Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Kovo » 24

Žiogelis vidinėje drabužių pusėje laimė kiekvieną dieną

Ar kada atkreipėte dėmesį į žmones, įsisegusius žiogelį? Jei taip, turėtumėte suklusti. Žiogelius vidinėje drabužių pusėje segi tie, kurie trokšta būti laimingi kiekvieną dieną.

laimė, prietarai, žiogelis, burtai, magija, paranormal.lt

Dauguma tuo netiki, ignoruoja, tačiau tikrai veltui – dar tą pačią dieną įsisegę žiogelį pastebėsite, kad jaučiatės ramesni ir saugesni.

Pinigams

Šis amuletas ne tik sukuria saugumo jausmą bei vidinę ramybę, tačiau ir pritraukia pinigus. Tiesa, jį reikia laikyti piniginėje, prie pat grynųjų pinigų.

Meilei

Šis amuletas gali padovanoti jums meilę. Iš raudono audeklo iškirpkite dvi širdeles ir ant jų surašykite savo ir mylimojo vardus. Medžiagos gabalėlius prikabinkite prie žiogelio ir nešiokite šalia savęs (rankinėje, kišenėje).

Fengšui patarimas

Jeigu turite norų, kurie sunkiai įgyvendinami dėl pinigų stygiaus, jums reikėtų įsigyti besišypsančios budos statulėlę.

Tai vienas geriausiai žinomų Fengšui amuletų. Tokią budą, pastebėkite, dažnai laiko prekybininkai savo parduotuvėse ar prekybos vietose, nes aiškiai žino ir tiki, kad ji gali pritraukti finansinę sėkmę.

laimė, prietarai, žiogelis, burtai, magija, paranormal.lt

Taigi, jums reikia padėti budą ant palangės, patariama, rytiniame namų kampe, ir kasdien skirti jai bent vieną akimirką savo dėmesio.

Tikima, kad jeigu kiekvieną rytą prieisite prie budos statulėlės irkalbėsite apie savo finansinius troškimus, sėkmė pas jus tikrai užsuks.

Tereikia pasakyti, kad kreipiatės į Budą ri prašote visatos palaikymo, nes šiuo metu labai norite praturtėti ir išpildyti konkretų savo norą (įsigyti automobilį, nusipirkti vardinę rankinę, nukeliauti į egzotišką šalį).

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar