Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.6K) Komentarų: (0) (30.01.2018 - 10:21)

Prietarai apie pinigus, laimę ir kad kelionė pasisektų

Nešluok link laukujų durų – pinigus iššluosi. Nedėk rankinės ant grindų – iš jos išeis pinigai. Šie ir panašūs prietarai – tai tik dalis su finansiniais reikalais susijusio folkloro.

pinigai, prietarai, taupymas, magija, laimė, voriukas, centai, pasaga

Iš kartos į kartą mūsų protėviai perduodavo savo patirtį stebint gamtos ir mus supančio pasaulio dėsnius. Vadovaudamiesi savo pastebėjimais jie sukūrė tam tikras taisykles, dabar vadinamas prietarais, bei jų aiškinimą. Kai kurie prietarai išties būdavo prasmingi, turėjo logišką paaiškinimą, kodėl būtent toks dėsnis galioja. Kiti taip ir liko paprasčiausiu įsitikinimu, galbūt iš piršto laužtu, o gal grįstu tam tikrais sutapimais, atsitiktinumais.

Prietarai apie pinigus, kad tik jų būtų daugiau

Ir vis dėlto kartais geriau apsidrausti nei numoti ranka. Ypač jei kalbama apie pinigus!

• Jei palikai galimybę pinigų negrąžinti – jų tikrai negrąžins.

• Pinigų be šeimininko nebūna.

• Pinigai nemėgsta šviesos.

• Kai pinigų nėra – yra daug norų, kaip būtų galima juos išleisti. O kuo didesnę sumą gauni – tuo mažiau lieka troškimų, kaip juos išleisti.

• Kuo didesnė pinigų suma – tuo labiau ji linkusi dar didėti (kitaip tariant, pinigai pritraukia pinigus).

• Neskolink pinigų žmogui, kuriam vienaip ar kitaip esi įsipareigojusi ar ką nors skolinga – jis tikrai jų negrąžins manydamas, kad turi tam teisę.

• Negalima skolinti pinigų neaptarus skolos grąžinimo sąlygų.

• Pinigus reikia mylėti ir nuolat apie juos pagalvoti.

• Turimus pinigus reikia reguliariai perskaičiuoti ir vienoje vietoje kaupti didesnes sumas.

• Pinigų negalima plėšyti, glamžyti, trypti kojomis – jie tiesiog išeis.

• Po slenksčiu verta pakasti sidabrinį pinigėlį. Žengdama per slenkstį namo tark: „Aš namo – ir pinigai iš paskos“.

• Niekam neskolink pinigų antradieniais ir per delčią. Taip pat nedaryk to vakarais.

• Stenkis neimti pinigų iš rankų į rankas – per pinigus lengvai perduodamas prakeiksmas. Tegul duodantis žmogus juos padeda ant kokio nors paviršiaus, o tu nuo jo paimk.

• Už gerai atliktą darbą negailėk arbatpinigių – tau grįš triskart daugiau!

• Pinigus imk kaire ranka, duok – dešine.

• Pinigus reikia priimti su džiaugsmu o išsiskirti su jais neapgailestaujant.

• Jei pamatei numestą monetą – nepraeik, pakelk. Priešingu atveju parodysi nepagarbą pinigų energijai ir ji pas tave liausis tekėjusi.

• Jei namuose švilpausi – visus pinigus prašvilpsi.

• Nepalik tuščio butelio ant stalo – laukia pinigų stygius.

• Šluotą namuose laikyk tik šeriais į viršų – taip neiššluosi iš namų pinigų.

Tuo galima tikėti, į tai galima žiūrėti juokais, galima nepaisyti, galima kiekvieną dieną į tai atsižvelgti. Kad ir kaip bebūtų, jie egzistuoja. Prietarai, kilę dar nuo prosenelių laikų, yra sutinkami kiekvieną dieną. Vieni jų pagraso, kiti žada laimę, meilę ar pinigus. Šį kartą - apie prietarus, kurie atneš Jums laimę.

10 prietarų laimei 

1. Rasta paukščio plunksna atneš laimę. Pakelk ją.
2. Išeinant iš namų, būtinai pažiūrėkite į veidrodį. Tai atneš Jums pasisekimą bendraujant su žmonėmis.
3. Iš lovos lipk dešine koja - bus gera diena.
4. Jei paskutinį mėnesio penktadienį pamatei rainą katę, lauk džiaugsmo.
5. Jei radai vieną centą - būtinai jį paimk ir nešiok kišenėje. Tai tavo laimė.
6. Jei išėję iš namų sutiksite žmogų pilnais kibirais - laukia sėkmė.
7. Voriukas, ropinėjantis ant Jūsų reiškia laimę ir pasisekimą.
8. Niekam neleiskite gerti iš Jūsų stiklinės bei valgyti iš Jūsų lėkštės - šitaip iš Jūsų bus pavogta laimė.
9. Po kilimėliu (prie buto durų), padėkite keletą centų - namuose sulauksime finansinio pasisekimo.
10. Rasta pasaga atneš laime Jums ir Jūsų namams.

Su kelione siejama nemaža prietarų. Ne veltui liaudis šimtmečiais stebėjo, kokie ženklai rodo laukiančią sėkmę. Geriau dėl visa ko apsidrausti, nei paskui graužtis dėl savo neatsargumo. Prietarai – kad kelionė pasisektų.

Kaip išvengti nesėkmių?

• Išsiruošite į kelionę penktadienį – kelią pamesite. Šis prietaras įsigaliojo tada, kai penktadienis laikytas moteriška diena. Moterys penktadienį nebesiimdavo jokių didesnių darbų. Taigi išvykti kur nors penktadienį reikšdavo papildomus rūpesčius ruoštis padedančioms moterims, jos būdavo labai nepatenkintos, taigi pradėjus kelionę nuo neigiamų emocijų ji vargu ar pasiseks. Tiesa, pačioms moterims penktadienį keliauti – nieko blogo.

• Kelionės dieną išlipsi iš lovos kaire koja – irgi nesiseks. Kodėl? Nes kairioji žmogaus pusė atiduoda energiją. Pastatei pirmiausia kairę koją ant grindų – atidavei savo energiją, kuri būtų pravertusi kelyje.

• Nepatariama prieš ilgą kelionę trinkti plaukų. Senovėje tikėta, kad ištrinkus plaukus laikinai suardomas ryšys su aukštesnėmis jėgomis, o pastarųjų pagalbos kelyje tikrai prisireiks.

• Prieš kelionę visi – ir išlydintieji, ir išvykstantieji, turėtų prisėsti. Šis paprotys irgi turi praktišką paaiškinimą: visi turi atokvėpio minutėlę pamąstyti, ar ko nepamiršo.

• Išvykstančiojo negalima klausti galutinio jo kelionės tikslo. Manoma, kad garsiai ištarus tikslios atvykimo vietos pavadinimą atimama sėkmė kelionės pabaigoje.

•Negeru ženklu laikomas ir pokalbis su atsitiktiniu bendrakeleiviu. Šiaip ar taip tai – susidūrimas su svetima aura. Kelyje tai gali pakenkti. Susitikimas neutralizuojamas tarus: „kas mano – man, kas tavo – tau“. Taip atstatoma buvusi energetika ir kelionę galima tęsti.

• Prieš išvykstant nepatartina galvoti apie namus, namiškius. Jei visas savo mintis skiri liekantiesiems namuose, tai kelionei liks kur kas mažiau tavo dėmesio, o tai gali nulemti ir nekokią jos klotį.

• Visi žino, kad bloga lemia ir grįžimas atgal, jei jau buvai peržengusi slenkstį. Kad susilpnintum blogą grįžimo energiją, pažiūrėk į save veidrodyje ir parodyk sau liežuvį. Taip pat gali žvilgtelėti po durų kilimėliu, tarsi ko nors ten ieškotum – tai taip pat susilpnina neigiamą jūsų grįžimo poveikį.

• Jei kelią perbėga juoda katė – lauk nelaimės. Sakoma, kad juoda katė sau pritraukia tavo sėkmę ir energiją. Kad išvengtum nemalonumų, rinkis kitą kelią – pavyzdžiui, pasuk į šoną ir apeik tą vietą, kuria bėgo katė. Jei tai neįmanoma – bent jau nusispjauk per kairį petį ir pereik tą vietą, kuria bėgo katė, grįžk ir dar kartą pereik. Tris kartus kirtus katės liniją jos neigiama energetika tavęs jau nebeveiks, susigrąžinsi savo jėgas.

• Negerai jei keliaudama radai kokį nors aštrų daiktą. Verčiau jo neimk. Jei žvilgsnis užkliuvo už numesto atsegto žiogelio – blogai, jei žiogelis užsegtas – geras ženklas. Aštrų daiktą radus pakeliui į namus galima spėti, kad namuose laukia barnis.

Ženklai, pranašaujantys sėkmę:

• Kelionės metu vis pasilaikyk už stalo kampo. Manoma, kad stalo kampas perduoda energiją, o jos kelyje tikrai nebus per daug.

• Jei prieš kelionę prapliupo lietus – laukia sėkmė. Lietus siejamas su derliumi, skalsa, turtais.

• Į kelionę pasiimk pelyno šakelę. Pelynas saugo nuo nužiūrėjimo ir prakeiksmo, jo kvapas atbaido žiurkes, peles, blakes, tarakonus ir visą emocinį purvą, kuris kelionėje gali tave užgriūti.

• Sutikti laidotuvių procesiją kelyje – itin geras ženklas. Miręs, bet dar nepalaidotas žmogus – tai jungiamoji grandis tarp šio ir anapusinio pasaulio. Sutikus procesiją galima net norą sugalvoti – sakoma, jis tada išsipildo. Tik jokiu būdu nekirsk kelio laidotuvių procesijai – tai gali patraukti link tavęs mirusiojo nuodėmes ir ligas.

• Pakeliui radai pamestą batą ar pirštinę? Susitiksi su artimu žmogumi ar draugu.

• Jei vieta, į kurią buvai nukeliavusi, tau patiko – mesk monetą į tenykštį vandens telkinį: upę, jūrą ar fontaną. Dalis tavo energijos liks monetoje ir po kiek laiko pašauks tave į šią vietą dar kartą sugrįžti.Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: kelionė, voriukas, laimė, pinigai, pasaga, prietarai, taupymas, atostogos, centai, magija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip gauti priemone lygiai veido spalvai per 2 valandas...

Tai puiki priemonė atsikratyti tamsius ratilus po akimis, sumažinti raukšles, amžiaus dėmes ir pigmentaciją. Jūsų oda bus kruopš...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kopūstai stiprina organizmą ir imunitetą...

Ruduo – kopūstų derliaus metas. Kopūstai – vienos iš pagrindinių mūsų daržovių. Jie nuo seno garsėja gydomosiomis savybėmis. Api...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Receptas, kurio pagalba pamiršite skausmą sąnariuose!...

Su amžiumi, daugelis iš mūsų yra linkę skųstis sveikata, įskaitant sąnarių skausmus, ypač kelių, pečių ir alkūnių. Yra daug tabl...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems...