Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugpjūčio » 31

Keturi vyro ir žmonos santykių tipai – kurį pasirinkote jūs?

Keturi vyro ir žmonos santykių tipai – kurį pasirinkote jūs?

Suaugę žmonės įsimyli ir susituokia. Iki vestuvių visų porų santykiai klostosi panašiai – viską užgožia meilės euforija. Po vestuvių partneriai pasirenką vieną iš keturių populiariausių santykių modelių. Ką verta apie juos žinoti?

TĖVAS ir VAIKAS

Tokiuose santykiuose vienas partneris prisiima visą atsakomybę už abu ir imasi suaugusiojo vaidmens. O kitas atlieka vaiko vaidmenį.

Vienu atveju tėvo vaidmenį atlieka vyras. Jis planuoja ateitį, rūpinasi biudžetu, pasakoja žmonai, kaip gyventi, draudžia jai ar leidžia susitikinėti su draugėmis.

Ji yra vaikas. Ji skraido padebesiais, šiandien nori „šios gražios suknelės“, o rytoj „tų mielų batų“, papučia lūpas ir įsižeidžia, jei kažkas nepatinka. Ji nemoka tvarkyti pinigų – viską išleidžia iš karto, neviršydama vyro skiriamų lėšų. Tokiose šeimose žmona savo vyrą dažnai vadina „tėčiu“.

Kitu atveju vaidmenys būna pasiskirstę atvirkščiai. Moteris tampa rūpestinga mama, o vyras – mažu vaiku. Poroje visus sprendimus priima žmona; kur ilsėtis, kur apsipirkti, ką rengtis, kaip paskirstyti šeimos biudžetą. Vyras paklūsta ir kiekvieną žingsnį žengdamas atsiklausia žmonos. O jei šeimoje yra vaikų, žmonai atrodo, kad ji turi dar vieną vaiką vyro pavidalu, o vyras dažnai žmoną vadina „mūsų mama“.

Šeimos su tokiu vaidmenų pasiskirstymu yra gana stiprios, kol vienas iš partnerių pradeda maištauti dėl nuolatinių apribojimų ir pradeda norėti išsilaisvinti, o kitas pavargsta viską tempti ant savo pečių.

IDEALŪS TĖVAI

Tokios poros gyvenimas kupinas darbų ir rūpesčių: darbas, ipoteka, vaikai.

Partneriai dirba „dėl šviesesnės ateities“ ir tikisi, kad tada, kai bus finansiškai stipresni, jie pradės gyventi realiai. Šeimą sieja geri draugiški santykiai, tačiau dažnai pasigirsta frazių: „Tai nebūtina, reikia pataupyti“, „Pailsėsime su tėvais kaime, bet būsto paskolą padengsime anksčiau“, „Vaikams svarbus dėmesys“, „Pailsėsime kartu, kai vaikai užaugs“. Viskas sukasi apie tolimą geresnio gyvenimo tikslą, o dabartyje yra tik apribojimai.

Tokiose santuokose yra pinigai, bendras reikalas, tačiau trūksta emocijų ir gyvenimo „dabar“. Jei vienas iš partnerių randa emocijų kitur, tada santuoka išyra, o kitas nesupranta, kodėl taip atsitiko: „Kodėl buvau žiauriai išduotas, nes arėme dėl bendros laimės?“

VAIKŲ DARŽELIS

Vakarėliai, draugai, susitikimai, renginiai – poros kasdienybė sklandžiai sueina į triukšmingus savaitgalius ir šventes. Pora gyvena šia diena, negalvoja nei apie ateitį, nei apie tai, kaip atsistoti ant kojų. Net dviese jie būna retai – nuolatinės kelionės, smagios kompanijos, verslas.

Tokios santuokos tik iš išorės atrodo idealios. Iš tikrųjų abu partneriai bijo atsakomybės. Jie bijo imti reikalus į savo rankas. Juk reikia dirbti su santykiais, rodyti suaugusiųjų poziciją. Būti vaiku lengviau ir patogiau.

DU SUAUGĘ

Dviejų suaugusiųjų pora remiasi abipuse pagarba, atsakomybe ir meile. Abu iš tokių santykių patiria džiaugsmą ir pasitenkinimą. Partneriai jaučiasi apsaugoti, palaikomi artimo žmogaus ir kartu savarankiški. Jie neleidžia kitiems (netgi tėvams) kištis į savo gyvenimą su patarimais ir rekomendacijomis, kaip reikia gyventi. Jie patys kuria sau patogią atmosferą.

Partneriai klauso dėmesingai ir girdi vienas kitą. Jiems svarbu, kad abu poroje jaustųsi gerai, nepažeisdami asmeninių ribų, atsižvelgdami į kito norius ir poreikius. Taip elgiasi stiprūs nepriklausomi žmonės, kurie vertina save, gerbia partnerį ir daro tai su meile.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau