Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugsėjo » 23

Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli

Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli

Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos. Jos nori būti alfa tuo pat metu, bet su ja miela ir klusni. Nemanau, kad reikia sakyti, jog taip nebūna. Tačiau šiandien kalbame apie vyrus. Kaip pasikeičia jų reikalavimai, kai jie sutinka tą, kurią iš tiesų myli?

Na, pradėsiu nuo to, kad pradiniai reikalavimai būna kitokie. Kažkas pasineria į fantazijas, kai moteris visais parametrais dešimt iš dešimties. Kažkam užtenka, kad ji būtų tik moteris. O kažkas ypač apie tai negalvoja. Pavyzdžiui, kaip aš. Taip, aš turiu tam tikrų norų ir reikalavimų, bet noriu pažvelgti į aplinkybes. Pažiūrėti, kaip viskas klostysis, be jokių stiprių lūkesčių ar panašiai.

Taigi kas pasikeičia, kai vyras iš tiesų myli? Įvyksta du dalykai. Pirmasis yra moters priėmimas. Juk jei iš tiesų myli, neįmanoma nemylėti tam tikrų konkrečių bruožų. Taip, galbūt vyras dėl jų nelabai džiaugiasi, bet jis tikrai jas priima.

Ir antrasis dalykas. Vyras pasąmoningai keičia savo prašymus. Jis sakydavo, kad tik iki trisdešimties metų turi būti moteris. O dabar trisdešimt penkeri jam atrodo geriausias amžius. Įdomu, kad dažnai vyrai to net nepastebi. Jie keičia savo nuomonę ir galvoja, kad iš tiesų patys ją pakeitė. Nors iš tikrųjų taip atsitiko dėl jausmų konkrečiai moteriai.

Šis mechanizmas gana paprastas. Kai vyras turi kokių nors išpūstų reikalavimų. Taip yra todėl, kad jam atrodo, jog yra daug galimybių, begalė. Juk ką mes matome internete? Daugybę nuotraukų, vaizdo įrašų, paskyrų. Ir mūsų smegenys dažnai neskiria realybės nuo fantazijos, nuo to, ką mato ekrane.

Iš tiesų ji pradeda manyti, kad tokia gausa yra visur aplinkui. Tarsi ji būtų per atstumą. Iš čia ir tokie poreikiai. Jei aplink tiek daug moterų, vadinasi, gali rinktis, taigi gali kelti bet kokius reikalavimus. Kad ir ką sugalvotumėte. Bet štai atsiranda tokia, kuri vyrui tikrai pradeda patikti.

Ir štai tada suveikia gyvulinė dalis. Nesvarbu, ko jis norėjo anksčiau. Jį traukia tik ši. Tai tikra trauka. Nebėra jokių minčių apie kitus, apie kokius nors reikalavimus, kurie buvo anksčiau. Visas pasaulis sutelktas į šią moterį. Štai kaip tai veikia. Štai kaip vyras pakeičia savo reikalavimus, kai sutinka tą, kurią tikrai myli.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau