- 17.05.2023
- 0.0 Reitingas
- 685 Peržiūros
- Komentarai
Pirmadienį Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) paskelbė, kad pradėta savanorių registracija į I etapo klinikinį tyrimą, kurio metu bus bandoma universali gripo vakcina, pagrįsta mRNA technologija.
Pasiuntinių RNR, arba mRNR, yra ta pati technologija, pagal kurią gaminama plačiai naudojama "Moderna" ir "Pfizer" sukurta vakcina "Covid".
"Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) Vakcinų tyrimų centro (VRC), priklausančio Nacionaliniam sveikatos institutui, mokslininkų sukurtos eksperimentinės universalios gripo vakcinos klinikinis bandymas prasidėjo Duke'o universitete Durhame, Šiaurės Karolinoje," - teigiama pranešime spaudai.
"Šio 1 fazės tyrimo metu bus tikrinamas eksperimentinės vakcinos, vadinamos H1ssF-3928 mRNA-LNP, saugumas ir gebėjimas sukelti imuninį atsaką."
Mokslininkai tikisi, kad ši vakcina užtikrins ilgalaikę apsaugą nuo daugelio gripo padermių, todėl nebereikės skiepytis kasmet.
Klinikiniame tyrime gali dalyvauti 50 sveikų 18-49 metų amžiaus dalyvių.
"Trys tyrimo dalyvių grupės (po 10 dalyvių) bus skiepijamos atitinkamai 10, 25 ir 50 mikrogramų eksperimentinės vakcinos. Įvertinus duomenis ir nustačius optimalią dozę, bus įtraukta dar 10 dalyvių, kuriems bus skirta optimali dozė. Tyrime taip pat dalyvaus grupė dalyvių, kurie gaus dabartinę keturvalentę sezoninio gripo vakciną."
CDC duomenimis, keturvalentė gripo (gripo) vakcina skirta apsaugoti nuo keturių skirtingų gripo virusų, įskaitant du A gripo virusus ir du B gripo virusus.
"Universali gripo vakcina būtų didelis visuomenės sveikatos pasiekimas ir galėtų panaikinti būtinybę kasmet kurti sezoninio gripo vakcinas, taip pat būtinybę pacientams kasmet skiepytis nuo gripo, - sakė laikinai NIAID direktoriaus pareigas einantis daktaras Hugh Auchincloss, - Be to, kai kurios gripo viruso padermės turi didelį pandeminį potencialą. Universali gripo vakcina galėtų būti svarbi gynybos linija, apsauganti nuo būsimos gripo pandemijos plitimo."
News: Clinical trial of mRNA universal influenza vaccine candidate begins https://t.co/O8vGRNABPH
— NIH (@NIH) May 15, 2023
Praėjusiais metais "The Gateway Pundit" pranešė, kad NIH pradėjo vykdyti universalios gripo vakcinos 1 etapo klinikinį tyrimą su sveikais suaugusiais savanoriais NIH klinikiniame centre Bethesdoje, Merilando valstijoje.
Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto ((NIAID) mokslininkai sukūrė potencialią vakciną, žinomą kaip BPL-1357. NIAID tyrėjas Matthew J. Memoli, medicinos mokslų daktaras, vadovauja eksperimentui vienoje vietoje, kuriame gali dalyvauti 100 dalyvių nuo 18 iki 55 metų amžiaus.
"Placebu kontroliuojamame tyrime bus tikrinamas vakcinos kandidatės BPL-1357 saugumas ir jos gebėjimas sukelti imuninį atsaką", - teigiama pranešime spaudai.
NIH pranešime spaudai teigė, kad BPL-1357 yra viso viruso vakcina, sudaryta iš keturių neinfekcinių, chemiškai inaktyvuotų paukščių gripo viruso padermių, pasižyminčių minimaliu patogeniškumu.
"BPL-1357 yra viso viruso vakcina, sudaryta iš keturių neinfekcinių, chemiškai inaktyvuotų, mažo patogeniškumo paukščių gripo viruso padermių. Tyrimo su gyvūnais, kuriam vadovavo NIAID tyrėjas daktaras Jeffery K. Taubenbergeris (Jeffery K. Taubenberger, M.D., Ph.D.) ir kuris buvo paskelbtas internete kaip išankstinis spaudinys, metu nustatyta, kad visos pelės, gavusios dvi "BPL-1357" vakcinos dozes, suleistas į raumenis arba į nosį, išgyveno vėlesnį mirtinų šešių skirtingų gripo viruso padermių, įskaitant potipius, kurie nebuvo įtraukti į vakciną, dozių poveikį. Panašūs rezultatai buvo gauti ir atliekant eksperimentus su šeškais, vakcinuotais BPL-1357."
News: Trial of potential universal flu vaccine opens at NIH Clinical Center https://t.co/CpPAwK0czw
— NIH (@NIH) June 28, 2022
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau