Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2023 » Rugsėjo » 20

Medus ir ciberžolė: vienintelis antibiotikas pasaulyje, kurio net gydytojai negalėjo paaiškinti

Medus ir ciberžolė: vienintelis antibiotikas pasaulyje, kurio net gydy

Stiprus mišinys!

Vienas plačiausiai naudojamų prieskonių šiais laikais yra ciberžolė.

Žmonės ją dažniausiai naudoja virtuvėje dėl jos unikalaus skonio, tačiau ji taip pat jau šimtmečius naudojama alternatyviojoje medicinoje. Jos spalva yra unikali.

Žmonės ją daugiausia naudoja virškinimo sutrikimams, žaizdoms, skrandžio problemoms, nedideliems įpjovimams ir raumenų patempimams gydyti.

Medus ir ciberžolė: gydytojai negali paaiškinti jų galios!

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino ciberžolės naudą mūsų sveikatai. Prieskonio sudėtyje yra aktyvaus junginio, vadinamo kurkuminu, kuris gali ne tik sumažinti uždegimą, bet ir gydyti daugelį virškinimo problemų. Kai kurių ekspertų teigimu, kurkuminas taip pat gali padėti žmonėms išvengti vėžio. Jame gausu priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios gali padėti mums kovoti su daugybe įvairių bakterijų. Tyrimai teigia, kad kurkuminas gali padėti ląstelėms išgyventi stiprų uždegimą.

Jis taip pat apsaugo DNR. Jis veikia 700 mūsų organizmo genų ir gydo daugiau kaip 160 sveikatos problemų. Jo priešuždegiminės savybės gali padėti mums gydyti tokias ligas kaip osteoartritas.

Daugelis ekspertų teigia, kad ciberžolė gali padėti mums gydyti kepenų, kvėpavimo takų, autoimuninius sutrikimus ir neurologines problemas. Jos sudėtyje yra junginio, vadinamo turmeronu, kuris netgi gali būti natūrali priemonė nuo Alzheimerio ligos. Jis gali pagerinti mūsų smegenų veiklą, atkurti smegenų ląsteles ir slopinti beta amiloido plokštelių kaupimąsi smegenyse. Tai laikoma vienu iš pagrindinių Alzheimerio ligos veiksnių.

Ciberžolei būdingos labai stiprios antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės gali padėti gydant daugelį vėžinių susirgimų, tokių kaip: skrandžio, krūties, plaučių, kepenų ir storosios žarnos vėžys. Ji turi geresnį poveikį nei chemoterapija, nes palieka sveikas ląsteles nepažeistas, o piktybines ląsteles paveikia.

Ciberžolės poveikis pagerėja, kai ji derinama su medumi.

Šis derinys gali padėti jums kovoti su daugybe bakterijų, žarnyne padaugės daug naudingų bakterijų ir pan. Pažvelkite į paruošimo procesą!

Sudedamosios dalys:

  • 1 valgomasis šaukštas ciberžolės miltelių
  • 100 g medaus

Paruošimas:

Sumaišykite šiuos ingredientus stikliniame indelyje. Vartokite po 1 arbatinį šaukštelį šios priemonės kas valandą, jei sergate peršalimu ar gripu. Antrąją dieną vartokite po 1 arbatinį šaukštelį šios priemonės kas 2 valandas. Kitą dieną tą pačią dozę vartokite 3 kartus. Įsitikinkite, kad mišinio iš karto nenurijote! Jis turėtų lėtai tirpti burnoje. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, derinkite jį su puodeliu arbatos.

P komentaras: Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-06-28 laikas 18:20 Receptai Varškėčiai su cinamonu
Gardžių varškėčių su cinamonu receptas. Virti varškėčiai patiekiami su tirpintu sviestu arba sviesto - grietinėlės padažu, šiek tiek pagardintu cukrumi. Abejais atvejais varškėčiai apibarstomi cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

2020-09-05 laikas 14:43 Receptai Minkštučiai raguoliai su obuolių įdaru
Kepiniai su obuoliais rudenį yra vieni populiariausių, todėl mes siūlome išbandyti šiuos minkštučius raguolius su obuolių įdaru – šis desertas tikrai nepaliks abejingų!

Skaityti daugiau

2019-06-20 laikas 06:02 Receptai Baklažanai su česnaku

Baklažanai ne visada gali būti skanūs, net galima pasakyti, kad jie tik mėgėjams. Tačiau viskas slypi teisingame jų paruošime. Mes skubame pasidalyti su jumis tokios įdomios daržovės paruošimo receptu, kad ji gali būti tokia sk...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau