Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Psichologija » 2023 » Rugpjūčio » 4

Istoriją apie daktarą, kuri sugrąžins tikėjimą žmonija

Istoriją apie daktarą, kuri sugrąžins tikėjimą žmonija

Šis auksinės širdies žmogus iki paskutinės gyvenimo dienos padėjo žmonėms…

Svarbiausia profesija gyvenime – būti žmogumi…

Šis auksinės širdies žmogus iki paskutinės gyvenimo dienos padėjo žmonėms.

Mochamedas Mašali, žinomas kaip „Vargšų gydytojas“, baigė medicinos koledžą 1967 metais ir daugiau nei 50 metų gydė neturtinguosius nemokamai savo klinikoje Tantoje (Egiptas). Kartais skurstantiems duodavo pinigų vaistams.

Netgi iš tų, kurie galėjo susimokėti, Mašali imdavo vos 10 Egipto svarų (mažiau nei dolerį). Šimtai pacientų kasdien rikiuodavosi eilėje priešais jo kuklią kliniką ir daktaras Mochamedas dirbo nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, kad priimtų visus pacientus.

Mochamedas Mašali neturėjo mašinos ir net mobiliojo telefono. Nepaisydamas savo garbaus amžiaus, jis kasdien pėsčiomis eidavo iš namų į kliniką.

„Aš nenoriu 10 metrų ilgio mašinos ar kostiumo už milijoną svarų. Ar dar kažko panašaus. Aš pasitenkinu labai mažais dalykais. Pakanka sumuštinio su falafeliais“.

Mochamedas Mašali pasakojo, kad baigęs medicinos koledžą sužinojo, jog tėvas paaukojo pinigus, skirtus gydymuisi, tam, kad jis išsimokslintų ir taptų gydytoju. „Aš pažadėjau Dievui neimti nė cento iš vargšo ar stokojančio“,- sakė „Vargšų daktaras“.

O dar jis prisiminė mažo berniuko, kuriam reikėjo insulino, istoriją. Jo mama neturėjo pinigų.

Kai įsikišo Mašali, jau buvo vėlu. Mažylis mirė… „Tada aš pasižadėjau pašvęsti save tarnauti vargšams“,- pasakė daktaras interviu Deutche Welle.

Kartą vienas turtingas žmogus, sužinojęs jo istoriją, paaukojo Mašali 20 tūkstančių dolerių ir davė automobilį. Tačiau po metų filantropas sužinojo, kad Mochamedas išdalijo pinigus savo neturtingiems pacientams, o mašiną pardavė, kad už gautus pinigus nupirktų analizatorius ir nemokamai atliktų tyrimus.

„Vargšų gydytojas“ sakė: „Medicina – tai humanitarinė profesija, o ne komercinė. Vienas daktarų, kuris mane mokė universitete, kartą man pasakė: „Jei jūs ruošiatės užsiimti medicina, kad pasistatytumėte namą ar nusipirktumėte prabangią mašiną, nestudijuokite medicinos.

Geriau eikite į akcijų biržą ar tarptautinę prekybą.“

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2018-08-01 laikas 19:45 Receptai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

2019-08-12 laikas 17:46 Receptai Kopūstų kotletai norintiems lieknėti be mėsos

Kopūstų kotletai receptas. Smulkia tarka sutarkuokite svogūną ir česnaką. Krapus smulkiai supjaustykite. Viską sumaišykite su maltais kopūstais, pagardinkite druska, pipirais. Pridėkite miltų, manų krupų ir gerai permaišykite. ...

Skaityti daugiau

2019-06-18 laikas 07:43 Receptai Keptų daržovių garnyras

Daržoves nuplauname, nusausiname, svogūnus nulupame. Cukiniją ir svogūnus pjaustome maždaug 1 centimetro storio griežinėliais.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau