Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (24.03.2018 - 20:52)

Žiogelis vidinėje drabužių pusėje laimė kiekvieną dieną

Ar kada atkreipėte dėmesį į žmones, įsisegusius žiogelį? Jei taip, turėtumėte suklusti. Žiogelius vidinėje drabužių pusėje segi tie, kurie trokšta būti laimingi kiekvieną dieną, rašoma adme.ru

laimė, prietarai, žiogelis, burtai, magija, paranormal.lt

Dauguma tuo netiki, ignoruoja, tačiau tikrai veltui – dar tą pačią dieną įsisegę žiogelį pastebėsite, kad jaučiatės ramesni ir saugesni.

Pinigams

Šis amuletas ne tik sukuria saugumo jausmą bei vidinę ramybę, tačiau ir pritraukia pinigus. Tiesa, jį reikia laikyti piniginėje, prie pat grynųjų pinigų.

Meilei

Šis amuletas gali padovanoti jums meilę. Iš raudono audeklo iškirpkite dvi širdeles ir ant jų surašykite savo ir mylimojo vardus. Medžiagos gabalėlius prikabinkite prie žiogelio ir nešiokite šalia savęs (rankinėje, kišenėje).

Fengšui patarimas

Jeigu turite norų, kurie sunkiai įgyvendinami dėl pinigų stygiaus, jums reikėtų įsigyti besišypsančios budos statulėlę.

Tai vienas geriausiai žinomų Fengšui amuletų. Tokią budą, pastebėkite, dažnai laiko prekybininkai savo parduotuvėse ar prekybos vietose, nes aiškiai žino ir tiki, kad ji gali pritraukti finansinę sėkmę.

laimė, prietarai, žiogelis, burtai, magija, paranormal.lt

Taigi, jums reikia padėti budą ant palangės, patariama, rytiniame namų kampe, ir kasdien skirti jai bent vieną akimirką savo dėmesio.

Tikima, kad jeigu kiekvieną rytą prieisite prie budos statulėlės irkalbėsite apie savo finansinius troškimus, sėkmė pas jus tikrai užsuks.

Tereikia pasakyti, kad kreipiatės į Budą ri prašote visatos palaikymo, nes šiuo metu labai norite praturtėti ir išpildyti konkretų savo norą (įsigyti automobilį, nusipirkti vardinę rankinę, nukeliauti į egzotišką šalį).

ŽYMĖS: žiogelis, magija, laimė, burtai, prietarai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pašalinkite tamsias dėmes po pažastimis...

Reiks tik vieno ingrediento, kurį turi kiekvienas žmogus savo virtuvėje. Tamsi oda po pažastimis atrodo visai nepatraukliai, to...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vienuolyno gydomosios priemonės: natūralus antibiotikas...

Šis netikėtinas receptas nuo viduramžių Europos, vieno garsaus vienuolyno. Bėgant metams, šis receptas tapo neatsiejamas natū...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šlapimo rūgšties pašalinimas iš jūsų organizmo...

Šios sultys puikiai susidoros su šlapimo rūgšties pašalinimu iš jūsų organizmo ir sumažins sąnarių skausmą. Labai naudinga ge...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Teisingas valandomis maitinimosi rėžimas...

Mes jums siūlome valandinį maitinimosi rėšimą, pagal kurį, mūsų organizmui labiau tinkamas. Teisingas valandomis maitinimosi rėž...