Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Vasario » 15

Operacija "Akvariumas": Ar mes gyvename po kupolu? (Įdomu pagalvoti)

Operacija "Akvariumas": Ar mes gyvename po kupolu?

Įsivaizduokite, kad mes su jumis gyvename akvariume, tik atvirkščiai - akvariume yra oras, o aplink jį už stiklinių sienų - vanduo. Ar galite tai įsivaizduoti?

Atrodo, kad mūsų pasaulis yra būtent toks, o kai kurios mūsų pasaulį valdančios jėgos jau labai, labai ilgai ir atkakliai bando pralaužti mūsų akvariumo kupolą ir atkakliai bando iš jo ištrūkti. Mūsų pasaulis bus užtvindytas, žmonija žus, bet jiems tai nerūpi. Kas galėtų taip pasielgti? Tie, kurie mano, kad yra mūsų pasaulio ir jūsų bei manęs šeimininkai.

Galite juos vadinti požemių gyventojais, puolusiais angelais, vadovaujamais šėtono, reptiloidais, gyvenančiais žemės viduje, piktais ateiviais iš Marso ir t. t., ir t. t., kam kaip kam patinka, bet šį pasaulį valdančios jėgos esmė ir prasmė yra ta, kad šiai nematomai jėgai žmonija nerūpi. Jos laiko save visateisiais šio pasaulio šeimininkais, o mes esame tik įrankiai, maistas, darbo jėga, vergai.

Pastaruosiuose straipsniuose dažnai užduodu sau vieną klausimą - jei nėra kosmoso, nėra kosminės programos, iš kur vadinamosios kosmoso agentūros kasmet paleidžia šimtus raketų?

Šiuo metu turiu dvi galimybes:

1) Į Žemės civilizacijos kaimynystę už kupolo. Idėja ta, kad mūsų pasaulis nėra nei apvalus, nei plokščias - tai plokščias pasaulis po kupolu, esantis didžiulėje apvalios formos planetoje. Iš po kupolu yra tik vienas išėjimas (Antarktidoje) ir per jį transporto raketos iš mūsų pasaulio gabena duoklę, prekes, išteklius į kitus pasaulius, kurie taip pat yra netoliese po kupolu ir kurių gyventojai tikriausiai taip pat nežino tikrosios padėties. Tai paaiškina visų raketų skrydį švelnia trajektorija link Antarktidos, kur, pagal oficialius paaiškinimus, geriausia skristi į Žemės orbitą.

Tačiau šiame straipsnyje noriu paliesti antrąją versiją:

2) Mūsų pasaulis yra toks, kokį jį per visą istoriją vaizdavo prieš mus buvusios žmonijos civilizacijos. Mes iš esmės esame "Sniego gaublio" zonoje.

Mūsų pasaulis yra būtent toks, koks aprašomas įvairiose pasakose, legendose, tikėjimuose - plokščias pasaulis, kuriame yra išoriniai žemynai, požeminis pasaulis, kuriame gyvena labiau pažengusios būtybės (puolę angelai, paralelinė civilizacija ir t. t., ir t. t.), o virš viso to - "stiklinis kupolas", gaubiantis visą šį uždarą pasaulį ir laikantis visus už savo sienų.

Kartu aplink šį stiklinį rutulį telkšo chaoso vandenys. Tai tiesiogine prasme yra vanduo. Būtent juo Dievas atvėrė dangaus langus ir neseniai čia mums surengė Pasaulinį tvaną.

Išsivysčiusias civilizacijas sunaikino piktosios būtybės iš žemesniojo pasaulio. Jos buvo tiesiog sunaikintos. Potvynis, purvo tvanas, ašigalių pasikeitimas ir t. t., ir t. t. - visa tai jie. Jie viską sunaikino ir ant griuvėsių sukūrė visiškai valdomą vergų civilizaciją - žmoniją.

Kyla klausimas, kas jiems iš to? Ištekliai. Darbo jėga. Vykdytojai. Puolusieji iš žemesniojo pasaulio svajoja prasiveržti, sugriauti dangaus kupolą ir pabėgti iš įkalinimo už jo ribų. Ir spėju, kad jie turi parengę pabėgimo planą, įskaitant ir tai, kaip iš čia ištrūkti.

Tik mes - žmonija niekur nepabėgsime, mus paprasčiausiai sutraiškys sugriuvęs kupolas ir paskandins vandenys, plūstantys į mūsų jaukų "sniego gaublį" iš jį supančio chaoso vandenyno.

"Koks tavo įrodymas?!"

"Kosmoso pramonę monopolizavo valdančioji klasė, tačiau yra entuziastų, vertikaliai aukštyn paleidžiančių savo raketas. Ne taip, kaip visos kosmoso agentūros paleidžia raketas švelnia trajektorija link Antarktidos, bet vertikaliai į viršų, ir visi tokie paleidimai turi du pagrindinius rezultatus:

1) Žemė iš 117 kilometrų aukščio nėra rutulio formos. Nėra apvalumo.

2) Visos raketos baigė startą 117 kilometrų aukštyje, susidūrusios su nematoma kliūtimi.

Dėl teiginių, kad už kupolo yra vandens. Norint tai suprasti, pakanka pažvelgti į žvaigždes galingu teleskopu. Iš tikrųjų tai visai ne planetos, o tam tikri objektai, matomi pro stiklines kupolo sienas ir mirguliuojantys nuo vandens atspindžių.

Kartą kaip turistas stovėjau valandą trukusioje eilėje ir pro vieną tokį teleskopą žiūrėjau į Saturną. Jokio "vau" efekto nebuvo. Jis išvis buvo vos matomas, o aplink jį esantis žiedas buvo vos įžiūrimas. Tai buvo neryškus, mirguliuojantis atspindys, tarsi būnant už stiklinės sienos vandenyje.

Kaip tada NASA maitina pasaulį šimtais aukštos kokybės gražių "kosmoso" nuotraukų? Nesakykite man apie Hubble. Siūlau pirmiausia perskaityti apie jį turimą informaciją. Visos nuotraukos, kurias jis neva daro, yra "NASA interpretacijos". NASA net prisipažino klastojusi "kosmoso" nuotraukas ir teisinosi noru "geriau suprasti visatą".

Manau, kad įžanginė dalis baigta ir pereisiu prie savo "versijos Nr. 2" išvadų:

1946 m. JAV karinis jūrų laivynas surinko eskadrilę ir išsiuntė ją į Antarktidą. Ten jie aptiko ledo sieną, žyminčią išorines kupolo ribas. Bandymas pereiti už sienos buvo smarkiai atremtas, eskadrilė patyrė nuostolių ir pasitraukė.

1955 m. buvo įvykdyta operacija "Deep Preeze", per kurią ekspedicinėms pajėgoms pavyko prasiveržti už ledo sienos ir nustatyti, kad ten tikrai egzistuoja mūsų pasaulį supančio stiklinio kupolo ribos.

1958 m. buvo sukurta NASA - paslėpti tikrąją pasaulio sandarą. Kupolas buvo pavadintas Van Alleno juosta - sunkiai įveikiamu mirtinos radiacijos barjeru, dėl kurio, kaip spėjama, esame įkalinti Žemėje. Šiais metais JAV pirmą kartą bando pralaužti kupolą branduoliniu smūgiu. Vykdant operaciją "Argus" iš viso buvo įvykdyti 3 branduolinių raketų smūgiai. Nesėkmė.

1959 m. buvo pasirašyta tarptautinė sutartis dėl Antarktidos, kuria faktiškai uždrausta kam nors vykdyti mokslinius tyrimus ar apskritai skverbtis į šią teritoriją.

1961 m. spalio 27 d. Sovietų Sąjunga susprogdino du branduolinius užtaisus, nukreiptus į kupolą raketomis. Kupolas išliko.

1962 m. JAV įvykdė operaciją "Akvariumas", kurios metu bandė sunaikinti kupolą termobranduolinio ginklo smūgiais. Raketos buvo numuštos ir deaktyvuotos dar nepriartėjusios prie taikinio. Vėliau įvyko daugybė sprogimų, tačiau branduoliniai sprogimai nesugebėjo prasiskverbti pro kupolą. Vėliau buvo įvykdytos dar dvi atakos, įskaitant operaciją "Starfish". Iš viso nuo 1962 m. balandžio 25 d. iki lapkričio 4 d. buvo įvykdyti 36 branduoliniai smūgiai.

1962 m. SSRS, vykdydama operaciją "K", surengė 5 atakas prieš kupolą, naudodama raketas su branduolinėmis galvutėmis.

Sprogimai negalėjo prasiskverbti pro kupolą. Iki 1000 km atstumu nuo sprogimų epicentro buvo užfiksuoti stiprūs radijo trukdžiai, neveikė požeminiai elektros kabeliai, telefonų stotys, buvo pažeistos elektros tiekimo linijos, dėl elektromagnetinio impulso įvyko trumpas įvairių prietaisų jungimas, jų užsidegimas ir net gaisrai kai kuriuose objektuose. Tačiau kupolas nebuvo sunaikintas.

"JAV skrydis su žmonių išsilaipinimu Mėnulyje", kurį paviljonuose nufilmavo Stenlis Kubrikas, buvo suprastas kaip kuriamos melagingos "naujosios kosmologijos", skirtos tiesai nuslėpti, pagrindas.

Nuo tada "pasaulinės šešėlinės vyriausybės" pastangos buvo sutelktos smūgiams į "4 stulpus, ant kurių laikosi dangaus kupolas". Šie stulpai yra Antarktidoje. Galime daryti prielaidą, kad visos "į kosmosą" paleistos raketos iš tikrųjų skrenda kaip smogiamieji naikinamieji ginklai ir smogia į 4 stulpus, laikančius kupolą.

Kandidatė į JAV prezidentus Hilari Klinton (Hillary Clinton) viešai pareiškė pažodžiui: "Mes vis dar neįveikėme tų stiklinių lubų, bet kada nors kas nors tai padarys, ir greičiau, nei manome".

Jai buvo atkirsta ir ji manė, kad vartoja metaforas, tačiau ji kalbėjo pažodžiui.

"Ir Dievas tarė: "Tebūna dangaus skliautas viduryje vandens ir tegul jis atskiria vandenį nuo vandens. Dievas sukūrė tvirtovę ir atskyrė vandenį, esantį po tvirtove, nuo vandens, esančio virš tvirtovės. Ir tapo taip. Ir Dievas pavadino tvirtovę dangumi. Ir buvo vakaras, ir buvo rytas: antroji diena. Ir Dievas padarė du didelius žiburius: didesnį žiburį dienai valdyti ir mažesnį žiburį nakčiai valdyti, ir žvaigždes". /Pradžios knyga 1:7/

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.06.2019 laikas 20:45 Receptai Varškės bandelės – labai minkštos!
Pasigaminkite skanias bandeles su varške! Senų laikų bandelių receptas, primins vaikystę. Skanaus!

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 11:31 Receptai Žirnelių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Virtų žirnelių, Grietinėlė

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau