Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Balandžio » 15

Kaip iš tikrųjų įveikiate stresą: nerimo testas

Kaip iš tikrųjų įveikiate stresą: nerimo testas

Stresinės situacijos kiekvieną iš mūsų veikia skirtingai - sužinokite, kaip reaguojate.

Šis psichologinis asmenybės testas parodys, kaip iš tikrųjų jaučiatės stresinėse situacijose, ar sugebate susidoroti ramiai, ar esate linkę į emocijas.

Asmenybės ir charakterio testas - pasirinkite medį

Rudeniniai medžiai gali atrodyti skirtingai, kaip ir žmonės gali skirtingai spręsti problemas. Vieni ima save į rankas, pradeda ieškoti būdų, kaip pasiekti savo tikslų, ir veikti, o kiti panikuoja. pasiduoda emocijoms ir negali savęs kontroliuoti. Pasirinkite vieną iš medžių ir atlikite paveikslėlio asmenybės testą.

Medis Nr. 1

Labiausiai tikėtina, kad užimsite ramaus stebėtojo poziciją, jei situacija taps nerami. Išlaikote ramybę ir prieš imdamiesi veiksmų racionaliai pagalvojate. Tikite, kad prieš priimdami sprendimus turite nuodugniai suprasti situaciją. Tai gali būti teigiamas bruožas, nes jis leidžia jums priimti pagrįstus sprendimus.

Tačiau tai gali būti ir neigiamas bruožas, jei dėl to per daug galvojate ir nesiimate veiksmų. Atminkite, kad svarbu suderinti analizę ir veiksmą.

Medis Nr. 2

Jei antrasis rudens medis jums tinka, tikriausiai esate emocinis navigatorius streso akivaizdoje. Esate linkęs įsiklausyti į savo emocijas ir leisti joms vadovauti savo veiksmams.

Tai gali būti teigiamas bruožas, nes jis leidžia jums elgtis su užuojauta ir empatija. Tačiau tai gali būti ir neigiamas bruožas, jei dėl jo priimate neapgalvotus sprendimus, neįvertinę pasekmių.

Atminkite, kad emocijos yra svarbios, tačiau racionalus mąstymas taip pat svarbus.

Medis Nr. 3

Jei pajutote ryšį su trečiuoju rudens medžiu, greičiausiai esate atsparus karys streso akivaizdoje. Į iššūkius žvelgiate stačia galva ir lengvai nepasiduodate.

Tikite savo gebėjimu įveikti bet kokią kliūtį, pasitaikiusią jūsų kelyje. Tai teigiamas bruožas, nes rodo jūsų ryžtą ir atsparumą.

Tačiau tai gali būti ir neigiamas bruožas, jei dėl jo atsiranda užsispyrimas ir nenoras prašyti pagalbos, kai jos reikia. Atminkite, kad kartais galima prašyti pagalbos.

Pasivaikščiokite ir pabūkite trumpai prie upės. Tai padės, jums bent trumpam pabėgti iš miesto:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://ufospace.net/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 20:45 Receptai Varškės bandelės – labai minkštos!
Pasigaminkite skanias bandeles su varške! Senų laikų bandelių receptas, primins vaikystę. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau