Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 20

Kaip pasikeičia žmogus, netekęs motinos?

Kaip pasikeičia žmogus, netekęs motinos?

Dabar daugelis susimąsto apie tai, kaip paskirsto savo laiką: kiek jo skiriame savo tėvams, vaikams, sutuoktiniams? Juk bet kada bet kurio iš mūsų gali nebelikti…

Tik žmonės, netekę motinos, iš tiesų suvokia, kaip sunku tai išgyventi. Kiti gali tik įsivaizduoti tai.

Tuo momentu atrodo, kad jūs pasaulyje likote visiškai vieni. Taip yra todėl, kad motina yra vienintelis žmogus, kuris su jumis buvo ilgiau už visus kitus žmones jūsų gyvenime.

Tik patys tapę tėvais, mes galutinai suvokiame, ką jaučia ir išgyvena mūsų mamos, kiek jos pergyvena dėl mūsų, kiek verkia, kokios yra atsidavusios mums.

Tik dabar mes suprantame, kodėl kartais mama bardavo, kodėl drausdavo vaikštinėti vėlų vakarą, kodėl kartais jai nepatikdavo mūsų draugai.

Dabar mes patys esame tėvai. Tačiau nepaisant to, mama vis tiek nerimauja dėl mūsų, dėl anūkų. Todėl nepamirškime jai dažniau skambinti, juk šiuo metu vyresniems žmonėms ypatingai sunku.

Tegu ir anūkai dažniau paskambina ar pabendrauja su senele vaizdo ryšiu.
Nes tik netekę artimo žmogaus mes suprantame, kiek daug nespėjome pasakyti. Rodos, nebuvo laiko, buvome užsiėmę, o kartais tiesiog numesdavome ragelį…

Kaip pasikeičia žmogus, netekęs motinos?

Kiek daug liko nepasakyta, tačiau jau per vėlu…

Žinia apie jos mirtį yra didžiulis smūgis. Tuštumos jau niekas nebegalės užpildyti. Tokiu momentu jus geriausiai supras tik tie žmonės, kurie patys neteko mamos. Kiti tiesiog neras palaikymo žodžių.

Anūkai taip pat labai skausmingai pakelia močiutės mirtį. Jūsų sutuoktiniui taipogi tai didelė netektis, jis stengsis pakelti sielvarto naštą kartu su jumis.

Todėl verta susimąstyti, kad savo artimiesiems jūs tokie pat svarbūs ir kada nors jūsų vaikai taip pat verks, tačiau dėl jūsų ar jų laiko trūkumo jūs galite daug ko nespėti.

Pagalvokime, ar teisingai mes leidžiame savo laiką: kiek jo skiriame savo tėvams, vaikams, sutuoktiniams? Juk bet kada bet kurio iš mūsų gali nebelikti…

Tik nuo mūsų priklauso, kokį gyvenimą nugyvens tie žmonės ir kiek laimingi jie bus.

Dažniau skambinkite savo artimiesiems ir sakykite, kaip juos mylite. Nepamirškite vyresnio amžiaus giminaičių, jiems šiuo metu ypatingai sunku ir neramu. Pradžiuginkite juos atvežę skanėstų ar vitaminų.

Jiems svarbu nors trumpam išvysti jus ar išgirsti jūsų balsą telefono ragelyje. Tai neužims daug laiko, darbas ir kiti rūpesčiai palauks. O štai artimąjį jūsų parodytas dėmesys sušildys ilgam.

Sketis

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 18:32 Receptai – Patiekalai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 20:15 Receptai – Patiekalai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

25.08.2019 laikas 12:01 Receptai – Patiekalai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau