Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 7

Billas Gatesas perka 95 mln. dolerių vertės "Anheuser-Busch" akcijų po "Bud Light" boikoto

Billas Gatesas perka 95 mln. dolerių vertės "Anheuser-Busch" akcijų

Finansinių duomenų bendrovės "TipRanks" duomenimis, Billas Gatesas (Bilas Geitsas) neseniai sumokėjo 95 milijonus JAV dolerių, kad nupirktų 1,7 milijono "Anheuser-Busch" akcijų po visoje šalyje kilusio "Bud Light" boikoto.

TipRanks teigimu, 67-erių metų milijardierius globalistas akcijas nupirko per savo Bill & Melinda Gates Foundation Trust antrąjį šių metų ketvirtį.

Pranešama, kad Gateso fondas turi turto, kurio vertė siekia daugiau nei 69 mlrd. dolerių.

NYPost pranešimas: Luiso (Sent Luisas, Mo.) alaus gamintoja vis dar išgyvena penkis mėnesius po to, kai jos socialinėje žiniasklaidoje reklamuoti "Bud Light" buvo pasitelkta transseksualė Dylan Mulvaney.

Per pastaruosius šešis mėnesius "Anheuser-Busch" akcijų kaina taip pat smuko beveik 9 %, o per pastarąsias penkias dienas ji sumažėjo daugiau kaip 3 % (iki 56,08 JAV dolerio) - tai lėmė "Bud Light" boikotas, kuris nerodo visiškai jokių lėtėjimo ženklų.

Modelo Especial, naujas geriausiai parduodamas alus šalyje, ir toliau lengvai lenkia Bud Light. Praėjusią savaitę jis dar labiau padidino savo pranašumą prieš "Bud Light" - nuo rugpjūčio 19 d. iki šių metų pradžios parduotuvėse parduota 8,4 % alaus, o "Bud Light" - 8,2 %, pranešė "Bump Williams Consulting" ir "NielsonIQ".

"Prieš vasaros pabaigą vis daugiau vartotojų dažniau ir didesniais kiekiais perka "Modelo", - sakė konsultacinės bendrovės "Williams" vadovas.

Tačiau Gatesas lažinasi, kad amerikiečiai atleis ir pamirš, o "Bud Light" sugrįš.

Tai ne pirmas kartas, kai "Microsoft" įkūrėjas investuoja savo pinigus į alaus prekės ženklus, nors 2018 m. "Reddit" klausimų ir atsakymų sesijoje rašė, kad jis "nėra didelis alaus gėrėjas".

Vasario mėnesį B. Gatesas įsigijo 3,76 % "Heineken Holding NV" akcijų, įsigydamas 10,8 mln. olandų gėrimų milžinės akcijų, kurių vertė pirkimo metu buvo 939,87 mln. dolerių.

Gatesas akcijas įsigijo iš Meksikos bendrovės FEMSA, kurios alaus darykla 2010 m. buvo parduota "Heineken".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Jei tikėtumėte, kad ketinate išnaikinti planetą, nemokėtumėte tiek daug. Jūs tiesiog palauktumėte, kol bus baigta skerdimo operacija, ir už jas mokėtumėte daug mažesnes kainas.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau