigoje.

Spalio 4 d. išplatintame pareiškime Kvinslendo policijos tarnyba (QPS) paskelbė, kad tikrina, kas iš jos narių atsisako skiepytis.

QPS teigė, kad tiems, kurie nenori skiepytis, "gali tekti imtis drausminių priemonių", jei jie neturi patvirtintos išimties. Nuo spalio mėn. pareigūnai, kurie atsisakys skiepytis be išimties, "bus nušalinti nuo tarnybos su darbo užmokesčiu, o septynias dienas bus pradėtas pranešimo apie priežastį procesas", sakoma pranešime.

Tuo tarpu septynių pareigūnų grupė spalio pradžioje Aukščiausiajame teisme iškėlė teisinį ginčą prieš Kvynslando policijos komisarę Katariną Carroll (Katarina Carroll) dėl skiepų įgaliojimų.

Pareigūnai, kurie šiuo metu yra streso atostogose, laimėjo ginčą, todėl įgaliojimas jiems buvo atidėtas 12 dienų. Nepaisant pergalės, septyniems pareigūnams vis dar reikia papildomų išimčių, kad galėtų tęsti savo profesinę veiklą.

Spalio 4 d. Australijos darbuotojai prisijungė prie streiko prieš privalomą skiepijimą dešimtyse Australijos miestų, nes įvairių sektorių darbuotojams artėja galutiniai terminai. Tarp protestuotojų - oro linijų darbuotojai, statybininkai, sveikatos priežiūros darbuotojai, ugniagesiai, kalnakasiai, slaugytojai, paramedikai, policininkai, sunkvežimių vairuotojai ir mokytojai.

Australai, padedami tokių organizacijų kaip "National Education United" ir "Reignite Democracy Australia", ir toliau priešinasi uždarymui ir skiepų įpareigojimams. Piliečiai taip pat naudojasi "Telegram" grupėmis, kad galėtų koordinuoti ir dalytis savo pastangomis bei ištekliais, o bendraminčiai siunčia laiškus, pasirašo peticijas, teikia ieškinius ir organizuoja taikias demonstracijas, siekdami kovoti už savo teisę į sveikatos laisvę.

Apsilankykite svetainėje HealthFreedom.news ir sužinokite, kaip kitos šalys kovoja prieš despotiškus koronaviruso įpareigojimus.

Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

TheGuardian.com

NSW.gov.au

BrisbaneTimes.com.au

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau