Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Sausio » 05

05.01.2018, 22:42
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Unikalus receptas kuris atstato sąnarius! Nuplaukite 300-400 gramų česnakų, sumalkite, sudėkite į litrinį indą ir užpilkite geru nerafinuotu augaliniu aliejumi. Laikykite 2 savaites tamsioje vietoje, kasdien maišydami turinį. Gausite česnako aliejų. Perkoškite per 3-4 sluoksnių marlę.

Sužinok daugiau ...
05.01.2018, 19:44
Pasaulio Įvairenybės
1851 m. Niujorke susirgo ir buvo palaidota Virginia Macdonald, nepaisant, kad mergaitės motina tvirtino, kad jos duktė nemirusi. Šeima bandė nuraminti isterijos apimtą moterį, bet nesėkmingai, todėl galiausiai kūnas buvo atkastas. Mirusi mergaitė gulėjo ant šono, jos rankos buvo baisiai sukandžiotos. Buvo panašu, kad ji nubudo karste ir pradėjo valgyti savo rankas – iš siaubo ar iš alkio.
Sužinok daugiau ...
05.01.2018, 15:00
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai
Kuo ir kaip galime padėti sau ir savo artimiesiems dienomis, kai, rodosi, viskas krenta iš rankų? Pakelkite sau nuotaiką pagal horoskopą! Šis Zodiako atstovas gyvena savo susikurtoje ir jam gerai suprantamoje Visatoje. Mintis apie tai, kad šis asmeninis pasaulėlis gali negrįžtamai pasikeisti, jį itin baugina. Tam, kad nusiramintų, jam reikia įtikinamų įrodymų, kad jo būtis ir buitis išliks tokios pačios. Jautis išties savo egzistenciją sieja su daiktais, materialiais dalykais. Tikėjimą rytojaus diena jam palaikytų mažas apsipirkimas. #depresija, #Zodiako_ženklai, #nuotaika
Sužinok daugiau ...
05.01.2018, 10:04
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
A. Unikausko teigimu, egzistuoja teorija, kuri nėra galutinai patvirtinta, bet nėra ir paneigta, kad žinduolių širdis, o mes ir esame žinduoliai, per gyvenimą daugiausiai gali susitraukti 3 mlrd. kartų. „Jei kraujospūdis yra 140 ir 90 ar didesnis, reikėtų susirūpinti“, – pastebi gydytojas.
Sužinok daugiau ...
05.01.2018, 09:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Savijauta pasitaiso jau po pirmosios procedūros, bet pakartoti ją galima kelis kartus. Toks kompresas gerai šildo, mažina gerklės perštėjimą, padeda atsikosėti. Sergantiems peršalimo ligomis, bronchitu be kompresų taip pat rekomenduojama reguliariai sučiulpti šaukštuką medaus.
Sužinok daugiau ...