Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 9

Princas Andrew kaltinamas seksualiai išnaudojęs vaikus Ukrainoje

Kol visi buvo išsiblaškę nuo pagrindinių žiniasklaidos priemonių naujausių naujienų ciklų, princas Andrew buvo apkaltintas seksualiai išnaudojęs dvylikametę mergaitę ir dešimtmetį berniuką per diplomatinį vizitą Ukrainoje šių metų pradžioje.

TV9 News India praneša, kad artimas Džefrio Epšteino (Jeffrey Epstein) draugas princas Endrius priklausė delegacijai, kuri lankėsi karo nuniokotoje šalyje per Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministro Džeimso Klerlio (James Cleverley) vizitą šių metų pradžioje.

Tačiau užuot pranešusi apie patikimus iš Ukrainos atkeliavusius kaltinimus princui Andrew, žiniasklaida padarė viską, kad nuslėptų skandalą, apsaugotų prievartautojus ir užtikrintų, kad pasaulinis prekybos vaikais sekso tikslais tinklas, kurio vertė siekia šimtus milijardų dolerių per metus, išliktų vieša paslaptimi.
Šių metų pradžioje princas Andrew prisijungė prie užsienio reikalų ministro Jameso Cleverley'io (Džeimso Klerlio) vadovaujamos britų delegacijos Ukrainoje, šokiruodamas daugelį, kurie manė, kad Andrew, kaip diplomato, dienos baigėsi.

Kodėl Didžiosios Britanijos princas, pagarsėjęs savo domėjimusi nepilnamečiais vaikais, primygtinai reikalavo apsilankyti karo draskomoje Ukrainoje?

Su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) dirbęs informatorius vaizdo interviu atskleidė, kad Ukrainos nacių grupuotės atiminėja vaikų organus rūsio laboratorijose, kurios aptinkamos po to, kai pastatai sugriaunami per Rusijos smūgius.

Pasak Veros Vajiman, kuri pasidalijo liudijimu apie tai, ką asmeniškai matė būdama Ukrainoje, vaikai išvežami iš šalies pagal grūdų eksporto kodą. Įspėjimas: tai labai nerimą kelianti informacija.

Ukraina yra pasaulinis prekybos vaikais ir adrenochromo pramonės, kuri kasmet sunaikina milijonų vaikų gyvenimus, epicentras.

Kremliaus teigimu, Kijevo režimas kasmet uždirba šimtus milijonų dolerių augindamas vaikus žeminančiomis gamyklinių ūkių sąlygomis ir parduodamas juos tarptautinėje rinkoje didžiausią kainą siūlančiam pirkėjui - be jokių klausimų.

Suprantama, kad dauguma pirkėjų yra VIP pedofilai, tokie kaip princas Andrew, turintys ryšių su elitu.

Pasak Ukrainoje dirbančių žmonių, šie vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip išmestos atliekos", o jų organai paimami ir parduodami naudoti Europos ir Izraelio transplantacijos centruose.

Kijevo naktiniame klube, kuris dirba su super VIP klientais, dirbantis nigerietis Jamesas Obasi (Džeimsas Obasi) sako, kad princas Andrew ir jo palyda lankėsi šiame klube per savo vizitą Ukrainoje.

Vėliau vakare princo Andrew palyda išsiskirstė, palikdama jį vieną privačiame kambaryje su dviem labai mažais vaikais.

Princas Andrew keliavo po pasaulį kartu su Džefriu Epšteinu nuteisto pedofilo šlovės metais, ir tai labai mažai ką pakeitė. Pasak Obasi, dabar princas Andrew domisi dar mažesniais vaikais nei tada, kai leido laiką su Epšteino sekso vergėmis.

Pasak dirbančiųjų Ukrainoje, tokie vaikai kaip Olena ir Dymitro neturi tapatybės ar oficialių dokumentų, todėl jie tampa pedofilų svajone, nes teisine prasme jie neegzistuoja.

Vakarų didžioji žiniasklaida bendrininkavo nutylėdama apie Ukrainos vaikų fabrikus, net bandydama atmesti įrodymus kaip naujausią "Rusijos dezinformacijos kampaniją".

Nenuostabu, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė paskelbė, jog princo Andrew bylas paviešins tik 2065 m. Įstaiga desperatiškai siekia nuslėpti VIP elito ryšių su pedofilija ir adrenochromu mastą.

Ir nors praėjusiais metais teisėjas pažadėjo paskelbti dešimtis teismo dokumentų, susijusių su Džefrio Epšteino (Jeffrey Epstein) VIP klientais, tarp jų ir milijardieriumi verslininku, nes visuomenė turi teisę žinoti, kas dalyvavo D. Epšteino elitiniame pedofilijos rate, klientų sąrašas taip ir liko nepaskelbtas.

Vyriausybes kontroliuojančios slaptos rankos norėtų, kad Epšteino Mažoji juodoji knyga nueitų princo Endriu bylos kelią Jungtinėje Karalystėje ir liktų po užraktu ateinančius keturiasdešimt metų.

Anksčiau sakiau, kad didžioji žiniasklaida prisideda prie to, kad tyli. Žiniasklaidai labiau rūpi reklamuoti "Big Pharma" produktus ir veikti kaip globalistinio elito ryšių su visuomene skyriui, todėl jai kur kas svarbiau reklamuoti lyties keitimo operacijas ir lytinį brendimą stabdančius vaistus, o ne pranešti apie grobuonišką super VIP elito pedofilų elgesį.

Jei norite gyventi pasaulyje, kuris būtų saugus mūsų vaikams, laikas pareikšti savo poziciją.

Žiūrėkite:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/09/prince-andrew-accused-of-sexually.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Niekšai ,nušluot juos ir ukraina nuo žemes . Dar aukojau tam zelenskiui .vaikus kankyna ,žudo fel organu ir visi žemeje žyno ,bet tyli . Bukyt prakeikti išgamos .
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau