Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 12

Australijos valdininkė Gladys Berejiklian buvo papirkta ir šantažuojama "Big Pharma", kad įvestų kovidų "vakcinos" įpareigojimą

(Paranormal) Vuano koronavirusas (Covid-19) ir toliau yra grynųjų pinigų karvė abiejų pusių korumpuotam politiniam elitui bei jo vadybininkams. Gera žinia yra ta, kad kai kurie iš šių begėdžių spekuliantų, įskaitant Gladys Berejiklian iš Naujojo Pietų Velso (NSW), Australijos, pagaliau demaskuojami už savo nusikaltimus žmonijai.

G. Berejiklian, kuri neseniai atsistatydino iš pareigų, kaip pranešama, buvo šantažuojama Didžiosios farmacijos, kad priverstų australus skiepytis "vakcinomis", nes priešingu atveju farmacijos vaistų karteliai ketino ją apkaltinti korupcijos tyrimu.

Tikėdamasi išsigelbėti nuo vaistų karalių pykčio, Berejiklian įvykdė jų reikalavimus, tačiau galiausiai vis tiek buvo išaiškinta. Dabar moteris atsidūrė pasaulio dėmesio centre kartu su kitais išdavikiškais nusikaltėliais, tokiais kaip Tony Fauci ir Francis Collinsas.

Prieš pat savo atsistatydinimą Berejiklian liūdnai pagarsėjo Sidnėjaus gyventojams, "kad jei jie nesiims kovidų injekcijos, jiems gresia visiška socialinė izoliacija neribotam laikui po to, kai gruodį baigsis įsakymas likti namuose".

Buvęs Australijos parlamento narys, dabartinis Jungtinės Australijos partijos lyderis Klaivas Palmeris (Clive Palmer) prieš kelias savaites pirmasis atskleidė Berejiklian nusikalstamumą. Jo komentarai sulaukė naujo dėmesio po to, kai Berejikliana iš esmės buvo priverstas gėdingai atsistatydinti dėl nesusijusio korupcijos tyrimo.

"Palmeris numetė bombą, kai žilagalvis žurnalistas bandė prastumti NSW [Naujojo Pietų Velso] vyriausybės melą apie 1600 "atvejų" ir apie tai, kad žmonės tikrai miršta nuo COVID-19, o vienintelė išeitis užblokuotam smulkiajam verslui NSW yra tai, kad dauguma gyventojų turi gauti dvigubą injekciją", - pranešė "Cairns News".

Tik 1421 australų mirė po to, kai buvo nustatytas "teigiamas" covid

Kalbėdamas su žurnalistu, kuris jam pasakojo, kad Sidnėjaus verslininkams buvo pasakyta, jog jie negalės vėl atidaryti savo parduotuvių, jei nepasidarys vieno iš Berejiklianos įsakytų dvigubų skiepų, Palmeris šūktelėjo atgal, sakydamas šiam asmeniui, kad "premjeras jiems meluoja".

"Ir aš pasakyčiau, kad ji yra ICAC tyrimo objektas, bet konkretus lobistas Sidnėjuje kontroliuoja Sidnėjaus liberalų partiją ir pasakė jai, kad vienintelis būdas išsisukti nuo šio tyrimo yra tas, kad ji stumia dvigubą dūrį, o jo klientai yra "Astra Zeneca", o jo klientai - "Pfizer", - pridūrė Palmeris.

Užprogramuotas žurnalistas bandė antrą kartą ištarti konservuotą teiginį, į kurį Palmeris dar kartą patikslino, kad Berejiklian mandatas neturi jokios reikšmės ir kad vienintelis jo tikslas - pasitarnauti kaip "pretekstas sunaikinti" mažąsias įmones, "ir jie tai žino".

Turėkite omenyje, kad Fauci gripas Australijoje ir toliau beveik neegzistuoja. Tiesą sakant, jo Australijoje iš tikrųjų niekada nebuvo laikotarpiu, nes užregistruota tik 1421 mirties atvejų, kai mirė žmonės, kurių testai buvo "teigiami" dėl kinų mikrobų.

Šie testai, dar kartą pakartosiu, ir taip iš esmės yra apgaulingi, o dauguma žmonių, kurie miršta nuo kovaitės, turi kokių nors kitų rimtų sveikatos sutrikimų, nesvarbu, ar tai būtų senatvė, ar nutukimas, ar anksčiau buvusi lėtinė liga.

Nepaisant to, pastarosiomis dienomis tam tikrose šalies dalyse, kaip ir pernai per ankstesnes plandemijos "bangas", buvo įvesta medicinos karo padėtis.

Priežastis, žinoma, nesusijusi su sveikata, o tik su tolesniu elito praturtėjimu paprastų žmonių sąskaita. Atrodo, kad viso to pagrindiniai veikėjai daugiausia yra iš Jungtinių Valstijų, kurios yra pasaulinės medicinos policijos valstybės, atsiradusios dėl plandemijos, nulinis taškas.

"... akivaizdu, kad dauguma pseudoelitų, stumiančių COVID ritualą, turi paslėptų motyvų - valdžios, pinigų ar abiejų šių dalykų", - rašo Selwyn Duke leidiniui "The New American".

Naujausius naujienų pranešimus apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos naratyvo žlugimą galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheNewAmerican.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau