Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gruodžio » 3

Kodėl taupyti pinigus blogai, o leisti – gerai

Kodėl taupyti pinigus blogai, o leisti – gerai

Daugelis pinigų švaistytojus laiko netoliaregiais kvailiais, kurie galiausiai liks prie sudužusios geldos. Bet ar tiesa, kad tik taupymas – kelias į turtus ir aprūpintą gyvenimą?

Taupymas išgręžia iš jūsų visas sultis

Kuo daugiau pinigų stengiatės atidėti, tuo daugiau pradedate sau neleisti. Kam man nauji batai, jeigu galima sutaisyti senus, kam pirkti brangius produktus, jeigu galima nusipirkti konservus, kam eiti pas gydytoją, jeigu viskas praeis savaime?

Tokių klausimų virtinė gali atvesti jus prie nemaloniausių pasekmių. Pigūs batai suplyš gerokai greičiau nei kokybiški ir galiausiai tokia ekonomija kainuos trigubai brangiau. Įtartinos sudėties produktai sukels sveikatos problemų. O apie atsisakymą eiti pas gydytoją net nėra ką kalbėti: laiku nenustatyta liga pakenks ne tik organizmui, bet ir piniginei. Negailestingai.

Taupymas neleidžia jums augti

Taigi, įsivaizduokite, nusprendėte įsigyti kompiuterį. Už tūkstantį dolerių. Planas toks: kiekvieną mėnesį atidėti po 100 dolerių ir po 10 mėnesių turėsite reikiamą sumą. Liko tik truputi palaukti, nustot eiti į sporto salę ir kiną, kad nešvaistytumėte pinigų. Po 10 mėnesių perkate naują kompiuterį, o tada užsimanote telefono, laikrodžio ir tai niekada nesibaigia.

Visas šis nesibaigiantis taupymas galiausiai žudo motyvaciją augti tiek profesiniame tiek asmeniniame gyvenime. Apie kokį tobulėjimą galime kalbėti, kai reikia atiduoti skolas arba nusipirkti naujus batus?

Išlaidos – tai stimulas

Yra kitas variantas – didinti pinigines įplaukas. Jeigu sakote sau „velnias, kaip aš galiu sau tai leisti?“ ir tuo pat metu nuolat vis keliate savo kartelę, jums jau nelieka nieko kito, tik uždirbti daugiau.

Tai leidžia siekti naujų viršūnių, vystytis karjeroje, susipažinti su naujais žmonėmis. Patikėti, kad galite įveikti bet ką ir kad galite nebijote vargingos senatvės.

Laisvė ne piniguose

Ir visgi mes neturime omenyje, kad reikia negalvojant išlaidauti, pirkti viską iš eilės, ieškoti madingiausių dalykų. Kiekvienas stambus pirkinys turi būti įvertintas ir suteikti realų pasitenkinimą, o ne nusivylimą eiliniu niekučiu.

Be to, kiekvienas pirkinys turi turėti naudos jūsų tobulėjimui. Jeigu reikia naujo kompiuterio darbui – neabejokite, pirkite. O jeigu žaidimams – atsisakykite tokio pirkinio, jis jus trauks žemyn, o ne aukštyn.

Kad galėtumėte pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu, visada turite turėti pasirinkimą.

Ir būtent pasirinkimas suteikia vidinį laisvės pojūtį. Taupymas gi atima iš mūsų galimybę rinktis. Iš anksto žinote, kad kažkas yra ne jūsų kišenei, todėl net negalvojate, kad galite daugiau. Ir reikalas visai ne piniguose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2018 laikas 07:28 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai sergant diabetu
Diabetas liaudies medicinoje, liaudiški patarimai sergant diabetu, diabetas, diabeto gydymas, receptai diabetui, vaistažolės diabetui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

10.01.2019 laikas 10:22 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka

Valgomoji morka liaudies medicinoje, valgomaja morka, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka.

Skaityti daugiau

01.08.2018 laikas 19:45 Receptai | Patiekalai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau