Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (20.0K) Komentarų: (0) (22.01.2018 - 22:45)

Stipriausias natūralus antibiotikas tik iš dviejų pagrindinių ingredientų!

Daugelį amžių medus medus garsėjo savo gydomosiomis savybėmis. Tą patį galime pasakyti ir apie ciberžolę, tik pastaroji tapo populiaresnė Azijos šalyse. Kas nutiks, jei sumaišysite šiuos nuostabius produktus?

ciberžolė, medus, imunitetas, peršalimas, liaudies medicinos receptas

Norime pasidalinti nuostabiu receptu "auksiniu mišiniu", kuris pakeis daugelį vaistų, sustiprins imunitetą ir net sutaupys pinigus!

Šio mišinio pagrindiniai ingredientai labai veiksmingi turint uždegimines ir infekcines ligas. Šis mišinys puikus būdas stiprinti imunitetą ir užkirsti kelią vėžiui. Ir pasigaminti jį labai paprastą!

Jums reikės:

  • 100 g medaus;
  • 1 valgomą šaukštą ciberžolės;
  • 1 juodo pipiro;
  • 2 šaukštus obuolių acto;
  • 1 šaukštelį citrinos žievelės.

Sumaišykite ciberžolę, obuolių actą ir pipirą. Įdėkite citrinos žievelę ir medų.

Gerai sumaišykite, kol gausite vientisą masę. Beje, juodieji pipirai įdedami, kad pagreitintu ciberžolės įsisavinimą, tai yra moksliškai įrodytą.

Laikykite šį stebuklingą mišinį inde su dangteliu ir visada šaldytuve!

Kaip vartoti.

Siekiant išvengti peršalimo, sezoninių alergijų ir nuo kancerogeninio poveikio, būtina vartoti 1 valgomą šaukštą kiekvieną rytą.

Jei jaučiate, kad tuoj susirgsite, toks mišinys tikrai bus naudingas! Naudokite 1/2 šaukštelio šio mišinio kiekvieną valandą per pirmąsias 2 dienas nuo susirgimo. Tada 1/2 šaukštai, kas 2 valandas 3 ir 4 ligos dienas. Kol simptomai visiškai išnyks, šį vaistą reikia vartoti 3 kartus per dieną.

Būtina mišinį įdėti į burną ir palaukti, kol jis ištirps. Po vartojimo šio mišinio nepatartina iš karto vartoti vandenį ar praskalauti burną. Be to, mišinį galima vartoti pusryčių metu, užtepus ant duonos gabalėlio ar su arbata, tačiau esant arbatai tik kambario temperatūroje.

Išlaikykite šį naudingą receptą ir pasidalinkite su draugais, nes mylimųjų sveikata yra neįkainojama.

Stipriausias natūralus antibiotikas tik iš dviejų pagrindinių ingredientų!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: imunitetas, antibiotikas, Liaudies medicinos receptas, peršalimas, medus, ciberžolė, natūralus antibiotikas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar