Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2024 » Vasario » 2

Gydymas variu ir jei užklupo neurastenija

Gydymas variu ir jei užklupo neurastenija

Senovėje buvo manoma, kad gydomasis vario efektas pasireiškia dėl jo nuskausminančio, anti bakterinio ir priešuždegiminio poveikio. Paprasti žmonės ant skaudamų vietų dėdavo varines monetas, ir tai buvo pati veiksmingiausia priemonė gydant radikulitą, poliartritą ir anginą. 

Netgi nedidelis vario trūkumas organizme gali sukelti daugelį ligų. Hemoglobino gamyba neįmanoma be vario jonų. Viena iš pagrindinių vario funkcijų - kraujo gamyba. Vario aplikacijos išskaido gerybinius auglius (krūties sukietėjimus, gimdos fibriomą, mastitą ir kt. ), gydo tuberkuliozę, visus uždegiminius organizmo procesus (lėtinį otitą, lėtinį bronchitą, šlapimo pūslės uždegimą, inkstų ar plaučių uždegimą, haimoritą, infekcinį artritą, inkstų akmenligę, cholecistitą, poliartritą, diabetą, odos susirgimus ir kt.). 

Gydymui variu geriausia naudoti senas varines monetas, pvz. buvusioje Sovietų Sąjungoje iki 1961-ų m. apyvartoje buvusias kapeikas, kuriose taip pat yra ir aliuminio, reikalingo kaulų audinių formavimui arba raudonojo vario plokšteles (50 mm pločio ir 10 mm ilgio). Geresnis gydymo efektas pasiekiamas, jeigu prieš gydymą varinės monetos ar plokštelės pakaitinamos ugnyje, atvėsinamos ir nušveičiamos švitriniu popieriumi. Taip paruošti vario diskai dedami ant skaudamų vietų ir palaikomi nuo 6 valandų iki 3 parų. Diskai prie odos pritvirtinami pleistru arba paprasčiausiai apibintuojami. Jeigu varis uždėtas ne visiškai tiksliai ant skaudamos vietos, tai jis po bintu persistumia į reikiamą vietą. Cheminiu požiūriu tai galima paaiškinti tuo, kad dėl ligos poveikio pakinta biologinis potencialas, kurį varai išlygina. Nuėmus vario plokštelę, odą toje vietoje reikia nuplauti šiltu vandeniu su muilu. Gydymo kursas dažniausiai trunka nuo 3 iki 20 dienų. 

Tačiau gydymas variu padeda ne visiems ligoniams. Yra paprastas būdas, kuris leidžia patikrinti ar jums tinka šis gydymo metodas, ar ne. Reikia varinę monetą ar diską uždėti ant odos. Jeigu varis gerai sukimba su oda, ilgai išsilaiko ant jos, tai tokiu atveju galite drąsiai gydytis variu.

Vario aplikacijos

- Nuo galvos skausmo varinę monetą uždėti toje vietoje, kur labiausiai skauda (ant kaktos, smilkinių ar viršugalvio). Skausmas dažniausiai praeina per 15-25 minutes.

- Skaudant gerklas, esant glandų ar viršutinių kvėpavimo takų uždegimui, varines monetas ar plokšteles reikia dėti ant kaklo glandų srityje ir palaikyti per naktį. Kaklą laikyti šiltai aprištą. 

- Užsigavus irgi reikia uždėti monetą. Užgautose kojose neretai išsivysto tromboflebitas. Norint to išvengti, reikia į batą po kojine padėti varinių monetų. 

- Varinės monetos ar plokštelės, uždėtos ant pooperacinių randų, greitai išlygina siūles, normalizuoja raumenų veiklą, pašalina pooperacinį niežulį. 

- Varikozinis venų išsiplėtimas. Monetos turi «kibti» prie kojos, o jas nešioti reikia tol, kol ims riedėti po pėdomis. 

- Jei skauda pečiai, reikia paimti vilnonį skudurėlį, jį pamirkyti benzine, uždėti ant skaudamos vietos, stipriai prispausti įkaitinta varine lėkštele, plokštele ar didele moneta. Procedūrą daryti 3 dienas - skausmas išnyks.

- Kurtumas. Vieną nelabai didelę varinę monetą reikia pritvirtinti už ausies ant iškilusio kauliuko, o kitą - prie ausies nuo veido pusės. Jeigu ausyse girdimas tarsi koks beldimas, tai monetą reikia dėti ant sprando.

- Haimoritas. Smulkias varines monetas dėti ant akių ir palaikyti per naktį. 

- Esant širdies skausmams, varinę monetą reikia dėti ant raktikaulio duobutės. Jeigu moneta gerai sukimba su oda, ją reikia laikyti 10 dienų, pritvirtinus pleistru ir nenuimant netgi nakčiai: skausmai išnyksta. Toks pats gydymo būdas taikomas poinfarktinės būsenos palengvinimui. Nuo išeminės širdies ligos vario plokšteles reikia dėti ant sprando ir laikyti 4 dienas. 

- Hemorojus. Varinės monetos gydo hemorojų ir stabdo hemorojinį kraujavimą. Vieną monetą reikia įkišti briauna tiesiai į analinę angą, o kitą monetą dėti aukščiau, tarp sėdmenų, tačiau taip, kad abi monetos nesiliestų. 

- Nuo gimdos fibriomos varinės monetos dedamos ant pilvo apačios ir palaikomos per naktį.

- Varis padeda nuo cukrinio diabeto, suaktyvindamas insulino veikimą kraujyje. Naudojant gydymą variu galima sumažinti insulino vartojimą. 

- Varis nuramina nervų sistemą, padeda nuo nemigos

- Varis išskaido visus gerybinius auglius, gydo nudeginimus, atsiradusius dėl rentgeno spindulių poveikio. 

- Varis nuskausmina, kai inkstuose yra oksalato akmenys.

Vario vanduo

Varis yra puiki tonizuojanti priemonė gydant kepenis, gleivinę, limfinę sistemą. 1-ą mėnesį 3 kartus per dieną reikia išgerti po 2 arbat. šaukštelius vario vandens. 

Vario vandens paruošimas: keletą chemiškai gryno vario plokštelių arba senovinių monetų, kuriose yra didelė dalis vario, nuplauti kalkiniu vandeniu, sudėti į emaliuotą indą, užpilti 1, 5 l vandens. Virinti, kol išgaruos pusė vandens. 

Jei užklupo neurastenija

Šiek tiek nukreipkime žvilgsnį nuo globalių epidemijų ir prisiminkime tai, kad egzistuoja lėtiniai susirgimai. Šie receptai turėtų padėti besiskundžiantiems neurastenija. 

- Vaistinė melisa. 1 valg. šaukštą žaliavos suberti į 1 stiklinę verdančio vandens, pavirinti 1 minutę, 30 minučių leisti nusistovėti, perkošti. Nuovirą gerti po 0, 25-0, 5 stiklinės rytais ir vakarais prieš valgį. 

- Pipirmėtė. 1 desert. šaukštelį žaliavos užpilti 1 stikline verdančio vandens, 1 valandą palaikyti šiltoje vietoje, perkošti. Gerti po 0, 25-0, 5 stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį. 

- Sibirinio bijūno šaknys. 1 valg. šaukštą žaliavos užpilti 0,5 l 40-ies % degtinės, 1 savaitę laikyti tamsioje vietoje, perkošti. Vartoti po 30-35 lašus, atskiestus vandeniu, 3 kartus per savaitę 20 minučių prieš valgį. Gydymo kursas - 1 mėnuo. Po 10-18 dienų pertraukos kursą pakartoti. 

Geras gydymo efektas pasiekiamas, kai tarpusavyje derinami visi šie receptai. 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.06.2019 laikas 19:50 Receptai | Patiekalai Putlūs, sultingi beliašai su mėsa, o tešla kefyro!

Prisipažinkite, kad bent kartą gatvėje užuodę karštų pyragaičių kvapą su mėsa iš karto užsinorėjote jų paragauti. Bet kam juo pirkti kažkur gatvėje, jei galima pasigaminti namuose, namuose skanesni. Radau nuostabų vaizdo recept...

Skaityti daugiau

23.06.2019 laikas 19:21 Receptai | Patiekalai Studentiškas kugelis (greitkugelis)

Studentiško kugelio (greitkugelio) receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

01.08.2019 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Mielinės tešlos receptas keptiems pyragėliams
Jei jūs seniai susiruošėte pagaminti pyragėlius – šis straipsnis specialiai tau! Pyragėliai pagal šį receptą pavyksta visada ir visiems! Net jei jūs tik vakar pradėjote gaminti!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau