Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Kovo » 14

Padėk širdžiai

Padėk širdžiai

Atvejis banalus, tačiau gana dažnai pasitaiko tarp moksleivių, sportininkų ir karių. Kartą ruošiausi imtynių varžyboms. Turėjau greitai numesti apie 7 kg svorio. Dėl stipraus širdies plakimo kūno kultūros dispanseryje man padarė elektrokardiogramą: pasirodė neigiami T-taškai, kurie (pasak dispanserio gydytojo) buvo miokardo distrofijos, t. y. jo mitybos ir medžiagų apykaitos procesų sutrikimo, kriterijus. Man nebuvo leista dalyvauti varžybose. 

Patyręs treneris, turintis 35 metų patirtį, pasiūlė į savo kasdienę mitybą įtraukti (savaitei):

1. aguročių ikrus - po 400 g; 
2. razinas - po 1 stiklinę; 
3. graikinių riešutų -po 7-8 vnt.; 
4. cukrų pakeisti medumi - iki 4 valgomųjų šaukštų per dieną. 

Po savaitės pakartotinai atlikus elektrokardiogramą, nebuvo užregistruota jokių patologinių neigiamų T taškų. Ir galėjau dalyvauti varžybose.

O po kelių dešimtmečių, užsiimdamas jaunų žmonių miokardo distrofijos problema, radau teorinį senojo trenerio rekomendacijų pagrindimą:

1. Priverstinis svorio mažinimas, naudojant garinę pirtį ir vartojant daug cukraus, ribojant skysčius, smarkiai sutrikdė vandens ir druskų, įskaitant kalį ir magnį, pusiausvyrą organizme. Šių druskų trūkumas sukėlė širdies skaidulų nekrozę ir aritmiją. Distrofija - tai pirmosios nekrozės apraiškos, procesas dar grįžtamas, jei laiku koreguojamas. 

2. Aguročiuose yra daug kalio. 

3. Razinose yra kalio ir magnio, kurie saugo nuo miokardo distrofijos. Tai įrodė amerikiečių fiziologas G. Selje. Jo tyrimų pagrindu atsirado cheminis preparatas lananginas. Be to, cukrus padidina širdies darbą (kraujas tiekiamas karštligiškai dirbančiai kasai).

4. Kad medus - puiki gydomoji priemonė, įrodyta jau prieš tūkstančius metų. Jame labai  daug darbo reikalaujantį  cukraus skaidymą atliko  bitės. 

Meduje yra visas B grupės vitaminų, naudojamų sergant širdies ligomis, rinkinys, taip pat daug mikroelementų.

Garsus kardiologas V. Liusovas medų rekomendavo, sergant širdies ir kraujagyslių ligomis. 

5. Graikiniai riešutai yra vitamino E šaltinis, o šis vitaminas - antioksidantas, natūralus kardioprotektorius, širdies “saugotojas” nuo distrofijos. 

Šį receptą pakeičiau, pridėdama, kad 1-2 kartus per dieną reikia gerti šviežiai užplikytą (5 minutes) žaliąją arbatą (1 žiupsnelis - 150 g verdančio vandens). Galima įpilti ir pieno ar grietinėlės (1 valgomąjį šaukštą), bet be cukraus! Pienas suriša kofeiną. 

Mažai kas žino, kad žalioji arbata -t ai ne veislė, o jos paruošimo technologija, ir joje daug biologiškai aktyvių medžiagų bei kalio. Galima vartoti indišką arbatą. 

Šviežiai paruošta arbata atlieka riboksino funkciją, kuris naudojamas kardiologijos ir sporto praktikoje, siekiant pagerinti medžiagų apykaitos procesus širdies raumenyje. Liaudiškai tariant, arbata “valo” kraują nuo šlakų, plečia arterijas, kurios maitina širdį, galvos smegenis, inkstų arterijas ir, kai kuriais duomenimis, skeleto raumenų arterijas. 

Šis paprastas ir skanus receptas gydo miokardo distrofiją ir užkerta jai kelią. Negydomos distrofijos pasekmė - kardiosklerozė, t. y. raumeninis audinys pakeičiamas randiniu audiniu. Tačiau jis negali susitraukinėti! Tai yra “lopas” ant širdies. Siūlomame recepte visos sudedamosios dalys yra prieinamos, tai maisto produktai.

Kaip įveikti lūžį?

Kaip įveikti lūžį?

Noriu pasidalyti savo patirtimi gydant lūžius. Receptus, kuriuos siūlau, man rekomendavo gydytojai, kai patyriau lūžį. 

Taigi, išvirkite jautienos koją, galite su morkomis ir svogūnais ir gerkite 0, 5-1 stiklinę šilto sultinio per dieną. Galite vartoti jautienos sultinį ir kaip šaltieną. 

Taip pat rekomenduojama vartoti kiaušinių lukštus. Vištų kiaušinius gerai nuplauti, turinį panaudoti maistui gaminti, o lukštą išdžiovinti, tada pašalinti nuo jo vidinę plėvelę ir sutrinti lukštą į miltelius. Vartoti po 0, 5 arbatinio šaukštelio 1-2 kartus per dieną prieš valgį. Galima užgerti jautienos sultiniu. 

Šių receptų dėka mano kaulai, nepaisant amžiaus, greitai suaugo.

Be to, gėriau mumijų. Tačiau su juo reikia būti atsargiems, nes mumijus labai greitina kremzlių augimą ir gali atsirasti kremzlinių antaugų. 
Galima vartoti maistinę želatiną, gaminti iš jos vaisių drebučius ir valgyti juos. Tai irgi skatina greitesnį lūžusių kaulų suaugimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.10.2019 laikas 17:27 Receptai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

19.12.2017 laikas 13:22 Receptai Receptas lieknėjantiems (gervuogių, beržo, šalpusnio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Organizmo valymas. Ingredientai: gervuogių lapų, beržo lapų, ankstyvojo šalpusnio lapų

Skaityti daugiau

22.09.2019 laikas 15:18 Receptai Šokolado ir kokosų pyragaičiai
Karštoje vandens vonelėje ištirpdykite 100 g. šokolado su sviestu. Į tirpinį suberkite kavos miltelius, cukrų, įmuškite po vieną kiaušinį ir maišykite. Palengva berkite ir likusius produktus: druską, kakavos miltelius, miltus, van...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau