Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Rugpjūčio » 21

"Pfizer" ir "BioNTech" COVID-19 vakcina naudoja ne mRNR, o nukleozidais modifikuotą RNR (modRNA) technologiją, atskleidė "Pfizer" dokumentai

Teisininkas Tomas Renzas (Tom Renz) atskleidė, kad COVID-19 vakcinos, plačiai reklamuojamos kaip mRNA (pasiuntinių RNR) vakcinos, iš tikrųjų yra laboratorijoje sukurti hibridai, vadinami modRNA.

Tomas Renzas apkaltino Maisto ir vaistų administraciją (FDA), Ligų kontrolės ir prevencijos centrus (CDC), "Pfizer" ir kitus asmenis klaidinant pasaulį dėl tikrosios COVID-19 vakcinų prigimties.

Socialiniuose tinkluose paskelbtame pareiškime Renzas teigia, kad plačiai pripažinta mRNA technologija, tariamai naudojama vakcinose, nėra tokia, kokia atrodo.

"Jie teigė, kad COVID-19 vakcinos yra mRNA & tai reiškia MESSENGER RNR (kuri pasitaiko visur gyvybėje). Tai NĖRA. MRNA yra modRNA. modRNA yra laboratorijoje sukurtas hibridas, skirtas sukelti pokyčius jūsų genuose", - sakė Renzas.

ModRNA (modifikuota pasiuntinių RNR) - tai susintetinta mRNA forma, kuri buvo pakeista tam tikrose vietose.

ModRNA, kaip apibūdino Renzas, gali išlikti ilgiau ir sukurti nuolatinius genų pokyčius. Jis taip pat įspėja, kad 3300 milijardų genetinio kodo eilučių, iš kurių sudaryta žmonija, gali sukelti "didžiules nenumatytas pasekmes".

"Kodėl tai svarbu? Na, pradėkime nuo COVID "vakcinų". Kadangi mRNA yra silpna dalelė ir lengvai suyra, o rizika sujaukti jūsų genetiką santykinai mažesnė nei kiti genų terapijos produktai (pvz., modRNA), apie kuriuos visada kalbama skiepuose. Problema ta, kad tai yra melas", - rašė Renzas savo substate.

Jei paieškosite žodžio "modRNA" "Pfizer" etiketėje / faktų suvestinėje, skirtoje sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, skiriantiems vakciną, rasite 21 rezultatą.

Pagal ženklinimą:

Nepaisant aukščiau aprašytų amžiaus apribojimų, taikomų skirtingų preparatų ir pateikimo formų vartojimui, asmenims, kuriems tarp pirminio režimo dozių sueis 11-12 metų, gali būti skiriama bet kuri pirminio režimo dozė: (1) Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcina, kurią leidžiama naudoti asmenims nuo 5 iki 11 metų (po 0. 2 ml dozė, kurioje yra 10 mcg modRNA, tiekiama daugiadoziuose buteliukuose su oranžiniais dangteliais); arba (2) COMIRNATY (COVID-19 vakcina, mRNA) arba Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcina, kurią leidžiama naudoti 12 metų ir vyresniems asmenims (kiekviena 0,3 ml dozė, kurioje yra 30 mcg modRNA, tiekiama daugiadoziuose buteliukuose su pilkais dangteliais ir daugiadoziuose buteliukuose su violetiniais dangteliais).

Vakcinacijos paslaugų teikėjai, skiriantys COMIRNATY (COVID-19 vakciną, mRNA), turi laikytis tų pačių ataskaitų teikimo reikalavimų.


Šaltinis: labeling.pfizer.com/ShowLabeling.aspx?id=14471

Bendrovė "Pfizer" pripažino, kad klinikinių tyrimų metu 16 metų ir vyresni dalyviai gavo 30 mcg nukleozidais modifikuotos pasiuntinių RNR (modRNA).

Tai yra pagrindinė "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos COVID-19 veiklioji medžiaga. Nukleozidais modifikuota pasiuntinių RNR (modRNA) yra modifikuota mRNA forma, kuri koduoja SARS-CoV-2 viruso, sukeliančio COVID-19, smaigalio (S) glikoproteiną. Vakcinoje ši technologija naudojama siekiant paskatinti organizmo imuninę sistemą atpažinti virusą ir su juo kovoti.

Tai yra šalutiniai poveikiai, apie kuriuos pranešė klinikiniame tyrime dalyvavę asmenys, gavę vakciną.

  • Skausmas injekcijos vietoje (84,1 %): Dažniausia reakcija, apie kurią pranešė daugiau nei 84 % dalyvių.
  • Nuovargis (62,9 %): Apie nuovargio ar išsekimo jausmą pranešė beveik 63 % dalyvių.
  • Galvos skausmas (55,1 %): Daugiau nei pusė dalyvių patyrė galvos skausmą.
  • Raumenų skausmas (38,3 %): Raumenų skausmą ar diskomfortą patyrė daugiau kaip 38 % dalyvių.
  • Šaltkrėtis (31,9 %): Šaltkrėtį patyrė kiek mažiau nei 32 % dalyvių.
  • Sąnarių skausmas (23,6 %): Tai sąnarių skausmas, kurį patyrė beveik 24 % dalyvių.
  • Karščiavimas (14,2 %): Apie 14 % dalyvių karščiavo.
  • Injekcijos vietos patinimas (10,5 %): Tai patinimas vakcinos suleidimo vietoje, apie kurį pranešė 10,5 % dalyvių.
  • Injekcijos vietos paraudimas (9,5 %): Tai reiškia paraudimą injekcijos vietoje, kurį patyrė 9,5 % dalyvių.
  • Pykinimas (1,1 %): Šiek tiek daugiau nei 1 % dalyvių jautė pykinimą.
  • Bloga savijauta (0,5 %): Tai bendras diskomforto ar nerimo jausmas, apie kurį pranešė 0,5 % dalyvių.
  • Limfadenopatija (0,3 %): Tai limfmazgių patinimas, apie kurį pranešė 0,3 % dalyvių.

Klinikinio tyrimo metu 12-15 metų amžiaus dalyviams, gavusiems vakciną, kurios sudėtyje yra 30 mcg nukleozidais modifikuotos pasiuntinių RNR (modRNA).

Tai šalutiniai poveikiai, apie kuriuos pranešė klinikiniame tyrime dalyvavę asmenys, gavę vakciną.

  • Skausmas injekcijos vietoje (90,5 %): Dauguma dalyvių patyrė skausmą toje vietoje, kur buvo sušvirkšta vakcina.
  • Nuovargis (77,5 %): Apie nuovargį ar išsekimą pranešė daugiau kaip trys ketvirtadaliai dalyvių.
  • Galvos skausmas (75,5 %): Dažna reakcija, daugiau nei 75 % dalyvių patyrė galvos skausmą.
  • Šaltkrėtis (49,2 %): Beveik pusė dalyvių patyrė šaltį arba drebulį.
  • Raumenų skausmas (42,2 %): Daugiau nei 42 % dalyvių pranešė apie raumenų skausmą ar diskomfortą.
  • Karščiavimas (24,3 %): Maždaug ketvirtadalis dalyvių jautė padidėjusią kūno temperatūrą.
  • Sąnarių skausmas (20,2 %): Apie sąnarių skausmą pranešė daugiau kaip 20 % dalyvių.
  • Injekcijos vietos patinimas (9,2 %): Mažesnė dalis dalyvių pranešė apie injekcijos vietos patinimą.
  • Injekcijos vietos paraudimas (8,6 %): Švelni reakcija, susijusi su injekcijos vietos paraudimu.
  • Limfadenopatija (0,8 %): Apie limfmazgių patinimą, retą reakciją, pranešė 0,8 % dalyvių.
  • Pykinimas (0,4 %): Labai nedidelė dalis (0,4 %) po vakcinos suleidimo jautė pykinimą.

Patirtis po autorizacijos

Pasak "Pfizer", apie patirtį ir reakcijas pranešta po to, kai vakciną buvo leista naudoti visuomenei:

  • Sunkios alerginės reakcijos, įskaitant anafilaksiją: Tai yra intensyvios alerginės reakcijos, kurios gali būti pavojingos gyvybei, nors jos pasitaiko retai. Apie jas pranešta po Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos vartojimo.
  • Miokarditas ir perikarditas: Šie terminai reiškia širdies raumens uždegimą (miokarditą) ir gleivinės aplink širdį uždegimą (perikarditą). Apie abu šiuos reiškinius buvo pranešta asmenims, gavusiems Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos.


Šaltinis: labeling.pfizer.com/ShowLabeling.aspx?id=14471

Daugiau informacijos iš ženklinimo dokumento:

APRAŠYMAS

Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine tiekiama kaip šaldyta suspensija daugiadoziuose buteliukuose su violetiniais dangteliais; prieš vartojimą kiekvieną buteliuką reikia atskiesti 1,8 ml sterilaus 0,9 % natrio chlorido injekcinio tirpalo, USP, kad susidarytų vakcina. Kiekvienoje 0,3 ml "Pfizer-BioNTech COVID-19" vakcinos dozėje, tiekiamoje daugkartiniuose buteliukuose su violetiniais dangteliais, yra 30 mcg nukleozidais modifikuotos pasiuntinių RNR (modRNA), koduojančios SARS-CoV-2 Wuhan-Hu-1 padermės viruso smaigalio (S) glikoproteiną.

05 mg 2[(polietilenglikolio)-2000]-N,N-ditetradecilacetamido, 0,09 mg 1,2-distaroil-sn-glicero-3-fosfocholino ir 0,2 mg cholesterolio), 0,01 mg kalio chlorido, 0,01 mg monobazinio kalio fosfato, 0,36 mg natrio chlorido, 0,07 mg dibazinio natrio fosfato dihidrato ir 6 mg sacharozės. Skiediklio (sterilus 0,9 % natrio chlorido injekcinis tirpalas, USP) vienoje dozėje yra papildomai 2,16 mg natrio chlorido.

Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos sudėtyje nėra konservantų. Buteliukų kamščiai nėra pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso.

KLINIKINĖ FARMAKOLOGIJA

Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos modRNA yra lipidinėse dalelėse, kurios leidžia pristatyti RNR į šeimininko ląsteles, kad būtų galima išreikšti SARS-CoV-2 S antigeną. Vakcina sukelia imuninį atsaką į S antigeną, kuris apsaugo nuo COVID-19.

Pasak "Epoch Times" autoriaus Klauso Stegerio, molekulinio biologo, besispecializuojančio spermos vystymosi genų reguliavimo srityje, modRNA sukuriama laboratorijoje. Šios dvi - RNR ir modRNA - yra visiškai skirtingos.

Epoch Times pranešė:

Kaip modifikuojama RNR? Paprastai tariant, modifikuojamas vienas iš keturių RNR junginių (pvz., natūralus nukleozidas uridinas modifikuojamas į sintetinį (dirbtinį) metil-pseudouridiną). Tada modRNA yra:

  • stabilesnė (ilgiau išlieka organizme).
  • mažiau imunogeniška (mažiau stimuliuoja įgimtą imuninę sistemą).
  • efektyvesnė (modRNA pagamina daugiau baltymų nei tas pats kiekis mRNA).

Terapinis modRNA taikymas žmonėms kelia iššūkių ir pavojų.

Nerimą kelia tai, kad modRNA sudėtyje yra viruso genų seka. Patekusi į ląstelę, modRNA perima ląstelės mechanizmų kontrolę ir perprogramuoja juos gaminti virusinį baltymą, pavyzdžiui, spyglių baltymą.

Galbūt labiausiai stebina tai, kad jau kurdami COVID-19 vakcinas ir stiprinamuosius vaistus mokslininkai žinojo, kad tikslingas modRNA pristatymas yra neįmanomas. modRNA negalima nukreipti į konkrečias ląsteles. Todėl ji atakuoja visiškai sveikas ląsteles - net už natūralių barjerų, pavyzdžiui, kraujo ir smegenų barjero.

mRNA ir modRNA yra visiškai skirtingos.

Kadangi informacijos apie modRNA ir mRNA internete yra labai mažai, be to, nesu mokslininkas, paprašėme dirbtinio intelekto atskirti šias dvi medžiagas.

1. Pagrindinis apibrėžimas

  • mRNA (pasiuntinių RNR): Tai viengrandė molekulė, kuri genetinę informaciją iš DNR perduoda ribosomoms - ląstelės mašinai, atsakingai už baltymų sintezę. Ji nurodo DNR, kaip gaminti konkrečius baltymus. MRNR yra instrukcijos, kurias jūsų organizmas gali perskaityti ir sukurti specialios rūšies baltymą. Šis baltymas suaktyvina Jūsų imuninę sistemą, kuri sukuria antikūnus, specifinius COVID-19.
  • modRNA (modifikuota mRNA): modRNA yra žmogaus sukurta trumpaamžė heterologinė 5′ gaubta pasiuntinių RNR (mRNA), kurioje kai kurie nukleozidai pakeisti kitais nestandartiniais, natūraliai modifikuotais eukariotuose (pvz., pseudouridinu, 5-metilcitozinu, 6-metiladenozinu) arba sintetiniais nukleozidų analogais, tokiais kaip N1-metilpseudouridinas. Šios modifikacijos atliekamos siekiant pagerinti stabilumą, transliacijos efektyvumą ir sumažinti imunogeninę reakciją organizme.

2. Struktūriniai skirtumai

  • mRNA: RNR, sudaryta iš nukleotidų sekos, transkribuojant iš DNR paprastai nekeičiama, išlaikydama tą pačią seką kaip ir atitinkamas DNR šablonas.
  • modRNA: Tai padeda sumažinti imuninės sistemos RNR atpažinimą kaip svetimos medžiagos.

3. Taikymo sritys

  • mRNA: pagrindinė mRNA funkcija yra natūralus biologinis baltymų sintezės procesas, palengvinantis ląstelių augimą, remontą ir priežiūrą.
  • modRNA: Mokslininkai modRNA modifikuojamą prigimtį panaudojo terapiniams tikslams, įskaitant COVID-19 vakcinų kūrimą. Modifikuota jos struktūra leidžia efektyviau įsisavinti ją ląstelėse, taip sukuriant veiksmingesnę vakcinų ir genų terapijos platformą.

4. Stabilumas ir imuninis atsakas

mRNA: Nemodifikuotą mRNA imuninė sistema gali atpažinti kaip svetimą medžiagą, todėl ji gali būti suardyta arba sukelti nepageidaujamą imuninį atsaką.
modRNA: Modifikuota modRNA struktūra užtikrina, kad ji yra stabilesnė ir mažiau tikėtina, kad ji sukels imuninę reakciją, todėl yra tinkamesnė naudoti terapijoje.

Remiantis "Wiley Online Library" paskelbtu recenzuojamu tyrimu, modRNA gali sukelti autoimunines ligas.

Pateikiame trumpą paaiškinimą, pagrįstą tyrimu:

  1. Trapumas kambario temperatūroje: Skirtingai nei DNR, modRNA yra labai trapi kambario temperatūroje, todėl ją reikia laikyti itin šaltai ir platinti specialia šalčio grandine. Šis trapumas yra esminė šios technologijos problema. Šiai problemai spręsti buvo sukurtos kai kurios termostabilios mRNA vakcinos, kurias kambario temperatūroje galima laikyti bent savaitę.
  2. Padidėjęs jautrumas ir alerginės reakcijos: Didelė problema, susijusi su modRNA technologija, yra padidėjęs jautrumas. Vakcinos turi būti įterptos į PEG-ilizuotas lipidų nanodaleles, kad būtų pasiekta transfekcija, nes mRNA greitai suyra. PEGilinimas - tai polietilenglikolio (PEG) polimerų prijungimas prie makromolekulių, siekiant palengvinti jų pristatymą į audinius. Pranešama, kad kai kuriems asmenims pasireiškė alerginės reakcijos į PEG turinčius produktus, o tai gali sukelti tiesiogines padidėjusio jautrumo reakcijas į vakciną.
  3. Padidėjusio jautrumo reakcijų tipai: Be tiesioginių reakcijų, reikia atsižvelgti į kitas padidėjusio jautrumo reakcijų rūšis (pvz., citotoksines, imuninio komplekso, uždelstas ir autoimunines) tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu po vakcinos suleidimo. Jos gali sukelti įvairių sveikatos problemų.
  4. Naujų viruso atmainų poveikis: Tekste taip pat keliami klausimai, kaip nauji cirkuliuojantys SARS-CoV-2 viruso variantai gali paveikti vakcinos sukeltą apsaugą ir nuo antikūnų priklausomo stiprinimo galimybę - kai kurių RNR virusų naudojamą išvengimo mechanizmą. Šias problemas reikia toliau tirti ir stebėti.
  5. Autoimuninių ligų svarstymas: Taip pat paminėta, kad po išorinio antigeninio stimulo genetiškai linkusiems asmenims gali pasireikšti autoimuninės ligos, o tai gali kelti susirūpinimą dėl modRNA vakcinų.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.08.2018 laikas 10:49 Receptai Liaudiški patarimai virškinimo gydymui
Virškinimas liaudies medicinoje, Virškinimas, liaudiškomis priemonėmis, receptas nuo virškinimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

31.07.2019 laikas 13:18 Receptai Sūrio paplotėliai su kefyru keptuvėje
Sūrio paplotėliai su kefyru receptas. Pašildytą iki 38 laipsnių kefyrą supilti į dubenį, dėti cukrų, druską ir sodą, permaišyti, palikti 5 min. Sudėti smulkiai sutarkuotą sūrį kartu su miltais į kefyro masę, užminkyti tešlą, iš pr...

Skaityti daugiau

13.10.2019 laikas 11:16 Receptai Šokoladinis Pyragas Su Karamele + Receptas (Video)

Pirma paruoškite pyrago pagrindą. Į dubenį įmuškite kiaušinius, supilkite cukrų, aliejų ir išmaišykite el. maišytuvu. Maišant supilkite vanilės ekstraktą ir pasukas. Atskirame dubenyje sumaišykite miltus, kakavos miltelius, kep...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
22.12.2024 laikas 17:17 Kaip sustabdyti plaukų slinkimą: SUPER veiksmingos priemonės
Plaukų slinkimas yra problema, su kuria susiduria daugelis, o natūralios priemonės gali būti puikus sprendimas. Nuo senovės žmonės naudojosi įvairiais augalais ir žolelėmis, kad sustiprintų plaukų šaknis ir išvengtų slinkimo. Šiame straipsnyje apžvel...

Skaityti daugiau

22.12.2024 laikas 17:05 Nežemiška gyvybė: galimybės ir iššūkiai kosmose

Mokslininkai vis dažniau kelia klausimą: ar gyvybė gali egzistuoti kosmose, toli nuo mūsų planetos, net ir ekstremaliausiose sąlygose? Nuo tardigradų iki termofilinių bakterijų, Žemėje yra daugybė organizmų, kurie sugeba išgyventi net ir pačiose s...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau