Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (736) Komentarų: (0) (05.01.2018 - 15:00)

Kaip pralinksminti kiekvieną zodiako ženklą

Kuo ir kaip galime padėti sau ir savo artimiesiems dienomis, kai, rodosi, viskas krenta iš rankų? Pakelkite sau nuotaiką pagal horoskopą!

#depresija, #Zodiako_ženklai, #nuotaika

Avinas

Slogutis – retas svečias Avino širdyje. Tačiau jei liūdesys vis dėlto staiga prislėgė neregėtu sunkumu, pasistenkite nuvaikyti niūrias mintis fiziniais krūviais. Tai gali būti užsiėmimai sporto salėje, malkų skaldymas, laukiniai šokiai, dalyvavimas masiniuose renginiuose, kur susirinkę daug žmonių – pavyzdžiui, roko koncertas arba baikerių šou. Kad konstruktyviai panaudotumėte savyje susikaupusią energiją, galite pradėti buto remontą. Tačiau prieš pradėdama pasitikrinkite, ar jums užteks pinigų ir erdvės jūsų užmojams įgyvendinti.

Avinams nuotaiką pastebimai pataiso ir ugnis. Liūdesio minutę pasėdėkite prie laužo, o gal šaus į galvą į dangų paleisti petardą? Svarbiausia – nepamirškite priešgaisrinio saugumo reikalavimų! Dar vienas vaistas – greitis. Jei leisitės su vėjeliu sėdusi ant motociklo ar bent jau dviračio – geriau pasijusite tą pačią akimirką.

Jautis

Šis Zodiako atstovas gyvena savo susikurtoje ir jam gerai suprantamoje Visatoje. Mintis apie tai, kad šis asmeninis pasaulėlis gali negrįžtamai pasikeisti, jį itin baugina. Tam, kad nusiramintų, jam reikia įtikinamų įrodymų, kad jo būtis ir buitis išliks tokios pačios. Jautis išties savo egzistenciją sieja su daiktais, materialiais dalykais. Tikėjimą rytojaus diena jam palaikytų mažas apsipirkimas.

Įsigykite ką nors naujo ir naudingo – kad ir dantų šepetėlį ar naują porą patogių batelių. Tačiau pasistenkite neišlaidauti per daug, nepirkite to, kas jums ne pagal kišenę, brangesnius pirkinius atidėkite tam laikui, kai būsite geresnės nuotaikos. Galite taip pat save palepinti skaičiuodama turimas santaupas (jei jų turite).

Kitas būdas atgauti energijos – įkrovos diena. Jaučiai – gurmanai iš prigimties, todėl maistas juos išties ir guodžia, ir ramina. Tiesa, dažniausiai tam neprireikia nieko ypatingo: puikiai tiks keptos bulvės, geras kepsnys, bokalas alaus ir saldus pyragėlis desertui. Kitaip tariant, visa tai, ką dietologai kartkartėmis pakeiksnoja, bet kas išties yra įprasta ir skanu. Jaučio psichika nuo streso gali pailsėti ir tiesiog drybsant ant sofos priešais televizorių ar klausantis geros muzikos. Kartais verta spjauti ant visko ir atidėti visus reikalus iki tos akimirkos, kai jausitės geriau.

Dvyniai

Paprastai šio ženklo atstovai nuotaika nesiskundžia. Iš pirmo žvilgsnio nepagydomi linksmuoliai puikiai žino, ką daryti, kad melancholija neužvaldytų visų jų minčių. Jų universalus receptas – bendravimas. Tiesa, Dvyniai mieliau eina į svečius pas kitus o ne kviečiasi draugus pas save.

O radę išklausyti pasirengusias ausis jie atsiskleidžia visiškai: pasakoja apie savo gyvenimą, aptaria politinius įvykius, dalinasi gandais, pateikia galybę žinių ir faktų, kurie tik per klaidą vis dar nėra atsidūrę enciklopedijose ir žinynuose. Tačiau nepamiršta ir klausytis pašnekovo – juk patenkinti smalsumą ir gauti informacijos (tiek reikalingos, tiek nelabai) jiems svarbu taip pat, kaip ir kvėpuoti.

Dvyniai gali prisipirkti žurnalų ir laikraščių ir skęste paskęsti informacijos jūroje. Arba pamiršti viską pasaulyje įsijungus mokslinę pažintinę televizijos programą. Dažniausiai būtent Dvyniai daugiausia dalyvauja socialiniuose tinkluose vykstančiose diskusijose ir forumuose. Dar vienas jų mėgstamas triukas kelti sau nuotaiką – tiesiog išsidirbinėti: linksminti kitus, krėsti jiems pokštus, taip suburiant aplink save gausią auditoriją ir tampant dėmesio centru.

Vėžys

Neilgi liūdesio periodai Vėžius ištinka keletą kartų per mėnesį. Deja, tai – jų gyvenimo norma, taigi atsikratyti įpročio paliūdėti veikiausiai nepavyks. O štai sušvelninti trumpalaikę depresiją gana paprasta. Vienintelis dalykas, kurio šiems žmonėms nuolat reikia – užuojauta. Apsikabinimai, bučiniai ir pan. daro jų gyvenimą kur kas malonesniu. Gimusieji po Vėžio ženklu labiau nei kitų ženklų atstovai mėgsta paverkti kam nors ant peties. Kaip tik šiuo tikslu paprastai turi ir draugų, kurie visada pasirengę tą petį atkišti. Ir kaip įmanydami vengia verkšlenti ir atverti sielą savo artimiesiems.

Blogą nuotaiką išsklaidyti Vėžiams padeda malonūs prisiminimai: gali pavartyti šeimos nuotraukų albumą ar pažiūrėti senų švenčių įrašus. Kai kuriems Vėžiams taip pat veiksmingai padeda tyla ir ramybė. Pavyzdžiui, žūklė ankstyvą vasaros rytą prie atokaus ežero. O kartais tiks ir paprasčiausiais pasisėdėjimas supamajame krėsle su kalnu gardžių sumuštinių ir įdomiu televizijos serialu.

Liūtas

Pozityvus požiūris į gyvenimą padaro Liūtus gana atsparius blogai nuotaikai. Dievai žino kas turėtų atsitikti, kad šio ženklo žmonės prarastų ūpą. Tačiau jei vis dėlto tai nutiko, padėtį keisti vertėtų nedelsiant, kad Liūtas nepultų į neviltį be jokių prošvaisčių. Be to svarbu prisiminti, kad šio ženklo vyrus ir moteris pradžiugina skirtingi dalykai.

Moteris labiausiai įkvepia neįpareigojantis flirtas ir lankymasis renginiuose, kur galima ir save parodyti, ir į kitus pažiūrėti. Taip pat joms nuotaiką pakels prabangūs pirkiniai (o dar geriau – dovanos): papuošalai, kvepalai, rūbai. Taip pat tiks apsilankymas grožio salone ar išvyka į kurortą. Puikų terapinį efektą duoda ir kūryba, net jei Liūtas neturi jokio talento.

Vyrams viskas dar paprasčiau. Greičiausiai blogą nuotaiką įveikti padės aktyvus poilsis gryname ore, sportas ir… azartiniai žaidimai (tik neįsijauskite per daug, kad netaptumėte nuo jų priklausomas!).

Mergelė

Mergelės dvasinė būklė tiesiogiai priklauso nuo to, keik sklandžiai teka jos gyvenimas. Mažiausius nukrypimus nuo plano lydi stresas. Taip kuo daugiau Mergelės gyvenime tvarkos – tuo mažiau ji nervinasi. Beje, tvarka Mergelę turėtų supti visame kame: pradedant buitimi, dokumentais, darbotvarke, finansais, ir baigiant asmeniniu gyvenimu ir netgi sveikata.

Mergelei tiesiog būtina reguliariai pasitikrinti sveikatą, atlikti profilaktinių procedūrų kompleksą, pailsėti sanatorijoje, išbandyti kokį nors stebuklingo poveikio preparatą, pagamintą pagal Tibeto vienuolių receptą, pasilaikyti kokios nors dietos. Nuo šių dalykų laimės pojūtis Mergelės širdyje pastebimai sustiprėja.

Panašus efektas pastebimas ir po to, kai Mergelė kaip įgelta švaistosi po kambarį su dulkių siurbliu ir šepečiu, šveitinėdama visas pakampes ir užkaborius. Kulinarija taip pat gali suteikti šio ženklo atstovams vidinės harmonijos pojūtį. Mergelėms ypač patinka prisipirkus įvairiausių produktų pagaminti ką nors tokio, kad susigundžiusieji vaišėmis pirštus apsilaižytų. Daug teigiamų emocijų Mergelėms suteikia pasivaikščiojimas po parduotuves. Beje, tam, kad pasijustų laimingos, joms nebūtina netgi ką nors pirkti, užtenka pažiūrėti ir įvertinti.

Svarstyklės

Harmonija ir estetika – štai esminiai principai, kuriais vadovaujasi Svarstyklės. Visa tai, kas ardo harmoniją, yra nesaikinga, peržengia mandagumo ribas, gali išprovokuoti Svarstyklių nepasitenkinimą ir numušti nuotaiką. Šiaip ar taip, šio ženklo charakteryje slypi ir tam tikra dozė prieštaravimų.

Būtent savų taisyklių laužimas gali suteikti taip išsiilgtų pikantiškų pojūčių. Kaip tik todėl Svarstyklės gali nei iš šio, nei iš to, su neįtikėtinu lengvabūdiškumu užsikrauti sau didžiausius įsipareigojimus ar leistis į nepamatuotą riziką. Atsitiktinės pažintys ir erotiniai nuotykiai jų nuomone – primoji priemonė nuo melancholijos.

Moterys šią geros nuotaikos vaistinėlę dar papildo šopingu (iki visiško piniginės ištuštinimo), maniakišku polinkiu gražintis ir mergaitiškais pasiplepėjimais. Optimalus variantas – išsimaudyti vonioje, pakviesti drauges vakarui su visa jų kosmetika, pavartyti moteriškus žurnalus, išsirinkti naują makiažo stilių, o tuo pačiu ir pasidalinti naujausiais gandais bei pasitarti santykių su vyrais klausimais. Šio ženklo vyrus labiausiai įkvepia flirtas ir pikantiškesni nuotykiai su moterimis bei pergalės meilės fronte.

Skorpionas

Paprastai Skorpiono depresija prasideda ne tada, kai gyvenimas pilnas problemų ir reikia su jomis kovoti, o sėkmės ir visiškos ramybės akimirkomis. Kai viskas einasi gerai, juos taip ir traukia ką nors sugriauti, kam nors pakenkti. Negatyviaisiais periodais šio ženklo atstovai vadovaujasi principu: nuo ko susirgai, tuo ir gydykis. Todėl geriausias būdas pakelti sau nuotaiką – sugadinti ją kitiems. Taigi jei jums labai blogai – pasipykite su artimaisiais ar iškrėskite kam piktą pokštą. Palengvės.

Kita efektyvi gydymo priemonė – seksas. Trečia – aplinkos pakeitimas: surenkite namuose arba daro vietoje generalinę tvarką, atsikratykite visko, kas nereikalinga, išmeskite nereikalingus daiktus, nutraukite jus varginančius santykius. Tik nepersistenkite, kadangi įsijautę švarintis Skorpionai iki šiukšlių konteinerio gali nugabenti net ir labai jiems reikalingus daiktus – tiesiog tą akimirką jiie pasirodė beverčiai.

Šaulys

Jei į jūsų širdį įsigraužė slogutis, nėra nieko geriau kaip viską mesti ir išsiruošti už jūrų marių. Nesvarbu, traukiniu, lėktuvu ar laivu. Kad ir pėstute! Įsivaizduokite: jūs jau Tegusigalpoje (Hondūro sostinė, vert. past.), nemokate nė žodžio vietos kalba, neturite nei pinigų, nei supratimo, kaip parsirasti namo.

Kitus tai įvarytų į paniką, o jums tai – kone svajonių situacija, kuri garantuos adrenalino pliūpsnį ir leis pajusti gyvenimo skonį. Jei neturite galimybės leistis į kelionę, bent jau išvykite už miesto. Net ir to negalite sau leisti? Tai sėskite į pirmą pasitaikiusį troleibusą ir apsukite su juo ratą, nuvažiuokite į kitą savo miesto rajoną. Toks pasivaikščiojimas veikiausiai taip pat suteiks jums įkvėpimo ir pataisys nuotaiką.

Taip pat nepakenktų užsirašyti į kokius nors kursus, apsilankyti įdomioje konferencijoje, sudalyvauti filosofiniame dispute. Na, o pati paprasčiausia savigydos priemonė Šauliams – padainuoti, Kad ir duše. Svarbiausia – garsiai ir linksmai. Apskritai jums sveika kartkartėmis išsirėkti – ir visa bloga nuotaika išlakstys.

Ožiaragis

Metodas, rekomenduojamas šio ženklo žmonėms, vadinasi „nepaklusnumo švente“. Esmė tame, kad Ožiaragis – tai teisingumo ir paklusnumo įsikūnijimas, tačiau jis geriau nei kiti žino, kaip sunku nuolat slapstytis po nepriekaištingo žmogaus kauke. Todėl jam kartkartėmis naudinga iškrėsti ką nors tokio, ko iš jo niekas nesitikėjo.

Taigi kai tik pajusite užeinant eilinę depresijos bangą (o Ožiaragių depresija gali trukti ilgai), pamėginkite proto ribose sulaužyti kokias nors taisykles: pereiti gatvę ne perėjoje, parodyti nemandagiai spoksančiam praeiviui liežuvį ar tiesiog pasimuliuoti – paskambinti viršininkui ir pasiskųsti, kad jus į lovą paguldė vasaros gripas, todėl į darbą šiandien neateisite. Ta proga surenkite vakarėlį su draugais, papasakokite nešvankų anekdotą ir apskritai linksminkitės taip, kad bent vienam vakarui taptumėte kompanijos siela. Kas pasakė, kad atsipalaiduoti – blogai? Patikėkite, toks vakaras garantuos jums visai kitos nuotaikos rytą.

Vandenis

Kai į Vandenio gyvenimą ateina juodasis periodas, jis pernelyg nesigraužia, nes žino, kad po juodojo bus ir baltasis. Sunkiomis akimirkomis tokį žmogų paprastai palaiko svajonės apie ateitį. Net jei jis šią akimirką ir nepasirengęs įgyvendinti savo planų, vis tiek juos kurs, užsitikrins įtakingų žmonių paramą. Surinks bendraminčių komandą.

Tai ir padės jam įveikti krizę. Idealus variantas – kompiuteriniai žaidimai ir internetinės diskusijos. Galima taip pat nusipirkti ką nors iš technikos naujovių ar išmokti naudotis jau turimomis, pakilti oro balionu ir pažvelgti į žemę iš paukščio skrydžio, šokti su parašiutu, įvesti kokią nors reformą ar net sukelti perversmą. Be abejo, pastarieji patarimai galioja tik tiems, kas realiai turi tokias galimybes. Vandeniams nuotaiką gali pakelti ir knyga – ypač mokslinė fantastika. Taip pat tiks aktyvi visuomeninė veikla ar nuoširdi pagalba tiems, kam jos reikia.

Žuvys

Jautrios įspūdžiams ir pasiaukoti linkusios Žuvys patiria tikrą euforiją jei joms pavyksta ką nors padaryti laimingą. Tačiau joms pačioms išties pajusti gyvenimo džiaugsmą padeda meditacija, miegas, poilsis tyloje ir vienumoje, pasivaikščiojimas prie jūros arba didelio vandens telkinio, mėgstamų kompozitorių muzika, geri filmai (pageidautina – melodramos arba lengva fantastika), teatras, iliuzijos šou, taip pat kūryba.

Beje, gana dažnai blogos nuotaikos bangas patiriančios Žuvys labiau nei kiti ženklai linkę savo problemas spręsti metodu „išgerti ir užsimiršti“. Taigi prieš jo griebiantis dar kartą primename; alkoholis problemų nesprendžia, o pagerėjimas būna tik laikinas – vėliau gali būti tik blogiau. Taigi ieškokite kitų, patikimesnių būdų, kurie nepridarytų nemalonumų ateityje.

Autorius: Astroguide.ru, vertė: eli.mama.lt


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar